Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś kiedy wychodzi wersja demonstracyjna nowego FM-a? :)

 

Na fejsbukowym profilu FM'a (nie wiem na ile jest ono wiarygodne) pisano, że Beta będzie dostępna około połowy następnego tygodnia, chyba, że Miles zmieni reguły wydania tejże Bety. Chyba nie zmieni, bo z kolei gdzieś znowu widziałem info, że na 100% nie będzie to ten weekend.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem z wyraźnie zaznaczonym dostępem do bety w muve.pl, ale do tej pory nie mam maila z kodem aktywacyjnym. Muve pl mówi, że czekają na kody od wydawcy i na ich zgodę na wysyłanie. Rok temu było kompletnie inaczej, kod od gram.pl dostałem od razu po zamówieniu, zaraz go aktywowałem i jak tylko SI udostępniło betę ta automatycznie zaczęła się ściagąć. Było to w środę ok. godz 16-17 na 16 dni przed oficjalną premierą.

Odnośnik do komentarza

 

Miles Jacobson ‏@milesSI 10 godz.10 godzin temu
I've just given the green light for the beta. The process from now takes 24 hours or so. So you should expect it this time tomorrow. #FM17
Czyli dziś koło 20 powinna być już dostępna beta, ciekawe jak sobie polskie sklepy poradzą z rozsyłaniem kodów.
Odnośnik do komentarza

W FM17 będziemy mieli Brexit. W grze zaimplementowano trzy typy scenariuszy:

1. Swobodny przepływ osób (Soft Brexit)

2. Pozwolenia na pracę dla zawodników spoza UK, ale piłkarze z UE mają uzyskiwać je częściej niż inni ludzie

3. Hard Brexit - pozwolenia na pracę dla piłkarzy dla wszystkich piłkarzy spoza UK.

W pewnym momencie gry dostaniemy info, że rozpoczęły się negocjacje i dostaniemy newsa o ich efekcie końcowym. W poniższym artykule mamy przykładowe screenshoty i np. Szkocja może odłączyć się od UK i zostać w Unii Europejskiej. Ciekawe.

Więcej tu http://www.telegraph.co.uk/football/2016/10/18/brexit-is-simulated-in-football-manager-2017-and-its-going-to-ma/

 

Odnośnik do komentarza

Każdy scenariusz ma określone szanse wystąpienia w grze ("As a result we’ve decided to go down another route, and have included every possible outcome in the game, using artificial intelligence and percentage chances to make every game different"). Każdy save może wyglądać inaczej pod tym względem. Pewnie w kolejnych FM-ach patchami będą zmieniali tylko te procenty ;).

Odnośnik do komentarza

myślę, że tsunami ma dużo mniejszy wpływ na pozwolenia na pracę :) a to dość kluczowe w kontekście rozgrywki w Anglii czy ogólnie UK

 

W tym momencie to wróżenie z fusów. A losowe scenariusze to jednak porażka i bezsens moim zdaniem. Co innego jeżeli zmienią się zasady. Wtedy zmieniamy to łatką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...