Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat to, że Lin się połamał to mnie nie ucieszyło - psuł FG i robił straty :D Ale może być ciekawie, jakby Ci Hassan wypadł :-k

 

Nie wiem, co Wy na to, ale na playoffy wyłączyłbym CanCutList. W tym momencie, jak masz topową gwiazdę z drobnym urazem to lepiej ją wywalić niż tracić slota. Ale to tylko taka drobna propozycja dla Pana Komisarza.

 

EDIT:

kolka chyba witamy w finale

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=eeg6IjhLFr4&app=desktop

Na 100% po tym obu graczy Rzeszowa dostanie bana.

Odnośnik do komentarza

Akurat to, że Lin się połamał to mnie nie ucieszyło - psuł FG i robił straty :D Ale może być ciekawie, jakby Ci Hassan wypadł :-k

 

Nie wiem, co Wy na to, ale na playoffy wyłączyłbym CanCutList. W tym momencie, jak masz topową gwiazdę z drobnym urazem to lepiej ją wywalić niż tracić slota. Ale to tylko taka drobna propozycja dla Pana Komisarza.

 

EDIT:

kolka chyba witamy w finale

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=eeg6IjhLFr4&app=desktop

Na 100% po tym obu graczy Rzeszowa dostanie bana.

Pomyślimy po sezonie ;)

 

Dobra bójka nie jest zła. Zwłaszcza jak biją się zawodnicy rywala xD

Odnośnik do komentarza

Dziwna noc, z jednej strony Rudy O_o, z drugiej niemiecki Rondo, Batum i Rose zrobili 18 strat. A cała drużyna rywali raptem 12. McConnell niby słaby mecz, ale 4 przechwyty. Ogólnie oprócz Rudy'ego i Hardawaya to u mnie słabo w nocy.

 

Zobaczymy czy Tucker się przyda :-k Bardziej idę w niego licząc, że pogra więcej pod nieobecność Ibaki, bo zbiórek i tak raczej nie dogonię.

 

Pytanie na kolejne dni - czy ktoś dostanie wolne w najbliższych dniach :-k

Odnośnik do komentarza

No problem wolnego to dotyczy bardziej mnie. LBJ i KL mogą mnie załatwić restem w b2b.

Choć dzisiaj moje duo z CAVS też się nie popisało. Za dzisiaj mogę pochwalić tylko Teague no i ew Smitha.

 

Za to z tym Nelsonem to chyba się cieszysz, że ja go zgarnąłem :keke:

Odnośnik do komentarza

Wywieszam białą flagę, jak podgonie Dudka w jednej kategorii to mi zaraz spierdala w innej.

Ma graczy w tak mega formie, że nic by go nie powstrzymało. A ja zapewne z Rzeszowem jak i Suwałkami bym wygrał półfinał :roll:

EDIT: prowadziłbym z każdym innym z obecnie grających :keke:

Odnośnik do komentarza

Gratuluje Dudkowi, był nie do ugryzienia w tym tygodniu. Trochę się zbliżyłem w 3p i stratach, pewnie bym nawet 3p wygrał i podszedł w punktach jakby Boogie zagrał.

Gratuluje Bartusowi - od dość szczęśliwego awansu do PO do finału. Piękna historia.

 

Ciekawy będzie też mecz o 5 miejsce - dwóch wielkich przegranych pierwszej rundy PO.

7-8 miejsce raczej bez historii, bo Zimnemu mocno ciśnienie zeszło po porażce z kolkiem ;)

Odnośnik do komentarza

Gratuluje Dudkowi, był nie do ugryzienia w tym tygodniu. Trochę się zbliżyłem w 3p i stratach, pewnie bym nawet 3p wygrał i podszedł w punktach jakby Boogie zagrał.

Gratuluje Bartusowi - od dość szczęśliwego awansu do PO do finału. Piękna historia.

 

Ciekawy będzie też mecz o 5 miejsce - dwóch wielkich przegranych pierwszej rundy PO.

7-8 miejsce raczej bez historii, bo Zimnemu mocno ciśnienie zeszło po porażce z kolkiem ;)

 

Może wreszcie wygram jakiś mecz :D Jak znam życie ekipa Zimnego zacznie szaleć,a moje misie dalej będą się łamały.

Wypadniecie Karmelka i Millsapa zrujnowało mi drużynę :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...