Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się udało utrzymać cały skład przez lato. Kilku zawodników miało oferty z innych klubów, aczkolwiek nie były to żadne potęgi, toteż pozostali oni w klubie. Oczywiście musiałem im zaoferować namiastkę pensji, jaką jest premia za występ, ale patrząc na to, jak sobie radzimy - chyba było warto. Pieniążków na koncie mamy sporo (około 120 tys. zł), więc tym nie muszę się póki co martwić. Co prawda przez premie odnosimy już miesięczne straty, ale wydaje mi się, że powinniśmy wyjść mniej więcej na zero pod koniec sezonu.

 

Start ligowy bardzo dobry. Po 8 kolejkach zajmujemy wysokie 6 miejsce z 17 punktami. Przegraliśmy jedno spotkanie, bez większych niespodzianek - z Konstancinem. Pokonaliśmy za to na swoim boisku drużynę lidera tabeli, typowaną na mistrza ligi - Start Otwock. Udane wejście w sezon zawdzięczamy w dużej mierze wysokiej formie Damiana Kacprzaka, który w 8 meczach zdobył już 7 goli. A tak wygląda tabela - http://i.imgur.com/5MvfP4z.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Inteligent się znalazł Czytać, czytać FM jest fajny. Ja ostatnio zacząłem polować na utalentowanych Polaków. Sporo fajnych newgenów się w Polsce pojawia

Czytać, czytać. Po ośmiu godzinach przed kompem w robocie, to często-gęsto nie chce mi się już siadać przed monitor. Wcześniej miałem stanowisko, że mogłem się czasem oderwać, a teraz trochę inaczej jest. Ale tylko do końca marca. Później się zmieni znowu, więc może nawrócę się.

Ja nie twierdzę, że FM nie jest fajny. Ba! Nawet jest bardzo fajny, ale nie ma chęci. :( Zamierzam dalej powalczyć moim Świtem samymi wychowankami.

 

 

Ja tak miałem tylko przez tydzień w nowej robocie, gdzie siedzę przy kompie cały dzień i potem już nie chciałem siedzieć w domu, ale wszystko wróciło do domu, czasem jednak mnie nadgarstek boli :P.

Odnośnik do komentarza

Witam, Panowie mam problem a mianowicie po zaktualizowaniu mojego FM 2017 z 17.3.0 na 17.3.1 gra włącza się tylko do ładowania i stoi. Wcześniej gra na 17.3.0 chodziła poprawnie. Sprawdzałem spójność plików na steamie i chyba wszystko ok. Może spotkaliście się z takim problemem hmm? Proszę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, Panowie mam problem a mianowicie po zaktualizowaniu mojego FM 2017 z 17.3.0 na 17.3.1 gra włącza się tylko do ładowania i stoi. Wcześniej gra na 17.3.0 chodziła poprawnie. Sprawdzałem spójność plików na steamie i chyba wszystko ok. Może spotkaliście się z takim problemem hmm? Proszę o pomoc i pozdrawiam

wywal kasze i preferencje

Odnośnik do komentarza

 

Witam, Panowie mam problem a mianowicie po zaktualizowaniu mojego FM 2017 z 17.3.0 na 17.3.1 gra włącza się tylko do ładowania i stoi. Wcześniej gra na 17.3.0 chodziła poprawnie. Sprawdzałem spójność plików na steamie i chyba wszystko ok. Może spotkaliście się z takim problemem hmm? Proszę o pomoc i pozdrawiam

wywal kasze i preferencje

 

Mogę prosić o jakąś poradę w tym co mam zrobić, nie do końca wiem jak się za to zabrać :O :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja tak miałem tylko przez tydzień w nowej robocie, gdzie siedzę przy kompie cały dzień i potem już nie chciałem siedzieć w domu, ale wszystko wróciło do domu, czasem jednak mnie nadgarstek boli .

Mi jakoś nie przeszło. Tylko w sumie weekendy zostają na posiedzenie przed kompem tyle o ile. Nadgarstki to mnie nie. Inną starczą przypadłość mam- od mychy boli mnie kłykieć od palca wskazującego :/

Ale dość skarżenia się ;)

 

Może w weekend przysiądę i spróbuję sobie przypomnieć jak się gra w toto, tzn. FMa.

Odnośnik do komentarza

Głupi ten FM. 07 stycznia przychodzi obrońca i mówi, że trzeba dokupić kogoś do obrony, 13 stycznia przychodzi prawy obrońca + prawo/lewy obrońca + środkowo-lewy obrońca. I jeszcze dwóch ofensywnych, a on się obraził, że nie wywiązałem się z obietnicy :/.

Odnośnik do komentarza

Głupi ten FM. 07 stycznia przychodzi obrońca i mówi, że trzeba dokupić kogoś do obrony, 13 stycznia przychodzi prawy obrońca + prawo/lewy obrońca + środkowo-lewy obrońca. I jeszcze dwóch ofensywnych, a on się obraził, że nie wywiązałem się z obietnicy :/.

 

Bo on chciał, żebyś kupił jego kolegów :D

Odnośnik do komentarza

Eliminacje ME U-21

 

Czarnogóra - Francja 2:2

Szwecja - Czarnogóra 1:3

 

Tabela

http://imgur.com/a/0J2I7

 

Do rozegrania zostały mi mecze domowe z Belgią i Czechami. Powinniśmy spokojnie zdobyć minimum cztery punkty. Awans jest pewny :)

 

 

 

Polonia - Lech 3:1

Yakovenko, Kownacki, Jaroch :)

 

W lidze jest lepiej niż się spodziewałem :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo ładny wynik tego ostatniego meczu. Z tekstu wnioskuję, że w kolejnym sezonie będą Puchary. Wygrane.

 

Dopiero początek sezonu :)

Niestety nie widzę kto mógłby mi specjalnie zagrozić. Może Legia. Zbudowałem naprawdę niezłą pakę w Polonii. W większość z zawodników z wolnego transferu :D

Odnośnik do komentarza

Koroniarze na obozie w ... Holandii :D

Ma to pomóc w budowaniu teamspiryt czy jak to tam się nazywa. Wspólne ziółko najlepiej zespoli ze sobą grupę...

W ostatnim sparingu ogrywamy FC Groningen, Kiełb x2 , Świerczok. Holenderski klimat im służy!

 

*A tak w ogólne, Korona ma nowego prezesa. Paprocki spakował mandżur i wypiździł na Karaiby

Odnośnik do komentarza

Runda jesienna za mną. Nie pamietam, kiedy ostatnio miałem tak nudny sezon do rozegrania. Tak jak sie spodziewałem, po dobrym starcie przyszła pora na słabsze mecze, które wyrzuciły nas do środkowej strefy tabeli. Nic nie wskazuje na to, żebyśmy mogli powalczyć o czołówkę, a i o utrzymanie nie powinnismy się bać. Druga część sezonu zapowiada sie zatem niezbyt ekscytująco :E

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...