Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna świetna sprawa- zmieniono zmianę znacznika zawodnika. Tym razem jest pełny manual, już nie doświadczymy debilnych zmian komputera gdy zmienia nam się na innego zawodnika niż chcemy. Tym razem nawet po podaniu musimy wcisnąć przycisk w innym wypadku zawodnikiem tym będzie sterował komputer.

 

To akurat można ustawić :) Ja wolę na semi-assisted (czyli w ataku zawodnicy sami się zmieniają, w obronie ja zmieniam).

Odnośnik do komentarza
Aha i oczywiście każdy emcz naprawdę tak wygląda :> Ronaldinho dostaje piłkę i cały czas robi sztuczki :> Nie dajmy się zwariować. Jak ma być symulacja to symulacja a nie arkadówka :>

Mhm, ale nie musisz z tych zwodów korzystać przy każdym przyjęciu piłki :> Lepiej mieć w grze te kilka fajnych trików i czasem poczarować, niż ich nie mieć i nie mieć nawet możliwości czarowania :>

 

jednak można bombować :]

 

Jest jakaś opcja w demo, żeby zapisać ustawienia kamery i opcje np. długich podań? Troszkę mnie irytuje ustawianie tego za każdym włączeniem gry :/

Odnośnik do komentarza

kkamillo oglądnąłem filmik i mam dość :P Oczywiście każdy z tych zwodów można wykonać Joe Colem :/ Wole jednak jak w PES-ie że nie każdy zawodnik może coś zrobić. Wole intuicyjne krzyżaki itp.

 

Vend wiem ino w poprzednich częściach manualne to było tylko z nazwy bo i tak komputer się zmieniał jak chciał :>

Odnośnik do komentarza
Sposób na wyłączenie filmiku po każdym meczu (by xxhooliganxx):

-wyrzucamy plik "pes09pv" (~75mb)

-robimy kopię pliku "pes09ci" (3mb)

-zmieniamy nazwę kopię na "pes09pv.img"

 

Sposób na wyłączenie filmiku po każdym meczu (by Vizz):

- otwieramy plik settings

- zaznaczamy "Nullify movie playback"

;-)

 

A zawodnikom triki pomaga wykonać gra, nie człowiek :> U mnie często gracze robią ruletę, choć ja wcale nie naciskam nic specjalnego. Cristiano Ronaldo zdarza się też zrobić jakieś ciekawsze triki, z tym że jeszcze nie wiem, co wtedy naciskam. Wydaje mi się, że R2 + strzałki :-k

Odnośnik do komentarza

Ogólnie tak jak prawie wszyscy oceniam grę in plus. Zdecydowanie przyjemniej gra mi się w nowego PESa aniżeli FIFE 09. Piłka od KONAMI ma po prostu to coś w sobie i tyle. W nią się chce grać. Dzisiaj rozegrałem z kuzynem z 15 meczów z rzędu i miałem ochotę grać dalej.

 

Co do auto zmieniania zawodników to IMO spieprzyli to. W PESie 6 miałem manualne, a tutaj na manualnej zmianie dali jeszcze auto grę konsoli. Co prawda jest jeszcze ten semi, ale tam się sami w ataku zmieniają,

 

Graficznie jest lepiej niż w poprzednich częściach, ale szału nie robi. Animacja ruchu zawodników rzeczywiście trochę sztywna, ale to jest mało ważne ponieważ chce się grać.

 

Dużo bardziej gra jest nastawiona na walkę. Praktycznie przy każdym podaniu trzeba wyprzedać rywala bo inaczej stracimy piłkę. W ogóle wydaje mi się, że system podań się zmienił. Dużo łatwiej także jest odebrać piłkę, chociaż nie zawsze.

 

Niestety Barca to pierwszy samograj. Ciekawe co będzie następnym?

Odnośnik do komentarza

olfeusz, grasz na PS3? znasz jakiś sposób na wyłączenie tego filmiku na końcu? chyba niestety nie da się tego zrobić :/

 

Ja się zdecydowałem na PESa, w dniu premiery kupuję i liczę na długie godziny grania :)

Niestety co do Barcy to prawda, Messim można przejść całe boisko :/

Odnośnik do komentarza
A ja nie umiem grać w tego PESa, dopiero się uczę :D Na przykład dryblingu 1na1 nie potrafię opanować, po prostu strzałeczekami kombinujecie?

 

Tak strzałeczki :P Plus dołożyć jakiś zwód kwadracik i iks, 2 razy na zmianę zawodnika itp. itd. Wczoraj ku swojemu wielkiemu zdziwieniu wymanewrowałem 4 zawodników przeciwnika na samych strzałkach bez szybkiego biegu i załadowałem bramkę po oknie - takie akcje cieszą jak cholera.

 

Jedyne co mnie wkurza to strzały :| Są miejsca z których po prostu nie da się strzelić gola :| np. zejście ze skrzydła i uderzenie na bramkę zawsze kończy się wyjściem futbolówki minimalnie obok słupka za linie końcową :/

Odnośnik do komentarza
Mario - nie znalazłem żadnego sposobu. Zawsze raz, dwa wyłączam demo i od nowa.

 

Reaper - wątpię. Jesteś wtedy atakowany czy nie? Bo jeśli tak to może wina rywala, który ściąga Cię do parteru i wtedy zawodnika uderza wślizgiem.

No ostatnio akurat miałem taką sytuację, że wbiegłem między dwóch zawodników i miałem full miejsca, a tu mi ziomek z 16 metra strzela wślizgiem. Ale z tego co mi mówi Brudi na gygy to właśnie dlatego, że zbyt wcześnie naciskam przycisk, więc zobaczymy ;) Trzeba ćwiczyć :)

Odnośnik do komentarza

Nie wkurza Was odglos pilki? W sensie, ze ja podaje, strzelamy, przyjmujemy to kazdy kontakt z pilka slychac jakby grali jakims kamieniem :P slychac jakby mikrofon byl zamontowany na pilce :|. Ogolnie nie jest zle, jednak na xboxa 360 do gustu bardziej przypadla mi FIFA, jest wiecej smaczkow, ogolnie gra sie zdecydowanie przyjmniej. Nie wiem jak to jest na PC, ale zapewne PES jak zawsze wyglada tak samo jak na konsolach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...