Skocz do zawartości
Dżukuś

Pro Evolution Soccer

Rekomendowane odpowiedzi

S?abo szuka?e?. Na issonline na bank jest.

Wypakowujesz do folderu PES6/kitserver/GDB/

Na koniec musisz zrobi? setup kitservera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak robi?em - folder stadiums kopiowa?em do GDB i instalowa?em kita. I nic. Dalej mam 34 podstawowe stadiony (dodam, ?e wcze?niej gra?em na superpatchu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe. Gram kariere MU i caly czas pykal sobie formacja 3-5-2. Cos ostatnio mnie tknelo i zmienilem na 3-4-3 i teraz zaden zespol nie umie nawet punktu ze mna zdobyc. Nie przypuszczalem nawet ze tak bardzo ta taktyka odmieni moj zespol. Gram na Czempionie.

Udalo mi sie zdobyc bramke z roznego:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No tak robiłem - folder stadiums kopiowałem do GDB i instalowałem kita. I nic. Dalej mam 34 podstawowe stadiony (dodam, że wcześniej grałem na superpatchu).

Przy wyborze strojów page up albo page down, a później 0 lub 9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale bezpośrednio, czy ktoś dośrodkowywał i ktos główkował ;) Bezpośrednio też mi się udało. Nakamurą wkręciłem w bramę :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale bezpośrednio, czy ktoś dośrodkowywał i ktos główkował ;) Bezpośrednio też mi się udało. Nakamurą wkręciłem w bramę :keke:

Hehe. Zle to napisalem. Oczywiscie ze chodzilo mi o rogala. Dokladnie chodzi mi o boskiego Wilhelmssona. Przed chwila wygralem z Merseyside Red 7:0:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To moze ja sie pochwale swoimi bramkami :

#1 pack

#2 pack

Daje tutaj spakowane pliki powtorek, gdyz po pierwsze mniej zajmuja, a po drugie nie mam wystarczajaco dobrego kompa do nagrania dobrej jakosci powtorek.

-------------

@wojtasmaster

Musisz edytowac plik emptymap (ew. map) notatnikiem i tam wpisac wszystkie nazwy, dam przyklad jak to u mnie wyglada :

klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafika wygląda imponująco, jedno ale, te tekstury stadionowe budzą moje wątpliwości, emm to chyba nadal jeden człowieczek, tylko że w 3D :-k Trochę treści na temat nowego PES-a ;)

Wygląda na to, że gra, która miałaby mieć tytuł "Pro Evolution Soccer 7" nigdy się nie pojawi. W jej miejsce natomiast można oczekiwać... Pro Evolution Soccer 2008. Twórcy poszli w ślad za FIFĄ i zaczęli rocznikowo tytułować swoje gry. Konami potwierdza, że dzieło ukaże się tą jesienią na platformach PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD, PS2, PSP oraz Nintendo DS.

Co ma być hitem edycji? Specyficzne skrypty Sztucznej Inteligencji nazwane "Teamvision". Jedną z fajniejszych rzeczy będzie między innymi fakt, iż przeciwnik nauczy się dostosowywać do Twojej taktyki, a nawet jej przeciwdziałać. Dzięki temu zabiegowi między innymi defensywa komputera w końcu przestanie popełniać szkolne błędy w obrębie własnego pola karnego! Shingo Takatsuka twierdzi nieskromnie, że nowy PES z zaimplementowanym Teamvision przejdzie samego siebie.

Ponadto poprawiony zostanie system zachowań zawodników pozostających bez piłki - czyli rzecz, którą od paru sezonów jara się EA Sports - oferujący znacznie lepsze możliwości wystawiania się czy mylenia komputerowego rywala. Dodatkowo twórcy obiecują także ulepszone opcje trenerskie i taktyczne (na przykład możliwość wybrania liczby zawodników stojących w murze oraz tego, kto dokładnie ma się w nim znaleźć). O takich standardowych zapewnieniach jak poprawiona grafika, sterowanie i oprawa dźwiękowa oczywiście nie muszę pisać?

Zapowiada się przednio, więc razem ze mną trzymajcie kciuki - "Niech tylko CDPROJEKT nie zatrudni znowu Borka i Kołtonia!!!"

gry.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czemu ? dobrze stadion wyglada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje pierwsze wrażeniu po obejrzeniu pierwszego skrinu było podobne do wrażenia Dżukusia. też cos mi FIFĄ zaleciało. Ale potem już było coraz lepiej. Ciekawy jest ten skrin z konferencji prasowej. Czyżby coś nowego w pesie :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakby ktoś chciał pograć w necie to powstała nowa liga mojego znajomego:

http://www.peslig.pl/

Zapraszam!

Chetnie bym zagral, ale nie umie sie zarejestrowac, zeby zagrac online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć oryginał, inaczej nie zagrasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym wam zaprezentować moją najnowszą kompilację bramek i nie tylko z PESa 6. Podzielnona jest na dwie części :)

Part 1

Part 2

Obejrzyjcie i oceńcie ;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że w ostatnim czasie noszę się z zamiarem zakupu Pro Evo 6 i tutaj chciałbym zwrócić się do was byście powiedzieli mi jakie różnice są między 5, a 6. Chodzi mi głównie o gameplay. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- pełna polska lokalizacja (napisy + komentarz (tragiczny swoja droga))

- sedzia nie odgwizduje drobnych przewinien, wykonywanych za pomoca X'a

- nieco usprawnione animacje pilkarzy, nie ma juz auto-side stepow

- brak ligi niemieckiej

- kilka nowych licencji na reprezentacja (m.in. Holandia)

- brak ikony symbolizujacej przywilej korzysci, teraz trzeba patrzec na sedziego

To tyle, jesli chodzi o te wazniejsze sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zastanowiła ta konferencja prasowa. Mam nadzieję, że będzie coś takiego, bo lubię takie duperele. Odnośnie Master League w nowym PESie - nie wiecie czy będzie możliwość zmiany klubu?? Dla mnie to właśnie największy minus tej gry.. Po kilkunastu latach spędzonych w jednym klubie chciałbym pograć innym, ale bez zaczynania nowej kariery..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś ktoś podać mi namiary na obie wersje OE patcha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi