Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując to co na razie się dzieje - jednak opcja daily jest fajniejsza od weekly, za którym byłem.

Natomiast cały czas uważam, że lepszy byłby wskaźnik A/T. Same straty to premia za "niegranie".

 

Ale na razie emocje są fajne, wiele zwrotów sytuacji i pojedynki do ostatniego dnia.

Odnośnik do komentarza

Natomiast cały czas uważam, że lepszy byłby wskaźnik A/T. Same straty to premia za "niegranie".

Straty mogłyby być premią za "niegranie", gdybyśmy grali klasycznym H2H, gdzie do tabeli liczy się każda wygrana kategoria. Wtedy mógłbyś mieć wynik 8-1 zamiast 9-0. W tym wypadku jak ktoś nie gra, to wygranie strat nadal kończy się porażką w meczu i 1-0 do bilansu dla Ciebie.

 

Ja tam nie mam nic do ideii Ast/To. Problemem była imo propozycja grania ich razem z AST co czyniłoby z niektórych gwiazdorów typowe maszynki do napierdalania, praktycznie bez wad :) Jak się wymyśli jakąś dobrą kategorię zamiast AST to za rok można grać na spokojnie AST/TO.

Odnośnik do komentarza

W evaluate to trejd 5-4 w sumie :-k

W projekcjach Yahoo? Proszesiębarzo..

 

Kanter to gostek na 10(12?)-8 i NIC więcej, tak jak Randolph - bardziej FA, niż grajek do składu.

 

DDR to klasyczne sell-high, tylko chyba nikt nie ma złudzeń, że 36ppg zostanie utrzymane, co :D? Pi razy drzwi będą z McCallumem równi na koniec sezonu, chociaż np. fb-ninja ma CJ'a sporo wyżej :D

 

No i tatarata, pozostają nam Tristan freaking Thompson vs. Myles Turner :)

 

TT czyli nieblokujący, niestealujący, granted, rzucający na dobrym FG swoje 5-10 pts, szrot :)

 

Kontra młody up-and-comming startujący center Indiany, który punktuje lepiej, zbiera lepiej, rzuca trójki, blokuje i nawet ta sama ninja z zaniżonymi projekcjami IMO ma go o 40 pozycji wyżej od TT :)

 

Czyli gwałt w biały dzień :) Dlatego pytam o motywy ;)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie Panowie, chcecie blokujcie, widze że każdy stawia na rywalizacje i fan z tego. Ja stawiam sprawę tak: niestety nie było mnie w drafcie, więc Ci których nie lubie wypier^&$^ . Kurcze nie sądzicie, że ta gra nie ma sensu jeśli o każdy trejd będę się pytał forum ? poza tym nikt nie widzi tego, że zaraz bedę miał w składzie Ty Lawsona, który mi wyrówna asysty z nawiązką, Lee do spuszczenia i biore FA (cisza którego), a biórki są tym czego uważam potrzebuję?

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie Panowie, chcecie blokujcie, widze że każdy stawia na rywalizacje i fan z tego. Ja stawiam sprawę tak: niestety nie było mnie w drafcie, więc Ci których nie lubie wypier^&$^ . Kurcze nie sądzicie, że ta gra nie ma sensu jeśli o każdy trejd będę się pytał forum ? poza tym nikt nie widzi tego, że zaraz bedę miał w składzie Ty Lawsona, który mi wyrówna asysty z nawiązką, Lee do spuszczenia i biore FA (cisza którego), a biórki są tym czego uważam potrzebuję?

 

To jest ogólnie zabawa, ale tak samo jak Ty nie musisz nas pytać o zdanie w kwestii wymiany, tak samo reszta nie musi się tłumaczyć z blokowania ;) ja np nie chce żeby mój potencjalny przeciwnik się za bardzo IMO wzmocnił, bo kiedyś to się może odbić na mnie :P

Odnośnik do komentarza

W sumie w tym trejdzie zamiast TT powiien bardziej isc Monroe albo Bazemore :-k

Monroe taki sam szrot :D Bazemore ciut lepiej, jeśli się ogarnie :P

 

Słuchajcie Panowie, chcecie blokujcie, widze że każdy stawia na rywalizacje i fan z tego. Ja stawiam sprawę tak: niestety nie było mnie w drafcie, więc Ci których nie lubie wypier^&$^ . Kurcze nie sądzicie, że ta gra nie ma sensu jeśli o każdy trejd będę się pytał forum ? poza tym nikt nie widzi tego, że zaraz bedę miał w składzie Ty Lawsona, który mi wyrówna asysty z nawiązką, Lee do spuszczenia i biore FA (cisza którego), a biórki są tym czego uważam potrzebuję?

I nie przeszkadza Ci, że strzelasz sobie w stopę tym dealem? Jak sobie chcesz uzupełniać z FA, to nie musisz do tego wywalać dwóch dobrych grajków za bolków, którzy powinni tam leżeć :D Mogłeś dostać dużo lepszy deal, tylko trzeba było poszukać i powysyłać propsów :)

 

I nie chodzi o to, żebyś pytał o pozwolenie, tylko mnie zaciekawiły motywy takiej wymiany :)

 

Wetować nic nie będę.

 

A forum jest po to, zeby dyskutowac. Trash-posting zawsze na propsie :D

Właśnie!

Odnośnik do komentarza

Im wiecej kontrowersji tym lepiej, niech liga żyje. Ja w sumie zastanawialem sie nad jakas wrzuta Blake,Teague za McCol, Turner + moze Morris za Matthewsa.

 

I fajnie ze ida trejdy. Messinho tez moglbys podzialac cos trejdowo skoro nie podchodzi Ci ekipa. Za Giannisa pewnie bys dostal Turnera z McC

Odnośnik do komentarza

Wiecie co ? nie mam ochoty, czasu i chęci tłumaczyć dlaczego uważam thompsona na równi z monroe.

 

Chcecie blokujcie, moje stanowisko jest takie, ze serio nie mam czasu i ochoty siedziec na forum i rozwazac o grze, tradch, wynikach. Ja chce grać, tylko tyle. Więc róbcie co chcecie z tym tradem :) pozdrawiam

 

Gram pierwszy raz, mam pewien koncept na ten team, być może mylny być może nie. Sezon pokaże. Nie upieram się przy swoim, ale jest to częśc planu, być może mylnego, jednak kto ma się spalić na moich błędach jak nie ja :) ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...