Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Lipiec


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swój wakacyjny odpoczynek właśnie zakończyłem niestety. Kolejny pod koniec sierpnia. Żadnymi "Pamiętnikami z wakacji" nie będę Was zasypywał, muszę nadrobić swoją karierę, która leżała odłogiem.

Inni w dziale karier nie próżnowali, działo się. Przybyło trochę topików, w otwartych przybywało postów kilka.

Dziś (tak, tak, wiem- z lekkim opóźnieniem) zaczynamy głosować na najchętniej czytaną karierę forumową za poprzedni miesiąc.

Tym razem zamkniemy wybory 11 sierpnia.

 

Zdrowia, odpoczynku i dobrych wyborów.

 

 

PS. Tak nieśmiało przypomnę o trwającym konkursie-> http://forumcm.net/index.php/topic/8125-wakacyjny-konkurs-literacki/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejny poślizg z mojej strony, ale mam nadzieję, że wszyscy wybaczą- sezon urlopowy, długi weekend i takie tam ;)

Teraz już lecimy z podsumowaniem.

 

Lipiec, a w zasadzie lipcopad, został zdominowany przez jednego gracza. Natomiast wygrali wszyscy: i ci, co głosowali i kariery użytkowników ;) Należą się brawa i gratulacje. Jednym się chce czytać, śledzić poczynania, głosować; drugim pisać i pracować nad swoimi postami.

 

Największa ilość głosów poszła na kolegę jmk, który raczy nasz historią, która mogłaby się jakoś tam zmieścić w serial "Gomorra" lub jego okolice. Nieprawdaż, iż mafia, Włochy i piłka się ładnie komponują? Nawet bardzo, tak naturalnie, nawet bym powiedział. Po szczegóły zapraszam tu -> "Per aspera ad astra".

Opowiadanie pełną gębą warte śledzenia. Jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił, to serdecznie zapraszamy. Może to też będzie jakiś bodziec do podążenia podobną ścieżką i zaprezentowania swojego opowiadania?

Oby się udało. Takich ci u nas jak na lekarstwo.

 

Podsumowanie:

 

  • jmk "Per aspera ad astra" - 7 głosów,
  • Lucas "Uma equipa fantástica. Parte dois" - 2 głosy,
  • Piotr1009 "¡Vamos Branquiazuis!" - 2 głosy,
  • Jahu "Gorszy klub z Londynu?" - 1 głos,
  • Lelkosław "Jeden mecz." - 1 głos.

 

Dzięki za głosy, gratulacje dla jmk za zdecydowaną wygraną oraz dobre story.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...