Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ? nie mam ochoty, czasu i chęci tłumaczyć dlaczego uważam thompsona na równi z monroe.

 

Chcecie blokujcie, moje stanowisko jest takie, ze serio nie mam czasu i ochoty siedziec na forum i rozwazac o grze, tradch, wynikach. Ja chce grać, tylko tyle. Więc róbcie co chcecie z tym tradem :) pozdrawiam

 

Gram pierwszy raz, mam pewien koncept na ten team, być może mylny być może nie. Sezon pokaże. Nie upieram się przy swoim, ale jest to częśc planu, być może mylnego, jednak kto ma się spalić na moich błędach jak nie ja :) ?

 

Jestem przeciwnikiem blokowania trade'ów, bo każdy ma prawo wydymać kogoś naiwnego, ale grasz w lidze forumowej, dlatego nie dziw się, że na forum dyskutować się będzie na temat gry. Jakbyś grał w lidze koleżków jasonx'a, to wtedy mógłbyś coś takiego mówić.

Odnośnik do komentarza

Nie no, veta musza byc, żeby nie bylo tego ruchania na wymianach i wypaczania wynikow. Bo jesli bede wiedzial, ze nic juz nie ugram i oddam swoich zawodników jakiemus koledze za szrot to rozgrywka straci sens.

Tzn ja nie mówie o tym, żeby nie było veta, tylko żeby trefne deale od razu się same uwalały :P

Odnośnik do komentarza

W kwestii wymian - odrzucając propozycje skrobnijcie kilka zdań na temat tego dlaczego taka propozycja wam nie pasuje :) Może być proste "próbujesz mnie okraść lamusie", albo bardziej skomplikowany wywód odnośnie tego czego szukacie, a czego nie chcecie oddawać.

 

Counter oferty też zawsze mile widziane :)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może mi wyjaśnić mi zasady zwalniania zawodników i pozyskiwania w ich miejsce FA, którzy już gdzieś grali? Któryś już raz, wykonuję tę czynność, ustawiam bid i nie dochodzi do transakcji. Mimo, że powinno dziś (Nov.5)

Dzisiaj yahoo miało zwiechę i dopiero po 13 przemieliło wyniki, stąd też dopiero po 13 dostałeś swojego Waivera. Na dole pod tabelą ligi masz wypisane wszystkie pobrania w lidze i po prawej jest zakładka FAAB Bids, gdzie będziesz mógł zobaczyć jak wyglądały oferty dla Waiverów (jeżeli było ich więcej niż jedna!) w wypadku jakbyś został przebity.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...