Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Wie ktoś może co może być przyczyną, że gdy gram w PES-a w pewnym momencie meczu się po prostu zacina (np po strzeleniu gola, jak się cieszą) i po chwili mam taki hm... jasny zielony (Jakbym był kobietą to pewnie lepiej bym określił kolor:D) i komputer na nic nie reaguje, pomaga tylko twardy reset.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz otwartego kompa to po prostu dotknij palcem radiatora na karcie graficznej podczas gry (a najlepiej zapuść Furmarka). Jeżeli jest naprawdę gorące (tzn. parzy) to może to sugerować, że to wina temperatury. Na to czasem pomaga zwykły demontaż chłodzenia i zamontowanie go ponownie (wskazana wymiana pasty termoprzewodzącej, najlepsze po niecałe 20zł kosztują, za 7zł chyba się nawet znajdzie jakąś normalną). Chłodzenie cały czas pracuje i może zwyczajnie radiator na całej powierzchni nie dotykać GPU, miewałem już tak.

Odnośnik do komentarza

W takim razie to raczej nie wina temperatury. Możesz jeszcze zrobić tradycyjne czynności w tej sytuacji, aktualizacja sterów, DirectX'a, wyłączanie wszystkich procesów przed grą (włącznie z explorer.exe) itp. Coś może pomoże, mi na Skyrim pomogła instalacja Physxa (ciebie nie dotyczy) i sterów do karty graficznej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...

Ale to regresja tylko w przypadku polskich zawodników, czy ogólnie? Bo mi to wygląda na tekstury w 2013 i generowane w 2014, czyli polskie facjaty poleciały z domyślnej wersji kosztem innych zawodników.

 

Pewnie ktoś w Konami analizuje wielkość sprzedaży na poszczególnych rynkach :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...