Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie mocno wolniejsza niz poprzedniczka ;) Zagralem chwilke u znajomego, niestety nie sprawdzilem jak dziala moja taksa w tej czasci ( czyli skrzydelko i wrzuta ;) ) bo nie mialem w skladzie wysokiego grajka w napadzie ;) pilka jakby ciezka, przyjecie pilki chwile trwa i jest bardzo realistyczne :) ogolnie znowu bedzie w co grac na imprezach przy krzykach dup "a Ci znowu graja $R@#$ " :keke:

Odnośnik do komentarza

WOW! Byłem w ciężkim szoku, że mecz wczytuje się w tak szybkim tempie :o

Zagrałem ok. 20 spotkań i z każdym meczem jestem pod coraz większym wrażeniem. Gra znacznie lepsza od poprzedniczki. Wszystko idzie w kierunku symulacji. Gra z klepki nie jest już tak skuteczna, przyjęcie z wciśniętym sprintem nie może zakończyć się powodzeniem jeśli przeciwnik jest w polu rażenia. Czytam opinie na to "niby" opóźnienie w reakcji. Nie zauważyłem, aby odbiegało to od realiów gry w piłkę. Wreszcie nie strzela/podaje się jak z automatu tylko piłkarz potrzebuje czas na reakcję. Szczególnie kiedy podanie ma iść do zawodnika będącego z tyłu. Nie ma jakiś dziwnych piruetów (jak choćby w demo FIFA10) tylko piłkarz potrzebuje chwile, żeby się obrócić. Uważam, że o to właśnie chodzi i myślę, że nie jest to błąd gry :-k

GK chyba odrobinkę podniesiono iloraz inteligencji, bo póki co ustrzegli się takich baboli jak w poprzednich częściach. Dopracowane strzały przy sytuacjach "sam na sam". Więcej możliwości, wygląda to zdecydowanie lepiej. Możliwość wyboru obrońców, którzy atakują przy rożnych.

Replay jest świetny. Dla graczy, którzy lubią nagrywać bramki, podania, strzały i inne, a później lepić to w kompilacje super sprawa. W zwolnionym tempie wszystko świetnie widać. Już pierwsze nagrania wylądowały na dysku :)

 

Niestety znowu broniąc rzut karny widok jest z trybun :/

 

http://pl.tinypic.com/player.php?v=21vnsz&s=3 - pierwszy trick w pes10 :P

http://www.mypicx.com/09182009/pes10demo/ - screeny

http://www.filefront.com/14551877/Demo-Tweak-2010-v1.0.rar/ - pliczek do zmiany czasu gry i rozdzielczości

Odnośnik do komentarza

Niestety Konami jak zwykle musiało coś skopać i tym razem znowu są to bramkarze - przy zagraniach za plecy obrońców bramkarz wychodzi na 16. metr i... nic. Stoi. Czasem zrobi wślizg kiedy piłka leci górą :| 90% zagrań za plecy moich obrońców (oczywiście takich dokładniejszych) kończy się golem, bo bramkarz robi wszystko, byle tylko nie wybić piłki. Mam nadziję, że w finalnej wersji będzie to naprawione. Wolę sam wybierać, kiedy mój bramkarz wychodzi z bramki.

Odnośnik do komentarza

Tricki? Hmm, teraz doszedł drybling 360 i go robi się trzymając R2 i pewnie jakaś kombinacja na krzyżaku, a grę z klepki, to do pierwszego podania dodajesz L1, na klawie 'Q'.

 

Co do gry to też jestem zadowolony. Loadingi faktycznie błyskawiczne. Co można grze zarzucić to właśnie te głupie, automatyczne wyjścia bramkarzy no i rzuty różne. Straciłem po nich dwie bramki, obie identyczne. Dośrodkowanie na krótki słupek, uderzenie i piłka przelatuje obok kryjącego go piłkarza. Drugim razem podobna sytuacja i GK sam wbija futbolówkę do siaty, co też zdarzyło mi się później raz jeszcze.

 

No i głupio zrobili z oddzielnym menu do wybierania stroi.

