Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

byly jakies ruchy transferowe? ja oprocz przygarniecia Chandlera z FA wyslalem dwie propozycje wymiany, jedna odrzucona, a druga niestety pozostala bez reakcji :/

Jeszcze kapelan wymienił Larry Nance'a na drugiego Chandlera.

 

Przy kontuzji Sullingera, warto chyba Pattersona na chwilę przytulić.

 

BTW, ile mamy slotów na injured list?

 

1.

Odnośnik do komentarza

To jak to sie robi tutaj, bo grałem na ESPN tylko, codziennie muszę zmieniać w rosterze, żeby byli ci co grają? Generalnie czego muszę pilnować?

Domyślnie gra ta 10 którą masz ustawioną, ale możesz od razu przeskoczyć kilka dni do przodu i poustawiać osobne line-upy dla każdego dnia. Dni zmieniasz klikając strzałki koło daty (tuż nad składem).

 

Jako że udało mi się wykorzystać oglądanie live i wziąłem dwóch spoko FA to mogę poszukać jakiejś wymiany za centra, bo tylko Aldridge i Nowitzki mogą u mnie na tej pozycji pykać ;).

No na pewno będą lepsi niż ten szrot co miałeś w składzie :D

Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo mocno zawiedli Crawford i Reddick. Mieli być moją siłą w trójkach, tymczasem zaliczyli bardzo słabe spotkanie z tragiczną skutecznością. Szkoda, bo było by 4-5 i realne szanse na wyjście na prowadzenie.

Piękno H2H :D masz tylko tydzień, w praktyce po 2-4 mecze u swoich najważniejszych graczy, żeby zrobić wynik :D

 

U mnie na razie Lowry ssie bombki, a reszta składu ciut poniżej poziomu. No i mało meczy od centrów nie pozwala mi odjechać w zbiórkach :) No i trzeba wspomnieć o LONG LIVE KAWHI LEONARD OUR KING AND MASTER FOREVER!

 

No a rywal zaczął bardzo wysoko w kategoriach które miałem przejąć :) Zobaczymy jak dalej pójdzie, walka pewnie będzie do niedzieli, bo te ostatnie trzy dni obaj mamy sporo gier :)

 

Kocham Fantasy :D

Odnośnik do komentarza

bedzie Ci raczej ciezko. Chyba ze DeAndre zagra mecz zycia i zrobi 20 zbiorek i 5 blokow.

Nie sądzę, żeby to było potrzebne :) Still within striking distance! 4 kateogorie, wszędzie bliziutko :) Dziś się rozstrzygnie, a u mnie gra mocny lineup ;)

 

No Dedmona sam chcialem dzis brac, ale o 8.30 nie chcialo mi przepuscic trejdu za Moora. A o 9 juz go nie było na FA

Dedmon to tam wiesz. Ja się martwiłem bardziej ekipą Randle, Zingis, Towns, Gibson i Nurkić :P

Odnośnik do komentarza

U nas z Lukaszem fajna napierdalanka :D pomogło mi wyrwanie z FA Muscali, który dał dobre liczby. Niestety jak na złość odpoczywał Parker.

Taaa, też bliziutko jesteście w 4 kategoriach :) H2H masa emocji :) Wczoraj oglądałem sobie 76ers - Hawks i nie wiedziałem czy bardziej się cieszyć ze stylu w jakim Embiid szorował parkiet Howardem, czy się wkurzać, że zbiórki mu nie wpadają do rąk :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...