Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem, zagrałem raz i chyba mi wystarczy (PS3). Zachowania bramkarzy irracjonalne, interwencje (a w zasadzie ich próby) nierealne. Zagrałem mecz United vs. Napoli - wiem, że de Gea na razie swą grą dupy w Premier League nie urywa, ale jeśli jego PES-owy odpowiednik stanąłby w bramce United, Kuszczak natychmiast stałby się kandydatem do wyjściowego składu. Pseudostrzał rywali zza pola karnego (chimeryczny, wolno lecący, niemal w środek bramki) - gol. Wejście w pole karne, bramkarz stoi jak wryty na 2-3 metrze, a piłka toczy się obok niego (bez reakcji) do bramki. Tylko trzecia z bramek była rzeczywiście zdobyta w sposób, który nie budził moich wątpliwości - dośrodkowanie z rzutu rożnego, główka jednego z graczy Napoli i gol.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał zagrać kilkoma zespołami więcej:

http://www.filesonic...beta_0.1%29.rar

lub

http://www.fileserve...beta_0.1%29.rar

lub

http://uploading.com...2B0.1%2529.rar/

Wersja beta, więc kilka błędów się znajdzie (np. kilku łysych piłkarzy więcej ;) , radzę zatem zrobić sobie kopie przed zastąpieniem plików)

Lista zespołów:

 

ManU

Arsenal

Chelsea

Liverpool

ManC

Tottenham

Barca

Real

Inter

AC Milan

Napoli

Porto

Santos

Penarol

International

Club America

BRAZIL

ARGENTINA

SPAIN

ENGLAND

GERMANY

CROATIA

BOSNIA AND HERZEGOVINA

SERBIA

MONTENEGRO

 

 

aha, najwieksza zaletą tego dodatku jest brak 2minutowego intro przy każdym uruchomieniu ;)

 

Prawidłowe reakcje bramkarzy to niestety od zawsze problem KONAMI :/

Odnośnik do komentarza

Bramkarze do poprawki, ale z tego co pamiętam prawie zawsze przy demach był problem z bramkarzami a potem w pełnej wersji było już ok, więc traktuje to jako przejściową niedogodność. Ogólnie gra się w miarę miło (pamiętajmy, że to właściwie jest beta), poprawiono grę podaniami i ruchy zawodników bez piłki.

Odnośnik do komentarza

Bramkarze do poprawki, ale z tego co pamiętam prawie zawsze przy demach był problem z bramkarzami a potem w pełnej wersji było już ok, więc traktuje to jako przejściową niedogodność. Ogólnie gra się w miarę miło (pamiętajmy, że to właściwie jest beta), poprawiono grę podaniami i ruchy zawodników bez piłki.

 

To jest pierwsze demo. Drugie wyglądające jak finalna wersja gry ma wyjść we wrześniu.

Tak jak pisałem niestety bramkarze psują cały obraz gry. A w grze zmieniło się sporo. Na boisku w końcu widać ruch, sędzia w końcu nie przerywa bezsensownie akcji tylko używa przywileju korzyści. Komputerowe AI w obronie ma linie którą ciężko rozbić prostopadłym podaniem w środek. W ataku także więcej myślą uderzają często z daleka, rzuty wolne z których w 11 nie wiadomo dlaczego próbowali wrzucać także uderzają. Widzę progres, ale niech naprawią tych przeklętych łapaczy :| Świetnie wyglądają dla mnie pojedynki szybkościowe, bo w końcu widać tą szybkość i zwinność co lepszych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem, zagrałem raz i chyba mi wystarczy (PS3). Zachowania bramkarzy irracjonalne, interwencje (a w zasadzie ich próby) nierealne. Zagrałem mecz United vs. Napoli - wiem, że de Gea na razie swą grą dupy w Premier League nie urywa, ale jeśli jego PES-owy odpowiednik stanąłby w bramce United, Kuszczak natychmiast stałby się kandydatem do wyjściowego składu. Pseudostrzał rywali zza pola karnego (chimeryczny, wolno lecący, niemal w środek bramki) - gol. Wejście w pole karne, bramkarz stoi jak wryty na 2-3 metrze, a piłka toczy się obok niego (bez reakcji) do bramki. Tylko trzecia z bramek była rzeczywiście zdobyta w sposób, który nie budził moich wątpliwości - dośrodkowanie z rzutu rożnego, główka jednego z graczy Napoli i gol.

 

przegrałeś?

Odnośnik do komentarza

Zagrałem jeden mecz, byłem Porto, a komputer Milanem. Włączyłem na szybkiego i grałem na klawie, toteż zwodów nie mogłem sprawdzić. Zremisowałem 2:2, dwukrotnie prowadząc. Czy bramkarze puszczali babole? Raczej nie, pierwszego gola strzeliłem tak: Moutinho z połowy boiska długa górna piłka na dobieg na skrzydło, tam wyprzedziłem obrońce z pierwszej w pole karne, a Falcao z pierwszej, z woleja do bramki. Druga to rozegranie krótkie wolnego, zastawienie się Falcao w polu karnym, wycofanie do wchodzącego Belluschiego, strzał z 16 metrów, bramkarz zrobił Dudka (nie wyciągnął rąk), ale mógł być zasłonięty, ewentualnie nie spodziewał się. A jak strzelał Milan? Seedorf z Robinho klepali i dryblowali moją obronę jak chcieli :P

Ciężko się gra w obronie, już nie wystarczy dobry wślizg, bo piłka odbija się bardziej realnie. Fajna gra ciałem - to już nie wejście w zawodnika i odebranie mu piłki, teraz się od nas odbijają, a my też nie jesteśmy do końca stabilni :D Podobają mi się też pomyłki komputera... Abate biegnie skrzydłem, zrobiła się luka na prostopadłą piłkę, posłał piłkę prosto na dobieg, ale Seedorf pobiegł do środka i do piłki dobiegł mój obrońca.

 

Czego bym chciał? Możliwości dodawania większej ilości lig, drużyn... coś jak w FM-ie 11 dodano ;)

 

 

Ściągam ten dodatek i trzeba pograć na padzie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio zacząłem się bawić taktykami w PES-ie - trochę jednak dają... zobaczyłem opcję 'łącza zwodów' - tam się ustawia jaki zwód ma być na którym ruchu gałki... ale jak ustawiam, że gałka w górę to ma być roulette to nie działa, jak wciskam L2 + gałka to to samo... Ogarnął to ktoś?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zacząłem się bawić taktykami w PES-ie - trochę jednak dają... zobaczyłem opcję 'łącza zwodów' - tam się ustawia jaki zwód ma być na którym ruchu gałki... ale jak ustawiam, że gałka w górę to ma być roulette to nie działa, jak wciskam L2 + gałka to to samo... Ogarnął to ktoś?

 

No. Masz włączonego analoga?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...