Skocz do zawartości

Gorszy klub z Londynu?


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecień 2018

Bilans: 3-1-0

Premier League : 1, 21-15-0, +41

Puchar Anglii: Arsenal 1-2 ( Odpadamy )
Puchar Ligi: MU 4-3

Liga Mistrzów: MU 1-1, 3-1 ( Awans! ), Real 1-1,

Transfery ( Kwiecień ):

 

Transfery

 

Anglia: Crystal Palace ( +2 )

Francja: PSG ( +7 )

Hiszpania: Real ( +18 )

Portugalia: Benfica ( +4 )

Włochy: Napoli ( +1 )

Odnośnik do komentarza

Te ostatnie posty wkrótce się rozstaniemy... ;)

 

Maj 2018

 

 

W pierwszym meczu w Maju w rewanżu półfinału Ligi Mistrzów podejmowaliśmy Real. Bezbramkowy remis w tym meczu dawał nam awans do wielkiego finału na Camp Nou! Świetnie zaczynamy ten mecz, bo od ciągłych ataków na bramkę gości, co rusz mamy swoje okazje, ale brakuje nam skuteczności. Real też nie próżnuje i też gości pod naszą bramką często w tej pierwszej połowie, ale też nie zdobywa gola i po pierwszych 45. Minutach mamy remis idealny dla nas. W drugiej połowie Real włącza 3 bieg i niesamowicie na nas napiera. Nam zostaje tylko rozpaczliwa obrona, która wyśmienicie nam się w tym meczu udaje. Ostatnie minuty to istna obrona Częstochowy w naszym wykonaniu wybijamy piłkę byle dalej od bramki. I udaje nam się utrzymać korzystny wynik! AWANSUJEMY DO FINAŁU LIGI MISTRZÓW!!!

 

FINAŁ JEST NASZ!

 

Z awansu cieszyliśmy się tylko 2 dni, bo po tej przerwie graliśmy ligowy mecz z Evertonem. Cóż to było za szalone spotkanie! Oba zespoły pokazały w nim genialny futbol. Na prowadzenie w tym meczu wyprowadził nas Townsend. Everton się jednak nie poddawał i powoli przejmował kontrole na boisku. Do przerwy jednak gola nie strzelił... W drugiej połowie gospodarze nie zwalniali tempa i wreszcie udało im się doprowadzić do remisu. Jednak my musieliśmy wygrać ten mecz i rzuciliśmy wszystkie siły do ataku! Długo biliśmy głową w mur aż do 92. Minuty. Wtedy przeprowadziliśmy tą akcje. Zaha popędził skrzydłem podał w pole karne wprost na nogę Milika a ten trafił do siatki i zapewnił nam 3 punkty w tym meczu. Być może 3 punkty na wagę Mistrzostwa Anglii!!!

 

Ostatni ligowy mecz rozgrywaliśmy z Newcastle. Remis w tym spotkaniu przy stracie punktów City na 100 % dawał nam Mistrzostwo! To było spotkanie pełne walki! Oba zespoły grały w nim jak by to było ostatnie spotkanie w ich karierach. Po pierwszej części jednak wynik brzmiał 0-0. W drugiej połowie zaczęliśmy lekko przeważać, co rusz mieliśmy swoje sytuacje bramkowe, ale brakowało nam w nich skuteczności. Ostatnie sekundy spotkania i sędzia gwiżdże po raz ostatni! Szybko zbieram chłopaków na środku murawy i wspólnie nasłuchujemy wyniku M. City. Okazuje się, że Obywatele swój mecz przegrali! A to oznacza, że BRONIMY MISTRZOSTWO ANGLII!! PLUS W CAŁYM SEZONIE NIE PRZEGRYWAMY MECZU!

