Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Ok Dziwne że wydanie dema zbiegło się z premierą najnowszej FIFY :)

 

Fizyka graczy jak dla mnie skopana, gdy biegną wyglądają bardziej kobieco :/

 

Fizyka piłki o niebo lepsza :) Wrzutki w końcu wyglądają realistycznie :) Jedno martwi w 5 meczach bramkarze wpuścili i zrobili tyle farfocli że trudno zliczyć :/

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie kobieco...

 

popieram Brudiego... FARFOCLE! musza to dopracowac, bramkarze zachowuja sie jak pipy, zreszta sposob bronienia strzalow z dystansu jest realistyczny jak to, ze ja mam 180cm wzrostu i 68kg wagi....

 

na "-"

- konfiguracja pada.... nie wiem po co zmieniali przydzial

- klawiszologia w menu teraz nie trojkatem sie wraca, tylko strzalem... :|

- damski sposob prouszania sie

 

na "+" poki co napewno

+ podania na wolne pole (to chyba bedzie slaby punkt przeciwnika w tej grze :D )

+ podczas meczu grajac brazylia znacznik niebieski nad Ronaldo dostal czerwonej obwodki, czego efektem bylo np. nietypowe przejecie pilki, balans cialem, w szostce czegos takiego nie widzialem.. naprawde mnie to podjarało

+ da sie wygrac odbior wslizgiem, rywal w koncu nie zawsze dobiega do "straconej" pilki

+ da rade przepchnac rywala.. w poprzedniej czesci nie moglem

 

poki co tyle, wracam grac

Odnośnik do komentarza
No i co ma na myśli pisząc farfocli? Jakiś konkretny przykład może?

 

Bieg do piłki która wpada do bramki.

Postarano się żeby bramkarz był aktywny na przedpolu, niestety rzuca się do tych piłek bez sensu :/ Mija się z nimi, nabija swoich :|

Dziwne zachowanie w momencie gdy mijam kilku zawodników i zbliżam się do pola karnego ten rusza do 11 metra :/ niekoniecznie stoi prawidłowo dzięki czemu przelobowanie go jest dziecinnie łatwe.

 

Nie skomentuje że jak na arzie kilka razy wpuścił taką szmate z 30 metrów że Artur Boruc się kryje :)

Odnośnik do komentarza

Świeże żródło:

PES 2008 Demo - Filefront

 

MINIMALNE WYMAGANIA

Windows XP

Intel Pentium IV 1.4GHz lub odpowiedni

512 MB RAM

4.0GB wolnego miejsca na dysku

4x DVD-ROM

Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c. 64MB Pixel Shader 1.1 (NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500)

Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

DirectX 9.0c lub wyższy

Multiplayer: TCP/IP 192 kbps lub więcej

Klawiatura kompatybilna z Windowsem

Rozdzielczość minimalna ekranu 640 x 480

Odnośnik do komentarza

Porównałem sobie PESa z Fifą. Niebo, a ziemia. Już nie mówiąc o tym, że tutaj udało mi się kilka razy przejść rywala zwodem, co u konkurencji należało do rzadkości.

 

Nie narzekam na grę bramkarzy.

 

Co do poruszania się zawodników...Not bad, ale raz mój biegnący do piłki skrzydłowy zachowywał się tak, jakby wziął jakiegoś Speeda i popił Red Bullem.

Odnośnik do komentarza
Mam problem, który wystąpił podczas instalacji dema. Na dysku C: mam ponad 2GB wolnego miejsca, a na D: ponad 9GB. Proszę o pomoc, bo przed zakupem pełnej wersji, chciałbym przetestować gierkę.

 

 

O co chodzi?

Po kliknięciu OK pojawia się coś takiego.

A na koniec...

 

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? :/

 

Jak byk jest:

 

available space: 399 652 KB; required space: 2 433 164 KB.

 

Musisz zrobić ponad 2 GB wolnego miejsca na dysku C. Widocznie demo potrzebuje ponad 2 GB wolnego miejsca na C.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje dużo miejsca, bo tak jakby się najpierw tam wypakowuje, a dopiero później przystępuje do instalacji, miałem podobnie...

 

Pograłem troche w to demo i mam mieszane uczucia, chociaż muszę przyznać, że z każdym rozegranym meczem widzę więcej plusów :)

Najlepsza sprawa to wreszcie rozbudowany repley. Niektórzy pomyślą, że to nic ważnego, ale dla wielu ludzi, którzy sklejali kompilacje to w tej odsłonie jest po prostu cudownie. Wreszcie dużo dłuższe powtórki, można sobie całe akcje nagrać, duuuużo więcej możliwości jeśli chodzi o kamery w replay, praktycznie z każdego możliwego miejsca, kąta można zobaczyć akcję. Dla mnie ogromny plus :)

 

Co do samego gameplayu...

Hmm, bieganie w przypadku niektórych zawodników wygląda nawet naturalnie, ale inni jak normalnie wyglądają biegając powoli to przy sprincie wygląda stosunkowo dziwnie.

Miałem odczucie, że przyjemniej gra sie teraz atakiem pozycyjnym. Ruchy piłkarzy z piłką wyglądają bardzo ciekawie, jest ich zdecydowanie więcej, a więc więcej możliwości różnorodnych zagrań, podań etc.

 

Grafika oczywiście miażdży :o przy mocarnej karcie graficznej, chyba bym popuścił z wrażenia... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...