Skocz do zawartości

Pokemon GO


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak trochę poobserwujesz mapę, to część tych pokemonów się ujawni w postaci podrzucanej trawy.

Też tak myślałem, ale zostało już udowodnione, że to nie ma żadnego związku. Często podchodzę do takich kęp trawy i nie wyskakuje mi nic nawet mimo dłuższego czekania. To prawdopodobnie tylko dodatek graficzny urozmaicający mapę.

Odnośnik do komentarza

Wkurza brak tych stópek, to się wydaje być najfajniejszą funkcją jeśli chodzi o szukanie pokemonów, bo nie wiem jakie jest Wasze doświadczenie, ale czasami mi pokazuje się pokemon i mogę chodzić w kółko godzinę, a on i tak nigdzie się nie pojawi.

U mojego kolegi te stópki są, choć zainstalował grę dwa/trzy dni temu. Nie wiem, od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza

Co właściwie trzeba zrobić podczas walki w Gymie? Wczoraj pierwszy raz spróbowałem i dostałem oklep (1-4, potem zwiałem) :) Trzeba "klikać" na wrogiego poksa? Wydawało mi się, że robiłem jedynie uniki (a i to nie wiem, czy we właściwym czasie :) ).

Odnośnik do komentarza

Co właściwie trzeba zrobić podczas walki w Gymie? Wczoraj pierwszy raz spróbowałem i dostałem oklep (1-4, potem zwiałem) :) Trzeba "klikać" na wrogiego poksa? Wydawało mi się, że robiłem jedynie uniki (a i to nie wiem, czy we właściwym czasie :) ).

Ataki uruchamiają się co sekundę, półtorej lub dwie - mniej/więcej. Trzeba klikać na przeciwnika i w ten sposób zadaje się ciosy - chyba też klikanie na swojego daje tożsame efekty. Każdy cios ładuje pasek ataku specjalnego, po którego naładowaniu należy nacisnąć na dłużej na pokemona (aż zapełni się pasek pod paskiem naładowania ataku) i w ten sposób zadaje się atak specjalny.

Żeby zmniejszyć prestiż gymu należy walczyć po kolei ze wszystkimi - jeśli są 3 poki w gymie (3 level), to po pokonaniu 3 poziom spada na 2 i w kolejnej walce walczy się tylko z 2 najsilniejszymi pokemonami. I tak do skutku, aż poziom gymu spadnie do zera - wtedy otwiera się możliwość wsadzenia tam swojego pokemona.

Odnośnik do komentarza

Wyszedłem na rower i w drodze powrotnej postanowiłem zajrzeć do parku, tam jest dużo pomników itp. na pewno będą pokestopy i może jakieś pokemony. Spaceruję sobie, odwiedzam pokestopy, nagle patrzę, trzy mają włączonego lure'a. Podchodzę, a tam siedzi na ławkach, leżaczkach, murku chyba z 30-40 osób, każdy z telefonem w ręku i łapie poksy :D Oczywiście dołączyłem i złapałem parę fajnych sztuk, Electrabuzza, Slowpoke'a, Meowtch, Ghastly, Horsea, Clefairy. W 20 minut nałapałem ich chyba z 30 i wbiłem 2 levele.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wreszcie mogłem trochę pograć to dobiłem z trzeciego lvl do siódmego (team żółty :D) i no cóż, to jest świetne :). Może dla niektórych głupie lub dziecinne, ale z kumplem bawiliśmy się znakomicie chodząc po parku z piwkiem i łapiąc poxy :). Aż żałuję, że nie mam za bardzo czasu w tygodniu na łapanie poxów, a jak mam czas to jestem w miejscu, gdzie ich nie ma, no ale tak to może dłużej mi się to będzie podobało jak gram tylko przy okazji ;).

 

No i świetne było jak sobie idę i zobaczyłem małżeństwo z dzieckiem i psem. Mama prowadzi wózek, tata psa na smyczy i nagle słyszę, że chcą iść obok pokestopu, bo im się poke balle kończą :DDD.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj przed kinem podbijam pod Pałac Kultury, tam jest szaleństwo - pod samymi schodami ok. 200-300 osób, trzy pokestopy obok siebie na wszystkich Lure i praktycznie nie przestaje się łapać pokemonów, albo się kończą pokeballe albo bateria w komórce ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...