Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Probny draft mozesz robic sam. Trzeba zrobic tylko loterie draftowa, zeby kazdy wiedzial ktory ma pick.

Loteria draftowa odbedzie sie jutro online o 21 (obecnosc nie jest obowiazkowa ;) ).

Wiecej szczegolow podam jak bede mial dostep do normalnego kompa, ale Ci co ze mna grali ostatnio (Lucas i Dudek) wiedza o co mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie czemu? Tzn nie ma problemu, zeby sie zebrac w kilka osob, mozemy nawet pogadac na fb kto w kogo celuje w ktorej rundzie. Ale to imo cay fun draftu nie znac celow innych ;)

Chc ja np w sumie nie wiem, czy bede robil jakis mock draft jeszczze. Na razie zrobilem 1, i wybrałem

2024507.jpeg

ale draft był na 12 osób

 

Wszystko w sumie determinuje który masz pick i od kogo zaczniesz w 1 rundzie

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie czemu? Tzn nie ma problemu, zeby sie zebrac w kilka osob, mozemy nawet pogadac na fb kto w kogo celuje w ktorej rundzie. Ale to imo cay fun draftu nie znac celow innych ;)

Chc ja np w sumie nie wiem, czy bede robil jakis mock draft jeszczze. Na razie zrobilem 1, i wybrałem

2024507.jpeg

ale draft był na 12 osób

 

Wszystko w sumie determinuje który masz pick i od kogo zaczniesz w 1 rundzie

Żeby się otrzaskać z systemem ? Nikt nie mówi, że trzeba brać akurat tych, których faktycznie chcemy. Chyba, że wszyscy, którzy są w lidze już mieli okazję grać w lidze fantasy z draftem aukcyjnym i wiedzą z czym to się je. W takim wypadku nie zawracam głowy.

Odnośnik do komentarza

Reasumujac, jak ktos chce to sie moge do mocka dolaczyc ;) Ale nie widze wartosci dodanej w robieniu tego wspolnie wieksza grupa ;)

 

Jesli ktos szuka, gdzie sie robi testowe drafty - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/36451/mock_lobby

 

BTW jeszcze 3 ekipy nie dołaczyły do ligi - prosze maruderow o zapisywanie sie

Odnośnik do komentarza

Żeby się otrzaskać z systemem ? Nikt nie mówi, że trzeba brać akurat tych, których faktycznie chcemy. Chyba, że wszyscy, którzy są w lidze już mieli okazję grać w lidze fantasy z draftem aukcyjnym i wiedzą z czym to się je. W takim wypadku nie zawracam głowy.

Ale w tej lidze nie będzie draftu aukcyjnego, tylko wąż :)

Odnośnik do komentarza

 

Żeby się otrzaskać z systemem ? Nikt nie mówi, że trzeba brać akurat tych, których faktycznie chcemy. Chyba, że wszyscy, którzy są w lidze już mieli okazję grać w lidze fantasy z draftem aukcyjnym i wiedzą z czym to się je. W takim wypadku nie zawracam głowy.

Ale w tej lidze nie będzie draftu aukcyjnego, tylko wąż :)

 

Myślałem, że jednak stanęło na aukcji, ale po przejrzeniu jeszcze raz dyskusji już wiem, że aukcja pojawiła się tylko w kontekście waiver budget :picard:

 

A szkoda, byłoby ciekawiej. :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Żeby się otrzaskać z systemem ? Nikt nie mówi, że trzeba brać akurat tych, których faktycznie chcemy. Chyba, że wszyscy, którzy są w lidze już mieli okazję grać w lidze fantasy z draftem aukcyjnym i wiedzą z czym to się je. W takim wypadku nie zawracam głowy.

Ale w tej lidze nie będzie draftu aukcyjnego, tylko wąż :)

 

Myślałem, że jednak stanęło na aukcji, ale po przejrzeniu jeszcze raz dyskusji już wiem, że aukcja pojawiła się tylko w kontekście waiver budget :picard:

 

A szkoda, byłoby ciekawiej. :P

 

Chcesz się pobawić w aukcje to na e-nba już powoli ludzie się do Mocków zbierają. Choć same Mocki w kontekście aukcji nic nie dają. Najlepsze rozeznanie zapewnia jak najpóźniejsza data draftu i analiza cen zawodników w I i II ligach, Lidze Mistrzów. Na 3 poziomie też można ogarniać, ale to już mogą być dosyć duże odstępstawa i trzeba sobie sporo alternatyw przygotować, bo nie wiadomo w którą stronę liga pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...