Odnośnik do komentarza

kamtek dokonał dobrej recenzji.

bardzo, bardzo, bardzo mi się wszystko podoba.

cieszą nawet takie pierdoł, jak poprawione rzuty z autów. teraz możemy zawodnikiem bliżej podejść i dokładnie pokryć.

 

dacek, taktyka ze wrzutką z końcowej linii i gol szczupakiem nie jest już taka dobra, bo ciężej precyzyjnie wrzucić. przyzwyczajenie z 2009 nakazyało mi biec sprintem do ostatnich metrów, a tutaj dupa. piłkarz wybiega za linię końcową. wszystko trzeba robic wolniej :D.

 

nie mogę się doczekać pełnej wersji!

 

btw, komputer mam słaby, 2009 w sumie chodził płynnie. przy rozpoczęciu meczu było jedno małe zawahnięcie, ale tak to wszystko okey. tutaj natomiast mam problem przy wykonywaniu rzutów rożnych. nie wiem jak to dokładnie opisać, ale wciskająć i przytrzymując klawisz odpowiedni za wrzutkę 'pasek naprężenia' się nie naprężą, a wiec wszystko musze robić na oko. mam nadzieję, że wyraziłem się zrozumiale :D.

Odnośnik do komentarza

Z tymi loadingami nie jest tak fajnie jak się wydaje. Ok, mecz odpala się momentalnie, ale potem trzeba obejrzeć herby obu klubów i pobyt piłkarzy w tunelu. Jak łatwo się domyśleć właśnie wtedy dokonuje się loading.

Wystarczy nacisnąć start i nie trzeba oglądać sceny w tunelu :]

Odnośnik do komentarza

kamtek dokonał dobrej recenzji.

bardzo, bardzo, bardzo mi się wszystko podoba.

cieszą nawet takie pierdoł, jak poprawione rzuty z autów. teraz możemy zawodnikiem bliżej podejść i dokładnie pokryć.

 

dacek, taktyka ze wrzutką z końcowej linii i gol szczupakiem nie jest już taka dobra, bo ciężej precyzyjnie wrzucić. przyzwyczajenie z 2009 nakazyało mi biec sprintem do ostatnich metrów, a tutaj dupa. piłkarz wybiega za linię końcową. wszystko trzeba robic wolniej :D .

 

nie mogę się doczekać pełnej wersji!

 

btw, komputer mam słaby, 2009 w sumie chodził płynnie. przy rozpoczęciu meczu było jedno małe zawahnięcie, ale tak to wszystko okey. tutaj natomiast mam problem przy wykonywaniu rzutów rożnych. nie wiem jak to dokładnie opisać, ale wciskająć i przytrzymując klawisz odpowiedni za wrzutkę 'pasek naprężenia' się nie naprężą, a wiec wszystko musze robić na oko. mam nadzieję, że wyraziłem się zrozumiale :D .

 

Co do płynności- mi działa wszystko ok na medium, na high już się zaczyna zwieszać. No ale komputer mam przedpotopowy ( procek 1,7 GHz :) ). Natomiast z rzutami rożnymi mam tak samo, pasek zaczyna się na początku wolno naprężać a wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie. Trochę to denerwuje. Co do gameplaya wypowiem się później bo na razie mam mieszane uczucia. Najbardziej denerwuje opóźniona reakcja, widzę że jakiś zawodnik jest na dobrej pozycji, chce mu przerzucić piłkę, ale nie udaje się bo mój zawodnik wpada na rywala. Trzeba wiele przyzwyczajeń zmienić.

Odnośnik do komentarza

Totalnie spierdzielono rzuty karne :roll: Zupełnie nie wiem jak je uderzać. Do tego komputer wszystkie swoje karne wali po ziemi :o Kolejna sprawa to automatyczna zmiana zawodnika, która po prostu czasami wkurwia, szczególnie przy podwajaniu krycia, po wybiciu piłki zawodnicy potrafią się zmienić po 5 razy. Wypuszczenia to jakiś żart rozumiem, że trzeba było je trochę utrudnić, ale bez przesady. Większość wypuszczeń to potknięcia zawodników o piłkę i turlana piła do najbliższego obrońcy przeciwnika. Świetnie wygląda gra skrzydłowych, którzy trzymają się linii bocznej. A no i chyba w opcjach widziałem możliwość zamiany stronami zawodników :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...