Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie niestety sprawdza się wszystkim znany przesąd. Dobre sparingi - słabe wyniki w sezonie. Dwa pierwsze mecze w Ekstraklasie przegrane po 0:1 po dosyć słabej grze + porażka w Superpucharze z Legia, tez 1:0. Chyba czas szukać nowych rozwiązań, a problem jest taki, że postawiłem na grę środkiem pola i wywaliłem skrzydłowych :D

Odnośnik do komentarza

U mnie niestety sprawdza się wszystkim znany przesąd. Dobre sparingi - słabe wyniki w sezonie. Dwa pierwsze mecze w Ekstraklasie przegrane po 0:1 po dosyć słabej grze + porażka w Superpucharze z Legia, tez 1:0. Chyba czas szukać nowych rozwiązań, a problem jest taki, że postawiłem na grę środkiem pola i wywaliłem skrzydłowych :D

Graj z samymi mocarzami lub wystawiaj rezerwy, żeby baty zbierali ;)

Odnośnik do komentarza

5 sezon za nami, sezon dużo lepszy niż rok temu ale niestety nie wystarczyło to aby wygrać ligę. Kilka niepotrzebnych remisów i Bałtyk Koszalin uciekł nam finalnie aż na 10 punktów. Vicemistrzostwo jednak daję nadzieję że w przyszłym sezonie będziemy znów bić się o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

 

Jak co sezon wyróżnię kilku zawodników, w końcu nasz napastnik rozegrał pełen sezon strzelając aż 21 goli! Nadal jednak mam wrażenie że musimy mieć w składzie kogoś lepszego niż Skowroński. 20 latkowi zdarzały się serie bez bramek co przyczyniło się do 2 lokaty w lidze.

 

Niesamowity sezon za to rozegrał Czuryło, zaledwie 22 letni bramkarz aż 15 razy zachowywał czyste konto i w ogóle przez cały sezon wpuszczał mniej niż 1 bramkę na mecz, czym pobił całą masę rekordów.

 

Skład zdaję się że mamy niemal kompletny, w przyszłym sezonie jednak nie możemy sobie pozwolić na głupie tracenie punktów jeżeli chcemy liczyć na awans.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...