Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę ta gra to dno... Gramy sobie mecz życia w Lidze Mistrzów. Mało się ze wzruszenia nie popłakałem po tym, co się na murawie wydarzyło. Zadowolony zapisuję grę i zacieram ręce, a tu nagle zawiesza mi się FM, a następnie komputer. Koniec końców restartuję ten złom i co się okazuje? Zepsuty save po tak pięknym meczu.

 

Wisła - Atletico

Odnośnik do komentarza

Co prawda taktyka w Anglii działa, zajęliśmy 3 miejsce w pierwszym sezonie, jednak pozostaje spory niedosyt.

Ostatnie 3 mecze, w tym finalny decydujący o tytule poszły nam wprost koszmarnie. Najgorsza seria w sezonie 3 mecze bez zwycięstwa, 6 zmarnowanych 100% okazji z Manchesterem United dało im tytuł :)

Dobre miejsce, chwali się futbol na tak, najlepsza ilość strzelonych.

Odnośnik do komentarza

ale skuteczność kulała bardzo mocno :P

 

Nie wiem za bardzo o co teraz chodzi w przerwie między-sezonowej. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Po zakwalifikowaniu się do LM zarząd ustalił budżet na 46,2 mln euro. Sprzedałem rezerwowego Ward-Prowse do Liverpoolu za 61 mln płatne z góry, a mój budżet transferowy nie ruszył się ani o centa, a podobno mam do dyspozycji 90% dochodów do wykorzystania. Gdzieś wyparowało 61 banieczek hmmm...

Odnośnik do komentarza

Liga Europy. Ćwierćfinał rewanż.

Polonia - West Ham 3:0

http://imgur.com/a/EUmEr

Pierwszy mecz: 2:2

 

Buahahhahahahaha wykosili nam trzech podstawowych zawodników. Dziękuję :D

Nastawienie początkowo kontrola, po 10 minutach zmienione na standardowe. Przy stanie 2:0 West Ham zaczął ostro atakować. Przeszliśmy na "powstrzymywanie" i strzeliliśmy trzecią bramkę.

Zero zmian w składzie, żeby nic nie spieprzyć.

FM sam się oszukał kasując mi przed meczami z Legią i West Hamem Yakovenkę, Mattioniego i Reisa. Ich miejsce zajęli Kownacki, Roberts i Bertoncini.

Odnośnik do komentarza

Półfinały LE.

Manchester City - Tottenham

Athletic Bilbao - Polonia

 

Ufff nie trafiliśmy na MC. Może pogromu nie będzie. Limit szczęścia już wykorzystaliśmy. I tak mimo czitowania ten półfinał to cud.

Hm, Bilbao zajmuje 6. miejsce w lidze. Może tak powalczyć o finał? Nie, to by za duże jaja były :D

Odnośnik do komentarza

Półfinały LE.

Manchester City - Tottenham

Athletic Bilbao - Polonia

 

Ufff nie trafiliśmy na MC. Może pogromu nie będzie. Limit szczęścia już wykorzystaliśmy. I tak mimo czitowania ten półfinał to cud.

Hm, Bilbao zajmuje 6. miejsce w lidze. Może tak powalczyć o finał? Nie, to by za duże jaja były :D

Nawet za oszukiwanie ( ;) ) :przytul:

Znam takie miłe zasoczki z Lurgan i Hibernian.

Odnośnik do komentarza

Wujek wrzucisz screena z ustawieniem swojej druzyny?

 

Wujek wrzucisz screena z ustawieniem

swojej druzyny?

Taktyka Falchion V2. Lekko przeze mnie zmieniona.

 

http://imgur.com/a/y5bJ3

Dzieki zrobilem drobna zmiane w mojej taktyce zagralem DP jako CR i w obronie 3 OS plus BWO i udalo mi sie pokonac Villareal 4:2

Edytowane przez Makk
Usunięcie zbędnych enterów
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...