Skocz do zawartości

SSC Napoli


yaneck1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdziwiony, że jeszcze nie ma tematu o włoskim klubie nr.2 po Juve. Od kilku lat śledzę poczynania Neapolitańczyków i chyba każdy się ze mną zgodzi, że grają oni najatrakcyjniejszy futbol we Włoszech, a na pewno najbardziej ofensywny. Wszyscy huczeli po odejściu Higuaina (machiny od zdobywania goli), teraz media włoskie nie mogą nachwalić Milika. Myślę, że Napoli ma dobrą politykę transferową, w końcu z wielkim zyskiem sprzedali Cavaniego (63mln€), a z jeszcze większym Higuaina (90mln€; w ogóle dziwiłem się że Pipita chciał grać w Napoli). Chciałbym, żeby Milik zrobił taką karierę jak inni wychowankowie, bądź zawodnicy ktorzy otarli się o szkółkę Ajaxu, ale na to trzeba czasu. Jedno jest pewne, M99 umie znaleźć się w sytuacji podbramkowej lepiej od Lewego. Czy podzielacie opinię, że Napoli będzie czarnym koniem tegorocznej Ligi Mistrzów? Według mnie trudno wskazać innego kandydata (może nieźle radzące sobie na początku sezonu Monaco?).

Edytowane przez klinsmann
na życzenie użytkownika
Odnośnik do komentarza

dobra niech ktos edytuje 1. post jak ten temat ma wisięć, fym ma racje z tą szkółką, źle sie wyraziłem (otarł się o kuźnię talentów można dać hehe), co do transferu Higuaina do Napoli, to akurat dla mnie był szok, bo ten zawodnik już cieszył się wielką renomą, napoli nie, tak, kasa była z transferu Cavaniego, ale nie jeden klub z wysp pokusilby sie o zawodnika z takimi statystykami (wtedy chyba miał troche meczy mniej, a statystyki prawie na równi z Benzemą)

Odnośnik do komentarza

Lucas nie przytakuj FYM-owi, tylko w jednym zdaniu sie pomylilem, zawodnik wypromowany przez ajax, co jak co ale edycja postow powinna byc wprowadzona na tym forum, a ty nie zachowuj sie jak podłączka, z resztą jaki z ciebie przyjaciel cmf

 

FYM, nie mowie też że krok Higuaina był zły, z super zespołu, w którym trener nie widział go w 1-szym składzie, przeszedł do napoli ktore miało projekt na przyszłość

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...