Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Sierpień


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pierwszy dzień miesiąca, dla jednych czas zacząć zabawę w szkole. U nas będzie zabawa w głosowanie na najlepszą karierę poprzedniego miesiąca. Ci pierwsi niestety będą musieli się "bawić" aż 10 miesięcy, my pobawimy się dziesięć, ale dni.

 

Jakiegoś wysypu nowych tematów nie uświadczyliśmy w sierpniu, ale reszta trzymała fason. Niektóre kariery dotknęła forma wakacyjna i nie wiele się w nich działo, ale liczę (i inni myślę, że też), iż wrócą wypoczęte ;)

 

Zapraszam do głosowania!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałem was serdecznie przeprosić za to, że nie udało mi się do końca wywiązać z umowy. Otóż umówiliśmy się z MaKKiem, że w tym miesiącu to ja podsumuję plebiscyt, a ze względu na natłok obowiązków fakt ten kompletnie wyleciał mi z głowy bowiem miałem wziąć się za to już tydzień temu.

Rozbieżność głosów w obecnym plebiscycie nie zaskoczyła mnie choćby i w najmniejszym stopniu. Bacznie obserwując masę ciekawych opków sam wstrzymałem się z wyrażeniem własnej opinii. Było to spowodowane tym, iż sam tak naprawdę nie wiedziałem na kogo oddać wspomniany głos. Tym samym pora podsumować wasze głosy, a tam zdarzyła się niezwykle niecodzienna sytuacja, z którą wcześniej nie miałem jeszcze okazji się spotkać. W obecnym plebiscycie mamy, aż 5 zwycięzców! Gratulacje należą się wszystkim. Oby kolejny miesiąc był jeszcze bardziej udany pod tym względem.

¡Vamos Branquiazuis! - 2. głosy
Classic Road To Fame - 2. głosy
Per aspera ad astra - 2. głosy
Kurnikowe Kroniki, edycja kolejna - 2. głosy
Cień wielkiej trybuny - 2. głosy
Gorszy klub z Londynu? - 1. głos

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...