Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziś po pierwszym dniu grania z kumplami :) Było bardzo fajnie, granie sprawiało sporo frajdy, dużo różnorodnych goli. Mam jednak teraz problem, który dostrzegłem dopiero przy grze z żywym graczem - jak wychodzić na pozycję i jak grać klepę? Do tej pory grałem tylko na dobieg i zazwyczaj skutkowało :)

Karnych dalej nie umiem strzelać :D

Odnośnik do komentarza

Jestem dziś po pierwszym dniu grania z kumplami :) Było bardzo fajnie, granie sprawiało sporo frajdy, dużo różnorodnych goli. Mam jednak teraz problem, który dostrzegłem dopiero przy grze z żywym graczem - jak wychodzić na pozycję i jak grać klepę? Do tej pory grałem tylko na dobieg i zazwyczaj skutkowało :)

Karnych dalej nie umiem strzelać :D

 

Klepa tam gdzie masz zmianę zawodnika, czyli domyślnie na L1 na padzie. Sprecyzuj co mas zna myśli pisząc o wychodzeniu na pozycje?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Próbował już ktoś opanować taktykę krótki podań, dokładnych z pierwszej piłki? Mi nie idzie to, najlepiej mi się gra prostopadłymi piłkami z boku do środka (pomocnicy do napastników) i wychodzą sam na sam lub od środkowych pomocników na skrzydła + wrzutka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Hmm, wie ktoś może jak grać GK? Wiem, że W to wyjście z bramki (Lub trójkąt), ale zawsze na 'a' (wślizg) było rzucenie się pod nogi napastnika, w tej edycji, gdy wychodzę GK i duszę wślizg to dostaję czerwoną kartkę, bo gdzieś tam w tle mój zawodnik kosi rywala bez piłki :P

 

No i ciekawostka z RISA Patch - zagrajcie Szachtarem (lub Romą, bo grałem tymi dwoma drużynami dwumecz) na stadionie Konami - co usłyszycie? Doping Polaków i słynne pozdrowienia dla PZPN :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Wie ktoś jak dodać przyśpiewki klubowe?

Fajnie się gra na tym Ekstraklasa Patch, ale jak gram u siebie (Pogoń) to chciałbym mieć swoich kibiców :P Tak samo stadion. W ogóle wyszło uaktualnienie tego patcha? Przydałoby się więcej stadionów...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie - załatwiłem pada do PES 2011, chciałem sobie grać na nim, ale nie mogę ,,wyłączyć" klawiatury. Ustawiam pada w "settings" jako Controller 1 - nie widzi go gra. Jako Controller 2 - nie mogę wyłączyć klawiatury i mogę jedynie grać na 2 kontrolery w jednej drużynie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem. W ustawieniach PESa -> specifications mam napisane "unable" przy procesorze, grafice i VRAM, tylko przy RAMie jest "good". Przed formatowaniem dysku wszystko było ok. Procek -> AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ x 2 i aktualne sterowniki, grafika -> NVIDIA GeForce 8400 GS (PS3.0/VS3.0), sterowniki również aktualne. Niby można grac, ale graficznie gra wygląda gorzej niż FIFA'98...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...