Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, tracę większość bramek w ostatnich 10 minutach, nie wiem co zrobić żeby to zmienić, co polecacie? Jakieś polecenia dodawać pod koniec meczu? Zmieniać mentalność?

 

Zapewne standardowe rozwiązanie. Defensywa, wolne rozgrywanie piłki, zwężenie pola gry, długie podania, marnowanie czasu jeśli jest aktywne. Ale problemem może też być mentalność albo kondycja.

Odnośnik do komentarza

Ufff ...... 3 miejsce Wisłą w Lidze uwazam za sukcess.

5 transferów bezgotówkowych rzecz jasna przed sezonem bo na tylko tyle było klub stać. Bida piszczy, kontrakty na poziomie 1.4 euro na mies.

Przyszli:

Nestor Diaz (DMC)

Lamarana Diallo (AMRLC)

Mathiass Leppiller (AML)

Eugenio Calverese (DMR)

Makhtar Thioune (MC)

+ Igor Lasicki z Napoli jako wypożyczenie ale w całym sezonie zagrał jeden mecz.

 

Tak sie jakoś złożyło że mam utalentowanych juniorów wiec niemieckie kluby zaczeły sie po nich zgłaszać i oddałem za gruby hajs.... oczywiscie po negocjacjach

Kacper Laskos (16l) ---> Hannover 96 (650 tys euro)

Michał Banik (16l) ---> Hertha (850 tys euro)

Mateusz Wyjadłowski (16l) ---> FC Koeln (775 tys euro)

Kacper Chorążka (17l) ---> FSV Mainz (1 mln euro)

 

Takie pieniądze pozwolą mi spokojnie funkcjonować na 2 lata.

 

Zaczeliśmy sezon w kratke... porażki, remisy, wygrane ....runde jesienną skonczyliśmy na 5 miejscu. Legia I Lech są poza zasiegiem dla wszystkich ekip w lidze.

Przystepując do rundy jesiennej pozbyłem sie Malijczyka Makhtara Thioune który ma non stop kontuzje.

Michała Buchalika do Vancouver i Denisa Popovicia do Norweskiego Haugesund za 200 tys euro.

Wzmocniłem skład Czerwińskim z Legii i rumuńskim bramkarzem z klubu Chiajna Virgilem Draghia'em który ma pełnic funkcje II bramkarza w klubie.

Runde zaczeliśmy fatalnie od 2 porazek i 2 remisów. Zwołałem zebranie i nagle metamorfoza. 5 zwyciestw, 2 remisy i awans z 3 miejsca do grupy mistrzowskiej.

 

Pierwsze 2 mecze w grupie to porażki z Piastem 1-2 i Arką 0-1 lecz potem przyszło 5 zwycięstw z rzędu min 3-0 z Lechem i 4-1 z Legią.

Udało sie utrzymać tak bardzo ważne 3 miejsce które premiuje nas do el LE :)

Legia i Lech bardzo odskoczyły od reszty stawki. Mistrzem Polski została Legia (47pkt) za Lechem (42pkt)

 

Teraz przygotowania do sezonu, transfery ..... w sezonie 2017/2018 bijemy sie o mistrza :)

Odnośnik do komentarza

Mi działają.

 

Boateng podania:15, Hummels podania: 15, Pazdan: 14 :D

 

gdzie znajdę informację w jakim stopniu jak mój piłkarz posługuje się słabsza nogą?

 

Ponawiam pytanie, przy okazji dorzucając kolejne: gdzie sprawdzić ile meczy i z jaką oceną dany zawodnik zagrał na danej pozycji? zupełnie nie mogę się połapać w nowym interfejsie. Wcześniej klikałem informacje i widać było wszystko: jak gra słabszą nogą ile spotkań i z jakim skutkiem zagrał na danej pozycji..

Odnośnik do komentarza

Mi działają.

 

Boateng podania:15, Hummels podania: 15, Pazdan: 14 :D

 

gdzie znajdę informację w jakim stopniu jak mój piłkarz posługuje się słabsza nogą?

 

Ponawiam pytanie, przy okazji dorzucając kolejne: gdzie sprawdzić ile meczy i z jaką oceną dany zawodnik zagrał na danej pozycji? zupełnie nie mogę się połapać w nowym interfejsie. Wcześniej klikałem informacje i widać było wszystko: jak gra słabszą nogą ile spotkań i z jakim skutkiem zagrał na danej pozycji..

 

Mam wrażenie, że w tym FM-ie w ogóle jest mniej danych statystycznych :/

Albo gdzieś je powciskali :/

Odnośnik do komentarza

 

Cały czas gram w najniższej lidze duńskiej, ale coraz bardziej kusi mnie liga węgierska.

Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie?

 

Ja grałem w FM06 Ujpestem i fajnie było.

 

 

Wujek, bo wyszedł patch jakiś do FM-a i jest PLU w nowej wersji.

 

 

Cóż dobrze, że testujemy póki co :D

Nowa kariera w Chorley :D

Odnośnik do komentarza

Strasznie tnie mi się tryb 3D na średnim ustawieniu grafiki. FM2016 działał bez zarzutu. Ktoś może ma podobny problem? Komputer nie jest jakiś oszałamiający, ale takie gry jak NBA 2k13, Fifa 11 i tak dalej chodzą bardzo dobrze na wysokich detalach. A w FM mamy grafikę rodem z Fify 2000.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...