Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, którzy nie potrafią strzelać karnych w PESie nowym są idiotami, sorry. W samej grze jest instrukcja, jak się strzela. Trzeba wdusić strzał - im dłużej się przytrzyma, tym wyżej będzie strzał (jak się za długo przytrzyma poleci nad bramką). Potem lewo-prawo (stosownie do zamiarów) i naciągamy niewidoczny pasek (widoczny nie miałby sensu - dlaczego bramkarz (człowiek z padem obok) ma znać nasze zamiary) - jak będziemy za długo trzymać kierunek, to piłka poleci obok słupka. Nie ma żadnej tajemnicy. Przy "naciąganiu" podania, albo podania na wyjście nie ma żadnego widocznego paska i jakoś się nikt nie buntuje. Mnie się takie karne bardzo podobają.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A jakieś proste? W PES10 wystarczało dwa razy Q (zmiana gracza) i robiło się przeplatankę z wypuszczeniem piłki, dwa razy C sama przeplatanka, a dwa razy strzałka w kierunku, w którym biegniesz to obicie jedną nogą o drugą piłki i wypuszczenie jej do przodu :> Tu nic takiego nie działa.

Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzeć zawsze na klawie się beznadziejnie robiło tricki ;) zabawa w ustawianie kierunków gałek na numerycznej, była średnio udana :P

 

Pada z analogiem kupi się za ~30,- na allegro z przesyłką, pewnie za jakieś 50,- w sklepie. Naprawdę niewygórowana cena, a doznania zupełnie inne :D

Niby tak, ale zawsze się grało na klawiaturze i dużo gorzej na padzie(kwestia praktyki), a że teraz gram rzadko to mi się nie chce kupować pada ;) Zresztą w Pesie 6 i tak nie było zbyt dużo tricków :/

Odnośnik do komentarza

Czy są tutaj osoby grające na patchu Ekstraklasa Patch 2010 do PES 2010 ? jeśli tak to mam wielką prośbę... mianowicie gdy mam rozpocząć Mistrzostwa Europy i ma się pojawić filmik zapowiadający Mistrzostwa... to gra mi się zawiesza i się nic nie da zrobić gdyby był taki dobry człowiek tutaj i mi przeszedł tylko ten film... i by zapisał mi grę zaraz przed rozpoczęciem meczu. Będę bardzo wdzięczny... i ten save który zrobisz wrzuć też na sendspace.pl ;] a ja podaję ten mój save http://www.sendspace.pl/file/1053a3ecce48ee98de38d28 z góry bardzo dziękuję za pomoc !

Odnośnik do komentarza

nie masz takiego przycisku do włączania gałek (taki z czerwonym światełkiem zwykle :>) pomiędzy Select i Start?

Ja mam z allegro taki co wygląda jak od PS2 :D ale nie umiem na tym grać :P

http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/52/02/59/1252025939 a mam taki właśnie :]

 

A opanował ktoś technikę strzelania z dystansu albo technicznie?

Jeszcze nie trafiłem w bramkę zza pola karnego :-k albo nad bramką, ale ledwo co się turla po ziemi :/

A techniczne strzały to już w ogóle... kiedyś się ciskało na C i strzał i działało, teraz mam wrażenie, że nic się nie dzieje po przyciśnieciu C.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...