Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

I ja zacząłem sobie karierę na luzie, w którą pogrywam w wolnym czasie. Zacząłem bez niczego, i udało mi się dostać do outsidera drugiej ligi Duńskiej, Roskilde. Udało się zrobić utrzymanie w pierwszym sezonie, a teraz w drugim po 16. spotkaniach jesteśmy na drugim miejscu gwarantującym baraże. Bardzo chciałbym po tym sezonie, z awansem czy bez, dostać się do trzeciej ligi Angielskiej albo do Polskiej Ekstraklasy, ew. 2. Bundesligi.

Odnośnik do komentarza

Puszcza pokonana w PP 2:0. Kolejnym naszym przeciwnikiem będzie Podbeskidzie.

Mniejsza mobilizacja na słabiaków.

 

Graty wielkie za dalszą zawziętość. Ja czekam aż wróci mi chęć na granie w FMa. To coś uciekło i nie chce wrócić. :( Jedyny plus taki, że mam chwilę na grywanie w inne gierki.

 

Jak już to wrócę do 14 lub 10 i pocisnę Hutnikiem albo Wkrą.

Odnośnik do komentarza

 

Puszcza pokonana w PP 2:0. Kolejnym naszym przeciwnikiem będzie Podbeskidzie.

Mniejsza mobilizacja na słabiaków.

 

Graty wielkie za dalszą zawziętość. Ja czekam aż wróci mi chęć na granie w FMa. To coś uciekło i nie chce wrócić. :( Jedyny plus taki, że mam chwilę na grywanie w inne gierki.

 

Jak już to wrócę do 14 lub 10 i pocisnę Hutnikiem albo Wkrą.

 

 

Ja mam włączonego FM-a w okienku :) Robię inne rzeczy i sobie gram :)

Puszczy nie lubię, bo ciężko się z nimi gra. Moje dotychczasowe wyniki z nimi to 1:0, 1:0 i 2:0.

Z Podbeskidziwem wygralem w lidze na wyjeździe 6:3, ale w tej chwili kilku podstawowych zawodników ze składu mi wyleciało. Zmiennicy zajebiści, ale w ogóle nie zgrani są :/

Odnośnik do komentarza

Po 1,5 sezonu opuszczam Roskilde. W pierwszym udało mi się utrzymać zespół, a w drugim dzielnie walczyliśmy o awans. Niestety w trzech ostatnich meczach zdobyliśmy dwa punkty i wypadliśmy ze strefy gwarantującej baraże. Powodem odejścia nie jest brak awansu, co po prostu słabe perspektywy na tworzenie tam porządnej ekipy. Liderzy po sezonie odchodzili, więc stwierdziłem że czas na nowe wyzwania. Po ponad miesiącu poszukiwań nowej drużyny udało mi się dostać angaż w Chrobrym Głogów, który awansował do Lotto Ekstraklasy. Szansę na utrzymanie bardzo marne, ale w końcu to ekstraklasa ;)

Odnośnik do komentarza

Po 1,5 sezonu opuszczam Roskilde. W pierwszym udało mi się utrzymać zespół, a w drugim dzielnie walczyliśmy o awans. Niestety w trzech ostatnich meczach zdobyliśmy dwa punkty i wypadliśmy ze strefy gwarantującej baraże. Powodem odejścia nie jest brak awansu, co po prostu słabe perspektywy na tworzenie tam porządnej ekipy. Liderzy po sezonie odchodzili, więc stwierdziłem że czas na nowe wyzwania. Po ponad miesiącu poszukiwań nowej drużyny udało mi się dostać angaż w Chrobrym Głogów, który awansował do Lotto Ekstraklasy. Szansę na utrzymanie bardzo marne, ale w końcu to ekstraklasa ;)

 

Bierz obcokrajowców z wolnego transferu i LE Twoja :D

Mistrza nie zdobędziesz, bo Legia jest za bardzo dopakowana :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...