Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?
jasonx

Fantasy NBA 2016/17

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaką kategorię wybieramy

• Straty total
    • Wspólczynnik asyst do strat

Rekomendowane odpowiedzi

A zapisałes sie do ligi? Bo Cie tam nie widze :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwiększyłem objętość ligi do 14 drużyn. Myśle, że teraz PO na 8 ekip ok będzie, nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ze wszystkim, nie bede sie upieral, ale 8 to ponad polowa ligi i w suie ktos przypadkowy moglby wygrac. Ja jestem za 4.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gliwice Timberguys :hi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Płock Tigers are ready ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za 8, im więcej osób będzie się mogło bawić dłużej tym lepiej. Oslo daje to szansę tym, którzy później połapią się ocb w rywalizacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A robimy wcześniej jakiś próbny draft, żeby wszyscy zobaczyli z czym to się je i jak to działa przy licytacji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Probny draft mozesz robic sam. Trzeba zrobic tylko loterie draftowa, zeby kazdy wiedzial ktory ma pick.

Loteria draftowa odbedzie sie jutro online o 21 (obecnosc nie jest obowiazkowa ;) ).

Wiecej szczegolow podam jak bede mial dostep do normalnego kompa, ale Ci co ze mna grali ostatnio (Lucas i Dudek) wiedza o co mi chodzi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wracajac do mojego wpisu - losowanie loterii odbedzie sie jutro o 21 na stronce

http://fantasyleague.c0.pl/

Wszystkich zaintresowanych zapraszam, jesli ktos chce poznac szczegoly techniczne, na PW wszystko pokaze, wytlumacze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie lepiej wątpliwości i pytania zadawać tutaj, żeby każdy mógł je przeczytać :P?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ok pytaj gdzie chcesz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Probny draft mozesz robic sam. Trzeba zrobic tylko loterie draftowa, zeby kazdy wiedzial ktory ma pick.

No właśnie o to chodzi, żeby nie robić tego samemu tylko w miarę możliwości zrobić symulację właściwego draftu z większą ilością osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale w sumie czemu? Tzn nie ma problemu, zeby sie zebrac w kilka osob, mozemy nawet pogadac na fb kto w kogo celuje w ktorej rundzie. Ale to imo cay fun draftu nie znac celow innych ;)

Chc ja np w sumie nie wiem, czy bede robil jakis mock draft jeszczze. Na razie zrobilem 1, i wybrałem

2024507.jpeg

ale draft był na 12 osób

Wszystko w sumie determinuje który masz pick i od kogo zaczniesz w 1 rundzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale w sumie czemu? Tzn nie ma problemu, zeby sie zebrac w kilka osob, mozemy nawet pogadac na fb kto w kogo celuje w ktorej rundzie. Ale to imo cay fun draftu nie znac celow innych ;)

Chc ja np w sumie nie wiem, czy bede robil jakis mock draft jeszczze. Na razie zrobilem 1, i wybrałem

2024507.jpeg

ale draft był na 12 osób

Wszystko w sumie determinuje który masz pick i od kogo zaczniesz w 1 rundzie

Żeby się otrzaskać z systemem ? Nikt nie mówi, że trzeba brać akurat tych, których faktycznie chcemy. Chyba, że wszyscy, którzy są w lidze już mieli okazję grać w lidze fantasy z draftem aukcyjnym i wiedzą z czym to się je. W takim wypadku nie zawracam głowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reasumujac, jak ktos chce to sie moge do mocka dolaczyc ;) Ale nie widze wartosci dodanej w robieniu tego wspolnie wieksza grupa ;)

Jesli ktos szuka, gdzie sie robi testowe drafty - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/36451/mock_lobby

BTW jeszcze 3 ekipy nie dołaczyły do ligi - prosze maruderow o zapisywanie sie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby się otrzaskać z systemem ? Nikt nie mówi, że trzeba brać akurat tych, których faktycznie chcemy. Chyba, że wszyscy, którzy są w lidze już mieli okazję grać w lidze fantasy z draftem aukcyjnym i wiedzą z czym to się je. W takim wypadku nie zawracam głowy.

Ale w tej lidze nie będzie draftu aukcyjnego, tylko wąż :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślałem, że jednak stanęło na aukcji, ale po przejrzeniu jeszcze raz dyskusji już wiem, że aukcja pojawiła się tylko w kontekście waiver budget :picard:

A szkoda, byłoby ciekawiej. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 osoba się jeszcze nie zaresjestrowała, 3 nazw nie potrafie przyporządkować do gracza (Mateusz's Team, Bazinga Grudziądz i Azja Bulls) do tego nie widze Podrzewie Los Lakers (zibii) i Gliwice Timberguys (Qu.), którzy podali swoje nazwy w temacie. Ogarniac sie Panowie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślałem, że jednak stanęło na aukcji, ale po przejrzeniu jeszcze raz dyskusji już wiem, że aukcja pojawiła się tylko w kontekście waiver budget :picard:

A szkoda, byłoby ciekawiej. :P

Chcesz się pobawić w aukcje to na e-nba już powoli ludzie się do Mocków zbierają. Choć same Mocki w kontekście aukcji nic nie dają. Najlepsze rozeznanie zapewnia jak najpóźniejsza data draftu i analiza cen zawodników w I i II ligach, Lidze Mistrzów. Na 3 poziomie też można ogarniać, ale to już mogą być dosyć duże odstępstawa i trzeba sobie sporo alternatyw przygotować, bo nie wiadomo w którą stronę liga pójdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta