Skocz do zawartości
jmk

Pokemon GO

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra stare dziady, ile macie już pokemonów? ;)

:keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś się grało w podchody, teraz trzeba mieć do tego apkę. "Za komuny to było lepiej".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze z domu dzisiaj nie wyszedłem, a nałapałem już 15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak byłem na urlopie to mi zrywało GPS-a i nie mogłem nic złapać. Dzisiaj wróciłem do domu i też mam już siedem. Nie wiem czy lepiej łapać te same drugi i dalszy raz czy szanować pokeballe? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wychodzi Wam czasem z apki z błędem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, skad to najlepiej pobrać? Bo o ile dobrze czytam, oficjalnie tej apki nie mozna u nas zassac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/

Łapałem pełno Drowzee, transferowałem je i dostawałem te cukierki, brakuje mi trzech, mam jeszcze jednego Drowzee do transferu, ale teraz jak wchodzę w pokemony to wywala mi z gry :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mogę dostać pokeballe inaczej niż awansując na następny poziom? Albo te monety z pikachu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mogę dostać pokeballe inaczej niż awansując na następny poziom? Albo te monety z pikachu?

takie niebieskie znaczniki to są losowane jajka i pokeballe. ja na iOS praktycznie nie mam pokemonow... pokebolli od groma za to. jajek też b. dużo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodząc po pokestopach - tych niebieskich znacznikach.

Natomiast jedynym sposobem w grze na uzyskanie monet z pikachu (pokecoins) jest przejmowanie gymów i zyskiwanie dobowego bonusu za ich przejęcie. Co 21 godzin możesz kliknąć na licznik i wtedy za każdy zajęty w tym momencie gym dostaniesz +500 stardust i +10 pokecoins. Poza tym pokecoins uzyskasz tylko płacąc w sklepie za nie realnymi pieniędzmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak w danym gymie jest już ktoś z mojej drużyny to nic nie mogę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć po rzuceniu pokeballa, gdy nie trafisz, to wystarczy kliknąć na ball by do Ciebie wrócił. Natomiast nie miałem jeszcze kiedy sprawdzić, czy to rzeczywiście działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak cholera nęcicie i nęcicie :) Na szczęście mam jakiś dziwny strach przed zakładaniem drugiego konta w usa, by to na mojego iphona ściągnąć.... chociaż to może nie jest szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jakiś dziwny strach przed zakładaniem drugiego konta w usa, by to na mojego iphona ściągnąć.

zrobiłem konto w australii i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I po przelogowaniu apka nadal działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I po przelogowaniu apka nadal działa?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A można się wymieniać albo przekazywać komuś pokemony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak w danym gymie jest już ktoś z mojej drużyny to nic nie mogę zrobić?

Każdy gym ma swój poziom reputacji czy prestiżu. Ów poziom jest równy liczbie pokemonów, jakie dana drużyna może wstawić do gymu. 2 poziom = 2 pokemony itd. Kto szybszy, ten lepszy.

Poziom możesz zwiększyć trenując w gymie lub wstawiając bardzo mocne pokemony.

Ponoć po rzuceniu pokeballa, gdy nie trafisz, to wystarczy kliknąć na ball by do Ciebie wrócił. Natomiast nie miałem jeszcze kiedy sprawdzić, czy to rzeczywiście działa.

Nieprawda.

Na ten moment nie można się wymieniać, ale ma to zostać wprowadzone w kolejnej aktualizacji - lub jednej z kolejnych. Teraz łatki wychodzą codziennie, a na dniach ma być wprowadzona wymiana pokemonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi