Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Jahu

RIO 2016 - ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie można dyskutować o Igrzyskach Olimpijskich w RIO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam słabego kompa i wideo z transmisji ze strony TVP nie chodzi u mnie płynnie. Można jednak odpalić transmisję w VLC https://www.youtube.com/watch?v=W-VUhe2izpU. Jeśli ktoś ma problem z webowym playerem - polecam, u mnie w końcu da się to normalnie oglądać.

Swoją drogą - na IO w Londynie można było oglądać wszystko (było audio bez komentatora) na stronie Europejskiej Unii Nadawców. Rozumiem, że w tym roku tego nie ma? Może ktoś wie? Bo słuchając koszykarskich komentatorów TVP zaczynam tęsknić za Michałowiczem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysztof Szramiak jest kolejnym, po Tomaszu Zielińskim, polskim ciężarowcem przyłapanym na dopingu. O jego wpadce poinformował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, Szymon Kołecki.

Polish pride :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zenujące, ze dali sie zlapac i to jeszcze w dyscyplinie, w ktorej tak pilnują

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drugi z braci Zielińskich złapany na dopingu.

Ja pierd*** to jest jakiś kabaret :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbka B potwierdziła doniesienia o dopingu.

I powinien zapłacić za lot i zakwaterowanie :)

I zwrócić całą kasę, którą zarobił na sporcie w przeszłości, łącznie z umowami sponsorskimi. Myślę, że to byłaby najlepsza forma kary dla dopingowiczów. Jednak jak kogoś łapią na dopingu to zawsze mocno wątpię w wersję z "jednorazową wpadką".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najgorsze jest to, że zamiast wziąć to na klatę to wolą się wypierać i robić z tego cyrk. I jeszcze tylko odwołują się od wyników badań, robią je ponowne a ci dalej to samo. Skandal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kiedys czytalem na forum sfd, że każdy ciężarowiec bierze ten specyfik i liczy na farta że go nie zbadają, a na forum wypowiadali się nawet sportowcy wyczynowi, nie ma się co oszukiwać, że za ten sport bierze się tzw. półświatek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Który specyfik?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To były dobre IO dla Polskich sportowców

:)
A teraz czas na ostatni akord. Ceremonię zamknięcia ;)
Ciekawe czy pojawi się Pele :-k
PS: Dziękuje wszystkim którzy wspólnie ze mną kibicowali na tych IO :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Feno, tylko chodzi o Pekin, a nie Rio :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co nie zmienia faktu, ze wciaz moj komunikat jest prawdziwy :P Tylko temat nie ten :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

27 z 31 olimpijczyków z Rio de Janeiro aresztowano. Takie rzeczy tylko w Zimbabwe. To efekt wyników, które nie usatysfakcjonowały prezydenta Robert Mugabe. Kary uniknęło tylko czworo z nich - to pływacy, którzy trenują w USA i nie wrócili do kraju.

WTF? :ke: Nawet Kirsty Coventry się oberwało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta