Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
jasonx

Fantasy NBA 2016/17

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem przeciwny dywizjom, chciałbym pograć z każdym.

zedytowałem ankietę na wielokrotnego wyboru, ja np mogę i tak i tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie się ludzim określić na doodle, niech decyduje więszkość, a nie jasonx, bo tylko ten tydzień, bo liga mistrzów czy coś tam. Tam będzie dokładnie widać kto kiedy może i w jaki sposób dogodzimy największej liczbie uczestników.

Dywizje to niepotrzebne wypaczenie rozgrywki. Z tego co wiem granie by się odbywało też poza obrębem dywizji, ale za to awans do PO by się odbywał na zasadzie kto jest lepszy w dywizji, a nie kto jest najlepszy w lidze. Moglibyśmy mieć grupę "śmierci" i grupę "śmiechu", a po co to komu?

Podbijam z linkiem. http://doodle.com/poll/5mi5m58q443akubx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za kolkiem. Sorry Jason, ale czemu akurat Ty masz stac jakos nad pozostalymi uczestnikami?

Co do dokladnego terminu to bylbym za ostatnia niedziela przed startem sezonu, ew tym poniedzialkiem. Draft im blizej startu tym lepiej, kontuje etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jakies stac wyzej? :D Na razie o wszystkim decyduje ankieta a o dywizje sie spytalem bo zauwazylem opcje, a nie stwierdzilem ze beda.

Ostatni tydzien to ryzyko. Kazdy bedzie wtedy draftowal i serwery moga byc niestabilne.

Ile teamow do PO? 4 czy 8? Imo 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak zrozumiałem ten post o rozważaniu tylko tego jednego tygodnia :P. Jak źle to sorry ;).

E tam z tymi serwerami, nigdy nie miałem problemów, w NFL IFQ zawsze draftujemy w dzień poprzedzający rozgrywki (21-22 start) i nigdy problemów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No uwazam, ze ten tydzien bedzie najlepszy, ale jak zdecydujecie, ze draft bedzie za tydzien to tak zrobimy :) Choc osobiscie uwazam, ze 2 pazdziernika (a to na razie prowadzi), to ryzykowny termin. Niewiele sparingow bedzie zagranych, nie bedzie projected pewnie jeszcze.

Nie da sie dogodzic kazdemu, sam chcialem grac weekly ale nie marudze na daily. Ale jakbysmy mieli konsultowac kazda opcje, to bysmy za pol roku wystartowali :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no draft 2-3 tygodnie przed startem ligi? Toż to bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasonx, jest jedno wolne miejsce w nfl fantasy, nie chcesz pograć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie znam sie totalnie na NFL :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie znam sie totalnie na NFL :P

Zawsze możesz zapytać ;]

Ja ogólnie zaznaczyłem kilka terminów, ale w razie czego postaram się być niezależnie kiedy będzie draft. Zresztą jakieś mobilne apki też pewnie są :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie najbardziej pewne sa wtorki i niedziele dlatego zaznaczylem wszystkie. co nie zmienia faktu ze z dnia na dzien moze cos wyskoczyc, ale raczej powinienem byc bez wzgledu na date :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pasuje każdy termin. Jak ustalicie, tak będę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, wszyscy zagłosowali - wygrała opcja 16 października o godzinie 21 (być może ustalimy na 20.30, musze tylko jednej osoby spytać na PW).

Ostatnie (mam nadzieje) pytanie w ankiecie - czy dzielimy lige na dywizje. Moim zdaniem bylaby to fajna opcja. Proponowałbym podział wg kolejności draftowania, czyli 1,4,5,8,9,12 to jedna dywizja, pozostali druga. Oczywiscie mecze grane by były przeciwko wszystkim graczom :)

W międzyczasie - prośba, żeby każdy na PW podesłał mi swój adres majlowy yahoo + nazwę drużyny. Przypominam o prośbie co do nazewnictwa - polskie miasto + nazwa franczyzy, np Lublin Eagles itp.

Kolejnosc draftowania ustalimy online, mam do tego fajna stronke, Dudek czy Lucas widzieli jak to funkcjonuje. Jak ktoś jest zainteresowany szczegółami tez zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dywizje sprawia, ze gorszy gracz moze sie dostac do playoffow. Podziekuje za taka opcje.

Draft mi może nie pasować, ale postaram się być, a jak nie, to poustawiam sobie prorytety odpowiednio :) Najwyżej zostaniecie zasypani propozycjami wymian po drafcie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dywizje sprawia, ze gorszy gracz moze sie dostac do playoffow. Podziekuje za taka opcje.

Powiedz to Sternowi :P W NBA nie raz to co dawało 10 miejsce na zachodzie dawało tez PO na wschodzie ;) Ale wiekszosc zdecyduje.

A draft bedzie na 20.30 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz to Sternowi :P W NBA nie raz to co dawało 10 miejsce na zachodzie dawało tez PO na wschodzie ;) Ale wiekszosc zdecyduje.

A draft bedzie na 20.30 :)

Czyli mamy powielać błędy Sterna?

BTW jak będziesz zakładał ligę zwróc uwagę na terminarz, ostatnio mieliśmy sytuajcę, że komisz nie ogarnął i z niektórymi drużynami graliśmy 2-3 razy, a z innymi 0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktora opcja o tym decyduje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bym musiał pogrzebać. Nie komiszuje żadnej lidze H2H w tym sezonie to nie mam pojęcia gdzie szukać. Z tego co mi kumpel mówił, to można automatycznie generować terminarz i potem usprawnienia wprowadzać bodajże. Nie jestem pewien tho.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nie bede terminarza recznie ustawial ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi