Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja gram te drugie zadanie w RM. Zaczynam 4 raz, raz mnie zwolnili w styczniu, potem odpadłem po barażach, a za 3 podejściem po 26 kolejkach zajmowałem 7 miejsce i zwątpiłem ;). 6 liga angielska.

Aż tak ciężko?

 

 

Chyba nie umiem grać wyspiarskiego futbolu niższych lig ;).

Odnośnik do komentarza

Wigry szaleją. 5. miejsce w Ekstraklasie póki co :O

 

Ekstraklasa. Grupa mistrzowska.

Polonia-Lech 4:1

Quiles x2, Roberts, Yakovenko

Asysty o dziwo Reis (O Ś), Yakovenko i Favilli

Gwałt na Lechu :D

 

 

Puchar Polski. Finał.

Legia - Polonia 0:1

Yakovenko

http://imgur.com/a/lrYG4

Asysta Roberts (O P)

Będzie podwójna koronka :D

 

Kiedyś już o tym pisałem, ale bardzo lubię mieć rozbudowany sztab szkoleniowy. Jak tylko pojawia się wolne miejsce do razu kogoś wrzucam :)

Niestety za cholerę nie wiem czy przekłada się to lepsze wyniki klubu.

http://imgur.com/a/QfA9c

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś kiedy mniej więcej i czy wgl Wisła Kraków zmienia właściciela?Marzena Sarapata powoli zaczyna mnie denerwować praktycznie o wszystko muszę prosić po 3-4 razy.21 euro mln na koncie a ona obcina mi dochód z transferó do 75% bo niby kasy nie ma...

Nie wiem jak jest z wlascicielem Wisly, ale ja w Hutniku mialem tak samo po wystepach w pucharach poprosilem o wiekszy procent z transferow zarzad sie zgodzil a po pol roku i go zmniejszyl gdzie dochody sa wyzsze bo gram w lidze mistrzow.
Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś kiedy mniej więcej i czy wgl Wisła Kraków zmienia właściciela?Marzena Sarapata powoli zaczyna mnie denerwować praktycznie o wszystko muszę prosić po 3-4 razy.21 euro mln na koncie a ona obcina mi dochód z transferó do 75% bo niby kasy nie ma...

 

Grałem Wisłą i ja miałem coś ok 30 mln euro i nie było tego problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...