Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, kto rządzi w Krakowie :)

 

Zresztą jestem bardzo zdziwiony jak ciężko w najnowszym FMie zbudować zespół oparty na Polakach. Początkowo tak właśnie miała wyglądać moja polityka transferowa, ale gdy zobaczyłem, jak horrendalne kwoty oczekują rodzime kluby za swoich podopiecznych, szybko zrezygnowałem. Szkoda, że za zdecydowanie mniejsze pieniądze, ściągnę jakościowo o wiele lepszych piłkarzy, bazując głównie na grajkach z Europy Wschodniej.

Odnośnik do komentarza

No i posypal się Save, nawet dwa mojego Wimbledon, tuż po okresie przygotowawczym po awansie do Championship, a wypozyczylem Grabare, Bielika, ehh trzeba od nowa zacząć. Mam dwie opcje, obie z Championship, Burton Albion, czyli z beniaminka zrobić porządny team lub przywrócić potęgę z 19 wieku, czyli Preston North End. Co radzicie?

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No i posypal się Save, nawet dwa mojego Wimbledon, tuż po okresie przygotowawczym po awansie do Championship, a wypozyczylem Grabare, Bielika, ehh trzeba od nowa zacząć. Mam dwie opcje, obie z Championship, Burton Albion, czyli z beniaminka zrobić porządny team lub przywrócić potęgę z 19 wieku, czyli Preston North End. Co radzicie?

Ja bym postawił na Preston.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jakieś pomysły na to jak zrobić w fmie żeby na każdy celny strzał padała bramka? Bo już któryś mecz pod rząd przeciwnicy napierdalają mi bramkę na każdy ich celny strzał, a moje lebiegi po 5-6 strzałów celnych na mecz i czasami coś może strzelę, frustrujące strasznie. Dodam, że nie mam ustawionej opcji "strzały z dystansu"

Odnośnik do komentarza

Sciągnołem sobie ten plik z wszystkimi krajami świata. Wybieram wszystkie ligi europejskie i nie wchodzi mi liga Czarnogóry, Estonii i Litwy. Tak jak by się z czymś gryzła tylko za cholere nie wiem z czym. Miał ktoś podobny problem ? Na poprzednim patchu wszystkie europejskie ligi mi weszły.

Odnośnik do komentarza

 

Gdzie znajdę jakąś listę w miarę dobrych zawodników którzy przejdą do Polskiej ligi ?

Jako takiej nie ma, możesz skorzystać z tego -> http://www.cmrev.com/talenty/fm2017.htmlalbo napisać do Wujka, pewnie pomoże :)

 

 

Oj cały tłum :D Mogę podrzucić w razie czego screeny z moimi transferami :D

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, kto rządzi w Krakowie :)

 

Zresztą jestem bardzo zdziwiony jak ciężko w najnowszym FMie zbudować zespół oparty na Polakach. Początkowo tak właśnie miała wyglądać moja polityka transferowa, ale gdy zobaczyłem, jak horrendalne kwoty oczekują rodzime kluby za swoich podopiecznych, szybko zrezygnowałem. Szkoda, że za zdecydowanie mniejsze pieniądze, ściągnę jakościowo o wiele lepszych piłkarzy, bazując głównie na grajkach z Europy Wschodniej.

Banik to zawodowy napastnik, bardzo dobrze się u mnie spisuje. A co do sprawy transferu polskich zawodników, to masz ogromną rację :/ Niestety strasznie zepsuli tą kwestię i rozwój klubu w oparciu o rodowych zawodników bez wydatków rzędu kilku milionów złotych nie będzie miał sensu :/

Odnośnik do komentarza

Hyh, 3/4 składu poszło na urlop 5. grudnia (do 31. grudnia) mimo, że właśnie 5. i 11. grudnia gramy mecze (liga mistrzów i ekstraklasa). Ktoś o takim bugu słyszał, czy to nowy patch?

na 17.2.x nie było takich kwiatków, rozegrałem bodaj 7 sezonów i na lajcie wszystko trybiło. dzięki za ostrzeżenie, poczekam aż to się troche ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza

Sciągnołem sobie ten plik z wszystkimi krajami świata. Wybieram wszystkie ligi europejskie i nie wchodzi mi liga Czarnogóry, Estonii i Litwy. Tak jak by się z czymś gryzła tylko za cholere nie wiem z czym. Miał ktoś podobny problem ? Na poprzednim patchu wszystkie europejskie ligi mi weszły.

Gryzie się z jakąś bazą. Są dwie opcje: 1. po kolei dodawać ligi i zobaczyć, która się sypnęła z nowym paczem, 2. uruchomić na poprzedniej bazie- 17.2.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gdzie znajdę jakąś listę w miarę dobrych zawodników którzy przejdą do Polskiej ligi ?

Jako takiej nie ma, możesz skorzystać z tego -> http://www.cmrev.com/talenty/fm2017.htmlalbo napisać do Wujka, pewnie pomoże :)

 

 

Oj cały tłum :D Mogę podrzucić w razie czego screeny z moimi transferami :D

 

 

 

Byłoby fajnie jakbyś podesłał screeny i dorzuć co tam jeszcze masz ;) Z góry dzięki .

Odnośnik do komentarza

Połowa sezonu za mną. Chyba tylko katastrofa mogłaby pozbawić nas awansu :D W 15 meczach straciliśmy... 4 bramki, z czego 2 w ostatnim meczu. Walczymy jeszcze w Pucharze Okręgowym, a w drugiej rundzie ograliśmy zespół grający ligę wyżej, w dodatku graliśmy wtedy w lekko rezerwowym składzie.

 

Nie bądź taki pewny :P, ja w Wiśle w połowie sezonu miałem podobny bilans, Legia, Lechię czy Lecha objechałem jak amatorów i też już byłem pewny mistrza, aż tu nagle napastnicy przestali strzelać. Seria 6 remisów szybko sprowadziła mnie na ziemię. :D

Odnośnik do komentarza

Jego już raczej nie sprzedamy ;) To nie ten wiek, że chodzi o zarobek na transferze. Koszulki, a także poprawa jakości gry drużyny, awans do LM - to są rzeczy, które się teraz liczą. Kasę na transferach będziemy wbijać na młodszych :D. Kazaiaha Sterlinga kupiłem za 4,2 mln euro, w lidze już w 21 meczach zdobył 16 goli, ma 22 lata, obecna wartość 9,5 mln euro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...