Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzesień zleciał nam bardzo przyjemnie. Kreujemy i strzelamy wystarczająco. Trochę szkoda wyjazdu do Madrytu na otwarcie sezonu, podeszliśmy do tego meczu zbyt optymistycznie i skończyło się na 3:0 w 20 minut. Próbowaliśmy korygować nastawienie ale nie starczyło nam czasu na odrobienie strat. Kadra Basków jest bardzo kompletna i gra nimi sprawia sporo radochy :) Jedyne czego się obawiam to strata Laporte, który ma klauzulę wysokości 65 mln i zarobki jakich nie mogę mu zaoferować przy próbie negocjowania nowego kontraktu. Zapewne znajdzie się kilka klubów chętnych wybulić takie pieniądze i choć środek obrony to chyba najlepiej obsadzona pozycja w klubie to strata takiego kozaka na pewno by zabolała.

Odnośnik do komentarza

Laporte już w FM 2016 był kozakiem. Szkoda pozbywać się takiego zawodnika, no ale raczej od początku było jasne, że ciężko go będzie zatrzymać na San Mames. Musisz go raczej szybko sprzedać, jeżeli chcesz zarobić na nim duże pieniądze. Inna sprawa, że trudno będzie go zastąpić, skoro w klubie występują jedynie Baskowie :)

Odnośnik do komentarza

Ta gra oszukuje.

Rozegralem wiele karier i nie pierwszy raz stykam sie z taką lub podobną sytuacją. Sezon 17/18. Baraż o LE. Gram Wisłą mecz z Napoli na wyjezdzie. Przegrywam 3-4. W rewanżu u siebie do 41 min sensacyjnie prowadze 4-0 a potem katastrofa. 4-1 do przerwy. Po przerwie dostaje dwie bramki (a jakże !!!) i dogrywka. Tu równierz dostaje bramke, ale w w 116 minucie mam rzut karny co mój napastnik wykorzystuje. Co sie potem stało to przegięcie na maxa...... w 118 Stilic podaje z polowy boiska do Załuski a ten ..... kuzwa nie trafia w piłke !!! kiks wszystkich sezonów ever. Oczywiscie piłka wpada do siatki przez nadbiegającego napastnika Napoli. Koniec marzeń o grupowej LE.

 

Mam dość. Chyba zaczekam do 18-tki.

Odnośnik do komentarza

korzysta ktoś z klauzuli przedłużenia kontraktu o rok po meczach w lidze?

Ciekawi mnie jak to działa, bo Aduriz jest na dobrej drodze do spełnienia wymogu (25 meczy w ostatnim sezonie) a mimo wszystko inne kluby składają za niego oferty na prawie bosmana.

Odnośnik do komentarza

Witam. Da radę jakoś wygładzić czcionkę w fm2017? Grając na fullhd ta czcionka nie do końca jest gładka i wyraźna. Tzn. idzie przeczytać jednak jak na fullhd średnio to wygląda. Winnych grach jest ok. Jak jest u Was? Czcionka jest idealnie rowniutka czy jednak widać minimalnie pixele?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...