 

Tabela

 

Piłkarz Roku

 

Król Strzelców

 

Młody Piłkarz

 

Bramkarz

 

11 Roku

 

Przed spotkaniem finałowym Ligi Mistrzów kupiłem jeszcze jednego zawodnika na przyszły sezon. Za 1 mln euro dołączył do nas:

 

Lingard

Wreszcie nadszedł ten dzień 26.05.2018 Roku najważniejszy dzień w mojej trenerskiej karierze. Finał Ligi Mistrzów w Barcelonie z M. City. Przygotowania do tego meczu trwały już w mojej głowie od wczesnych godzin popołudniowych. Długo myślałem jak ubrać się na ten mecz i zdecydowałem się na:

 

Garnitur :D

 

Godzinę przed spotkaniem były już znane składy na ten mecz. My zagramy na galowo, bo po kontuzji wraca do gry Cabaye.

 

Składy

 

Na zegarze wybiła godzina 20:45 i przyszedł czas żeby rozpocząć ten spektakl! Od początku gramy świetnie i nacieramy na bramkę gospodarzy tego finału. 6. Minuta gry Vietto puszcza piłkę Townsend wychodzi oko w oko z bramkarzem, ale niestety strzela tylko w boczną siatkę. 19. Minuta meczu Srna dostaje piłkę na połowie boiska i pędzi skrzydłem wrzuca w pole karne tam stoi Zaha piłka spada mu na nogę a on oddaje nią atomowy strzał piłka odbija się od ręki Harta i ląduje w siatce bramki City! PROWADZIMY W TYM FINALE!!!

 

Gol Zahy!

 

W pierwszej połowie jeszcze mamy swoje sytuacje, ale nie zdobywamy kolejnych goli. I pierwsza część gry kończy się naszym:

 

Prowadzeniem

 

W drugiej połowie gramy mądrze i staramy się wyprowadzać kontry po atakach M. City, który ciągle gości na naszej połowie. Jednak swoich sytuacji nie umiemy przełożyć na gole. Do spotkania sędzia dolicza 4. Minuty ostatnie rozpaczliwe ataki M. City wszyscy zawodnicy są na naszej połowie, ale to im nic nie daje! SĘDZIA GWIŻDZE PO RAZ OSTATNI! A TO OZNACZA, ŻE WYGRYWAMY:

 

LIGĘ MISTRZÓW!!!

 

Po meczu radości i tańcom w szatni nie było końca! Dokonałem czegoś niezwykłego. MOI CHŁOPCY ZROBILI COŚ FANTASTYCZNEGO!!!

( Cały mecz rozegrałem stojąc w garniaku z lapkiem podpiętym do TV, dlatego fotki są robione telefonem :D )

 

Po tym meczu zaczęły spływać nagrody. I tak zostałem:

 

Najlepszym Polskim Menago w historii!

 

Dobre wiadomości dobiegły też od naszego Prezesa. Wybuduje on nam:

 

NOWY STADION!

 

Ale moi wspaniali piłkarze będą grać już na nim bez mnie...

Po takim sukcesie mogłem zrobić tylko jedno...:

Odejść w chwale!

 

Na podsumowania tej cudownej kariery przyjdzie oczywiście jeszcze czas :)

 

Bo jeszcze czekały mnie Mistrzostwa Świata tych piłkarzy zdecydowałem się zabrać do Rosji:

 

Kadra

 

Niestety na Mundial nie zostali powołani kapitan zespołu Rooney oraz Smalling ci zawodnicy są niestety kontuzjowani...

 

Pierwszy sparing przed Mistrzostwami Świata rozgrywaliśmy z Walią. Świetnie zagraliśmy w tym towarzyskim meczu. Prowadzenie w tym spotkaniu objęliśmy już w 17. Minucie a na listę strzelców wpisał się. Sturridge. Przed przerwą goście doprowadzili jednak do remisu a bramkę zdobył Ramsey. W drugiej połowie graliśmy już zdecydowanie lepiej. Szybko na prowadzenie wyprowadził nas Kane. A nam było ciągle mało i ciągle nacieraliśmy na Walijską bramkę. I udało się zdobyć jeszcze jednego gola a drugą bramkę w meczu zdobył Kane. Pierwszy towarzyski mecz przed MŚ, więc na plus.

