Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Pierdolone kontujze :D

Jak rozłożył mi się Kamiński myślałem, że jest po zawodach. Na szczęście Chriss uratował sytuacje. Na Chrissa polowałem wcześniej, ale Jason mi go podpierniczył w pewnym momencie. Na szczęście później go wywalił :)

 

Opowiedz to nadgarstkowi Lowry'ego i nogom Embiid'a :D Kaminski mu wypadł kurwa :D

 

Ojej biedactwo :P Ssij po same kulki :D

 

[wymowki_mode_on] Jakby gracze byli zdrowi, to bym wam wszystkim wpierdolil!!!! [/wymowki_mode_off] :keke:

 

 

Kolek patolek, Kolek wpierdolek :D

 

Dobra, teraz czas na hejty w kierunku Dudka :D

Skurwol ma dobry zespół.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że mind games fajna sprawa, no ale te niektóre wpisy WP to mam wrażenie, że pisze osoba mająca lat 12, a nie prawie 40 :roll:

 

Lucas, a czy wszystko musi być sztywne? Chyba odrobina luzu i śmiechu nie jest jeszcze na CMF zabroniona? Jeżeli tak to ok, możemy spróbować być poważni :)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, wolałbym chyba bardziej merytoryczną rywalizację opierającą się na koszykówce i związane z nią uszczypliwości niż jakieś rymowanki z przedszkola. No ale niech każdy robi co chce, przecież nie jestem tu modem, po prostu poczułem się już którymś takim wpisem lekko zażenowany i postanowiłem tylko wyrazić swoją opinię, nic nikomu nie narzucając.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, wolałbym chyba bardziej merytoryczną rywalizację opierającą się na koszykówce i związane z nią uszczypliwości niż jakieś rymowanki z przedszkola. No ale niech każdy robi co chce, przecież nie jestem tu modem, po prostu poczułem się już którymś takim wpisem lekko zażenowany i postanowiłem tylko wyrazić swoją opinię, nic nikomu nie narzucając.

 

Ok w porządku, dziękuję za zwrócenie uwagi.

Odnośnik do komentarza

MAMY TO! Jest faza playoffs :D

Jak zaczynałem zabawę najpierw chciałem wygrać chociaż jeden mecz, później nie być ostatnim w tabeli, a ostatnio dostać się do fazy PO :D

Serdecznie dziękuję Jasonowi, że wprowadził mnie w świat Fantasy NBA i wytłumaczył o co w tym chodzi :*

Wielkie dzięki dla Płock Tigers za wygraną z Azja Bulls. Gdyby nie wygrana Tygrysów byłoby PO dla Wombatów :*

 

Mecz z Pabianicami był mega zacięty. Dzisiaj w nocy przez chwilę wygrywałem, później był remis, a na końcu przegrałem. Duuużo emocji :)

Bardzo fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza

Bartus, u Ciebie wygrana Płocka niewiele zmieniała, co najwyżej byłbyś 8 ;) Ale dzięki Płockowi czy BARTowi za grę do końca pomimo braku szans na PO. Przynajmniej wszystko odbyło się w uczciwej walce.

 

Tabela na koniec RS i układ PO

2064525.jpeg

bardzo ciekawe wszystkie pary

Odnośnik do komentarza

No układ przed ta kolejką był dość skomplikowany. 5 drużyn walczyło o 3 miejsca i w sumie tylko kolek był w stanie wygrać. Reszta solidarnie wdupiła i dzięki temu Rzeszów pokonując vicelidera rzutem na taśmę wszedł do PO. I patrząc, na jego ostatnie serie, nie jest skazany na pożarcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...