Skocz do zawartości

Te barwy zielono-białe


Rekomendowane odpowiedzi

Gra: FM 2016

Baza Danych: Średnia + PLU 1.1

Ligi: Polska (6)

Niemcy (3)

Anglia, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Rosja, Słowacja, Ukraina, Włochy (2)

Szkocja (1)

Jako młody synek ze śląska zapatrywałem się w takich piłkarzy jak Cyroń, Urban, Warzycha, Furtok. Pierwszy wyjazd poza Śląsk za KS.? Warszawa '94.

Ten chuj Redziński wydupił Bałuszyńskiego, Dziuka i Grembockiego i mistrzostwo zostało w Warszawie. Potem było coraz gorzej (jak o Górnik i w życiu), w 2005 podjąłem się fachu trenerskiego jako trener GKS Katowice z awansem do starej III ligi. W 2009 zostałem na dwa lata trenerem opolskiej Odry (awans do III ligi w 2010 i 5. miejsce w III lidze 2010/11). W sezonie 2013/14 zająłem 4 miejsce w Częstochowskiej okręgówce z MKS Myszków. Teraz wzywa mnie zasłużony klub, który po raz ostatni w I Lidze (dzisiejsza Ekstraklasa) grał 23 lata temu.

Nagroda to talon na wiadomo co.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem se formata i raczej nie powinno być problemów

Szombierki mają nowego trenera!

19.06.2015 Szombierki obejmuje Ryszard Zagórski, urodzony w Rudzie Śląskiej jest „specjalistą od awansów". Sam szkoleniowiec wierzy w awans.

- Nazywam się Ryszard Zagórski, lat 36. Jestem byłym trenerem GKS Katowice, Oderki Opole i MKS Myszków.

- Jak pan się czuje, obejmując Szombierki Bytom?

- Na pewno chcę przywrócić blask dawnej chwały.

- Specjalista od awansów, do III (starej) ligi z GKS Katowice i III (nowej) z Oderką Opole, jak pan uważa czy są jakieś szansę awansować?

- Nie będzie łatwo, jest Odra Opole, BKS Bielsko, GKS Jastrzębie.

- Bukmacherzy przewiduję walkę o utrzymanie.

- Uważam, że stać nas na to, że puścimy bukmacherów z torbami.

- A co po ewentualnym awansie?

- Pożyjemy, zobaczymy.

- Kogo można wyróżnić?

- Krzyśka Urbaniaka [ŚO], Rafała Kulińskiego [OPŚ]

- Myślę, że to wystarczy, do widzenia.

- Do widzenia.

Życie Bytomskie 19 czerwca 2016

Edytowane przez Spajk
Usunięto zbędny wulgaryzm
Odnośnik do komentarza

Okres Przygotowawczy

Szombierki Bytom - Szombierki Bytom II 2:0 Urbaniak, Majsner

Polonia Łaziska Rybnickie - Szombierki Bytom 0:1 Jarnot

Szombierki Bytom - Unia Racibórz 0:0

Szombierki Bytom - Bardejov 1:3 Majsner

LKS Jordan Sum Zakliczyn - Szombierki Bytom 0:4 Kuliński, Majsner x3

LKS Sokół Przytkowice - Szombierki Bytom 0:0

Odnośnik do komentarza

W Szombierkach pojawiło się czterech nowych piłkarzy. Pierwszym jest Aleksander Pluta, bramkarz, wychowanek Przyszłości Rogów. Rozegrał w nim dwa mecze w III lidze, w sezonie 2013/14. W tym samym sezonie rozegrał również dwa mecze, ale w Pniówku Pawłowice Śląskie, w sezonie 2014/15 7 meczy w barwach Pniówka. Drugim zawodnikiem jest zakontraktowany z Pioniera Zwierzyn Tomasz Łęszczak. Lewy obrońca, wychowanek Łucznika Strzelce Krajeńskie ma doświadczenie w III i IV lidze. Trzecim jest Artur Merchut, także Lewy obrońca, wychowanek Pogoni Staszów, do Szombierek trafił z wolnego transferu, wcześniej był piłkarzem rezerw Korony Kielce. Ostatnim jest Ukrainiec Sergiy Bilus, prawy obrońca. Wychowanek Dnipro Dniepropietrowsk, pózniej grał w Dynamie Chmielnicki i Sparcie Brodnica. Trafił do nas z Nera Poddębice.

 

W Pucharze Okręgowym Opolsko-Śląskim trafiliśmy na LKS Źródło Krośnica (Opolska okręgówka, grupa pierwsza). Debiutują trzej z czterech nowych zawodników (wszyscy oprócz Merchuta). Jesteśmy faworytem tego meczu. W pierwszej połowie gramy nieskutecznie, tylko Stonogę zacytować. W 51 minucie Jacek Jarnot strzela, i mamy 1:0. W 60 piłka po strzale Majsnera trafia w Słupek. Żadnej okazji już nie było. Gramy dalej w POOŚ

 

 

Szombierki Bytom 1-0 LKS Źródło Krośnica

Bramki: Jarnot 51 (Szombierki)

Pluta-Bigus, Urbaniak, Staszowski, Łęszczak-Rybak, Konaszczuk-Kuliński, Jarnot, Stokłosa-Majsner

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...