Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jakie ligi warto dodać grając Polskimi niższymi ligami ? Tak żeby mieć dość duży wybór zawodników w ekranie wyszukiwania

To też zależy z jakiego poziomu startujesz. Wujek od III (?) pościągał samych obcokrajowców.

 

 

Ja mam załadowane wszystkie ligi, wszystkich zawodników plus PLU :)

Tlumy niezłych obcokrajowców chcą grać w Polsce :)

Odnośnik do komentarza

 

Ale jedziesz na jakiej wartości graczy w sensie - jest napisane,że limit zawodników z bazy danych przekroczyłeś :)?

Cresze Wujkowi o tym przypominają :keke:

 

 

Dupa tam. Na nowym patchu nie ma żadnych crashów :P

Bez PLU też nie było :P

 

Poza tym sam jesteś crash i do tego dump :P

Ale jedziesz na jakiej wartości graczy w sensie - jest napisane,że limit zawodników z bazy danych przekroczyłeś :)?

 

Oczywiście, że tak :D

Mam dodanych wszystkich zawodników z bazy danych za pomocą magicznego pliczku :D

Odnośnik do komentarza

 

Łooboziuboziu! Straszne :P

 

Mam też kompa gdzie by poszło multum lig, graczy itd. a nawet od czerwca nie odpaliłem FMa.

 

Bo jesteś gupi :P

 

Wręcz przeciwnie. Mam fajniejsze gry (kiedyś to nie do pomyślenia było, żebym napisał) :p Jakoś straciłem totalnie chęci na FMowanie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Łooboziuboziu! Straszne :P

 

Mam też kompa gdzie by poszło multum lig, graczy itd. a nawet od czerwca nie odpaliłem FMa.

 

Bo jesteś gupi :P

 

Wręcz przeciwnie. Mam fajniejsze gry (kiedyś to nie do pomyślenia było, żebym napisał) :P Jakoś straciłem totalnie chęci na FMowanie.

 

 

Ja mam tak: siedzę sobie w nocy, oglądam mecze NBA, gram w NBA 2k17, Battlefielda lub coś innego na konsoli, a na kompie cichutko śmiga FM :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Łooboziuboziu! Straszne :P

 

Mam też kompa gdzie by poszło multum lig, graczy itd. a nawet od czerwca nie odpaliłem FMa.

 

Bo jesteś gupi :P

 

Wręcz przeciwnie. Mam fajniejsze gry (kiedyś to nie do pomyślenia było, żebym napisał) :P Jakoś straciłem totalnie chęci na FMowanie.

 

 

Ja mam tak: siedzę sobie w nocy, oglądam mecze NBA, gram w NBA 2k17, Battlefielda lub coś innego na konsoli, a na kompie cichutko śmiga FM :D

 

Hmm, czyli FM symulacja ? Czy jak to inaczej ogarniasz? :)

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś sposób, aby zawodnicy którzy chcą odejść jednak postanowili zostać w klubie (oferowana podwyżka nie wystarczyła)?

 

Moim zdaniem jedynym sposobem, żeby namówić zawodnika, aby został jest zdobycie jakiegoś trofeum. Wtedy zaczyna wierzyć, ze w obecnym klubie może cos osiągnąć. Przynajmniej w moim przypadku tak było.

Odnośnik do komentarza

Co robić w takiej sytuacji jak moja. Gram sobie Liverpoolem, na półmetku sezonu jestem pierwszy z małą przewagą 4 punktów, aż tu nagle w drugiej części sezonu moi piłkarze zapomnieli jak się gra. Dostaj z każdym jak leci. Korygujecie taktykę, trening czy może rewolucja w szatni?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...