Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Makk

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Sierpień

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pierwszy dzień miesiąca, dla jednych czas zacząć zabawę w szkole. U nas będzie zabawa w głosowanie na najlepszą karierę poprzedniego miesiąca. Ci pierwsi niestety będą musieli się "bawić" aż 10 miesięcy, my pobawimy się dziesięć, ale dni.

Jakiegoś wysypu nowych tematów nie uświadczyliśmy w sierpniu, ale reszta trzymała fason. Niektóre kariery dotknęła forma wakacyjna i nie wiele się w nich działo, ale liczę (i inni myślę, że też), iż wrócą wypoczęte ;)

Zapraszam do głosowania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

¡Vamos Branquiazuis!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na zachęte głos na Classic Road to Fame lwabika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosuję na jmk i na jego mafijne porachunki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurnikowe kroniki. Samozaparcie jest godne do naśladowania, fajnie się to czyta, brakuje tylko sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Feno i jego Koguty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jahu i "Gorszy klub z Londynu".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Cień wielkiej trybuny" Ralfa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Cień wielkiej trybuny" Ralfa

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"¡Vamos Branquiazuis!"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Per aspera ad astra - jmk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem was serdecznie przeprosić za to, że nie udało mi się do końca wywiązać z umowy. Otóż umówiliśmy się z MaKKiem, że w tym miesiącu to ja podsumuję plebiscyt, a ze względu na natłok obowiązków fakt ten kompletnie wyleciał mi z głowy bowiem miałem wziąć się za to już tydzień temu.

Rozbieżność głosów w obecnym plebiscycie nie zaskoczyła mnie choćby i w najmniejszym stopniu. Bacznie obserwując masę ciekawych opków sam wstrzymałem się z wyrażeniem własnej opinii. Było to spowodowane tym, iż sam tak naprawdę nie wiedziałem na kogo oddać wspomniany głos. Tym samym pora podsumować wasze głosy, a tam zdarzyła się niezwykle niecodzienna sytuacja, z którą wcześniej nie miałem jeszcze okazji się spotkać. W obecnym plebiscycie mamy, aż 5 zwycięzców! Gratulacje należą się wszystkim. Oby kolejny miesiąc był jeszcze bardziej udany pod tym względem.

¡Vamos Branquiazuis! - 2. głosy
Classic Road To Fame - 2. głosy
Per aspera ad astra - 2. głosy
Kurnikowe Kroniki, edycja kolejna - 2. głosy
Cień wielkiej trybuny - 2. głosy
Gorszy klub z Londynu? - 1. głos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.