Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, ale nie działa doh.gif

 

Oczywiście, że nie działa, bo pisząc z pamięci pomyliłem klawisze. Ale oczywiście łatwiej ponarzekać, niż zajrzeć do instrukcji (zakładając, że ją się ma) :doh!:

 

Najpierw sprawdzaj może, czy dobrych informacji udzielasz, zjedz obiad, a potem martw się o moją instrukcję do gry.

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem po długim czasie wrócić do PES6. Niestety zupełnie zapomniałem jak instaluje się update'y. Mam u siebie coś takiego: 'all kits pack for kitserver by Marius Banu'. Z tego co pamiętam należy ten plik otworzyć programem Dkz Studio. Niestety skąd bym go nie ściągnął, pojawiają się notoryczne błędy po jego instalacji. Z tym jakoś sobie poradzę, ale co mam zrobić dalej, jak już otworzę ten plik z updatem, bo kompletnie zapomniałem?

Odnośnik do komentarza
Najpierw sprawdzaj może, czy dobrych informacji udzielasz, zjedz obiad, a potem martw się o moją instrukcję do gry.

 

Heh - AFAIR obowiązku udzielania informacji nie mam, a już w szczególności dobrych. Jeżeli masz instrukcję, to bez problemu znajdziesz prawidłową kombinację ;P :]

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem z PES 6. Gra instaluje się normalnie. Wlączam przechodzi przez obraz początkowy gdzie wpisuję swoje imię, aż dochodzi do białego ekranu związanego bodajże z licencją, ekran znika i powinna pojawić się następna reklama, a nie pokazuje się nic...macie jakieś pomysły, co zrobić aby zadziałało... ?

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem z PES 6. Po reinstalce tylko dysku C:, i ponownym zainstalowaniu PES-a, gra chodzi skokowo. Ale podania, ruchy piłkarzy itp. odbywają się płynnie, tylko przesuwanie obrazu odbywa się w małych skokach. Dzieję się to niezależnie od rozdzielczości i detalami. Przed formatem było wszystko cacy. Help.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...