Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.youtube.com/watch?v=ybFkSZxzs6U&...ted&search=

W tym filmiku zaciekawił mnie screen z 1:35, gdy ludzie cieszą się ze zdobycia bramki w jakimś barze.. Czy wiecie coś o tym?? Czy będzie taka scena pokazywana nieraz po strzeleniu gola?? Fajnie, że można się też cieszyć, podbiegając do rozgrzewających się rezerwowych. Z niecierpliwością czekam na PESa 2008, bo wygląda na to, że przepaść między nim, a Fifą jeszcze bardziej się powiększy..

Odnośnik do komentarza
W zwiazk uz tym ze peirwsza gra na mojego nwoego kompa byla wlasnie PES6 czy mzoe mi ktos polecic jakis aktualny zestaw skladow i koszulek, jestem lewye a issonline i pro-evo neiznalalzlem nic klarownego ;)

Tu masz aktualnego OFa, do tego ściągasz kitservera i wgrywasz ten uni i masz aktualne składy i koszulki (oprócz Rosenborga i Slavii).

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Moglby ktos podrzucic link do jakiegos poradnika/tutoriala czy cus, do wgrywania plikow audio, stadionow, patchy itd do PES 6 ? :) Kiedys tam kiedys, bawilem sie w to na PES 3 ale...lata leca a i pamiec juz nie ta :P

Odnośnik do komentarza

A jest demko, i spoczywa u mnie na dysku. Może zacznę od grafiki. Ta dla mnie bez zmian nie rozumiem zachowania Konami, ale cóż pominę ten temat. Jest dobre AA, którego jednak brakuje gdy weźmiemy pauzę i jest pokazana ławka rezerwowych tam już są ząbeczki. O ile grafikę przeżyję to o tyle sterylność wszystkiego jest nie do zniesienia. Po rozegraniu 10 spotkań nie zauważyłem aby piłka, koszulki itd. się brudziły. Wszystko się świeci i jest sterylne jak w FIFIE, szkoda.

 

Sama rozgrywka IMO chyba jest wolniejsza. Balonów już raczej nie uświadczymy bo teraz piłka zazwyczaj minimalnie mija bramkę, no chyba, że przesadzimy z paskiem siły, ale to i tak nie to samo co w poprzedniej edycji. W sumie to czasami mogło by się coś takiego przytrafić.

 

Menu jest całkiem zgrabne, ale to mało ważne. System bronienia rzutów karnych nie przypadł mi do gustu bo kamera nie jest umieszczona za bramkarzem tylko w dolnym rogu bramki jakoś tak niewygodnie się broni. No i to tak na wstępie.

 

Jest duża walka o piłkę zawodnicy przepychają się, ostre wślizgi itp. Bardzo ciekawie wygląda ten element, ale samą futbolówkę raczej łatwiej odebrać. Bramkarze bez zmian. Cały czas świetnie odwzorowani. Konsola często wycofywała do bramkarz, kiedy była w pobliżu swojej bramki co było bardzo naturalne.

 

Ogólnie ja oceniam grę na plus.

Odnośnik do komentarza
Moglby ktos podrzucic link do jakiegos poradnika/tutoriala czy cus, do wgrywania plikow audio, stadionow, patchy itd do PES 6 ? :) Kiedys tam kiedys, bawilem sie w to na PES 3 ale...lata leca a i pamiec juz nie ta :P

Jeśli stadiony mają być instalowane przez kitserver (przy każdym stadionie jest plik readme i to, czy instaluje się go przez kitserver, czy inaczej). Poza tym, musisz zassać DKZ Studio i poczytać artykuły -> np. 1 i to, jeśli chodzi o stadiony-> 2. Chociaż te artykuły za wiele się nie różnią. Ogólnie, to zassaj OE patch v2.0, zainstaluj i ciupaj, bo, afair, jest tam sporo dodatków w tym patchu :]

 

Aha, i jeśli grasz na polskiej wersji, to patche aplikuj do bodaj p_text, a nie 0_text, jak jest w tutku. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę :]

 

Ale najtrudniejsze jest znalezienie dobrze działającego DKZ Studio. Afair, na issonline.pl jest sprawnie działający tenże program :] Powodzenia :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...