Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przydała się ta afera reprezentacji, bo ten mecz to najlepszy występ kadry od czasu EURO :)

 

Ja bym powiedział, że nawet lepiej dzisiaj zagraliśmy. Chociaż rywal to też nie była klasa Portugalii z Euro.

 

Kurczę, teraz sprawdziłem, to w marcu zaczynamy meczem w innej dżungli, Czarnogóra :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Racja co do cofania się. A swoją drogą to jak jest z tymi racami. Kiedy jest z tego walkower?

Chyba tylko jak piłkarz oberwie
O właśnie to

Ale Lewandowski nie oberwał, tylko go ogłuszył huk (tych, zdaniem jmk, fajnych umilaczy widowiska :keke: ), więc niekoniecznie musi się łapać pod walkowera.

Zacytuj gdzie tak napisałem o petardach albo wypierdalaj stąd. Masz honor?

Odnośnik do komentarza

 

 

Dla polskich kiboli to musi być super mecz, prawda? Race, petardy, bijatyki, full zestaw. I jeszcze piłkarzyka trafili!!1

Odpowiem Gaca w zaproponowanej przez Ciebie kabaretowej konwencji: dla neobolszewickich kibiców za to fatalny, Polska po dobrej grze prowadzi w Święto Niepodległości - tryumf "faszyzmu"!

Idź z tym do absurdalnego, tam poczujesz się jak w domu

 

Ten apel to raczej do Gacy księże - ja tylko próbuję utrzymać się w zaproponowanej kabaretowej konwencji. Facet nie odróżnia nawet rac od petard.

 

I daruj sobie te prymitywne mikroagresje* czy twoja religia nie każe Ci być miłosiernym?

 

~~~~~~~~~~

* South Park :)

Odnośnik do komentarza

 

Chyba przydała się ta afera reprezentacji, bo ten mecz to najlepszy występ kadry od czasu EURO :)

ba ja bym powiedział, że od czasu wiktorii z Niemcami.

Z Niemcami mieliśmy farta. Ale zgadzam się z przedmówcami, na EURO graliśmy słabiej. Po prostu racjonalizuje swój smutek i poczucie, że gdybyśmy zagrali tak dobrze, to bylibyśmy w finale :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...