 

A do Mistrzostw Świata coraz bliżej...

 

Real 0-0

Everton 2-1 ( Townsend, Milik )

Newcastle 0-0

M. City 1-0 ( Zaha )

Walia 3-1 ( Sturridge, Kane X2 )

Odnośnik do komentarza

Maj 2018

Bilans: 1-1-0

Premier League : 1, 22-16-0, +42

Puchar Anglii: Arsenal 1-2 ( Odpadamy )

Puchar Ligi: MU 4-3

Liga Mistrzów: Real 1-1, 0-0, M. City 1-0!

 

Winner!

 

Liga Europy

 

Anglia króluje w Europie! :)

 

Transfery ( Maj ):

Transfery

 

Anglia: Crystal Palace ( +1 ) Mistrz

Francja: PSG ( +5 ) Mistrz

Hiszpania: Real ( +18 ) Mistrz

Portugalia: Benfica ( +1 ) Mistrz

Włochy: Napoli ( 0 ) Mistrz

Odnośnik do komentarza

Przedostatni post czas start :D

 

Czerwiec- Lipiec 2018

 

 

Przed wyjazdem do Rosji rozegraliśmy jeszcze dwa spotkania towarzyskie na Wembley. Zaliczyliśmy w nich remis z USA oraz wysoko, bo 4-1 pokonaliśmy Tunezje po golach Prowse dwóch Sturridgea oraz trafieniu Kane. I w dobrych humorach mogliśmy udać się do naszej bazy na czas Mistrzostw Świata do Rostowa nad Donem.

 

W pierwszym meczu Mundialu mierzyliśmy się ze Szkocją. Te derby Wysp Brytyjskich stały na bardzo wysokim poziomie. Prowadzenie w tym meczu objęliśmy w 24. Minucie a na listę strzelców wpisał się Kane. Do przerwy więc prowadziliśmy. W drugiej połowie Szkocja wzięła się do odrabiania strat. I zaczęła śmiało nacierać na naszą bramkę. Udało im się wyrównać w 83. Minucie a gola strzelił Rhodes jak się później okazało wielka niespodzianka tych MŚ... Derby Wysp Brytyjskich, więc na remis.

 

Jeśli myśleliśmy o pierwszym miejscu w grupie w następnym meczu musieliśmy wygrać z Meksykiem. Fantastycznie zaczynamy ten mecz. 3. Minuta gry mamy wolny do piłki podchodzi Lampard i takim cudownym strzałem wyprowadza nas na prowadzenie:

 

 

Meksyk jednak po utracie tej bramki nie zwiesza głów i dąży do wyrównania. Udaje mu się to zaledwie trzy minuty później a po błędzie naszej obrony gola strzela Hernandez. 21. Minuta przeprowadzamy kolejną akcje w pole karne wpada Sterling i jest faulowany decyzja arbitra może być tylko jedna rzut karny! Do wapna podchodzi Lampard i po raz drugi wyprowadza nas na prowadzenie. Po pierwszych 45. Minutach, więc wygrywamy. Drugą połowę ciągle gramy świetnie. Ale to jest mecz tylko jednego aktora 39 letniego Franka Lamparda! 83. Minuta tym razem akcje wyprowadza Zaha podaje na 16 metr tam stoi Lampard i soczystym uderzeniem ustala wynik meczu! Szkocja wygrywa też swój mecz, więc o awansie z 1 miejsca zadecyduje ostatnie spotkanie grupowe...

 

W ostatnim meczu grupowym podejmowaliśmy RPA, które nie grało już o nic. W tym spotkaniu przezywaliśmy prawdziwe męki! Tyle strzałów na bramkę nie pamiętam za swojej kadencji jako trener Anglii. Biliśmy głową w mur cały mecz. W drugiej połowie straciliśmy dwóch zawodników, którzy musieli zejść z boiska z powodu kontuzji i musieliśmy kończyć mecz, w 9 ponieważ wcześniej wykorzystałem limit zmian. Jednak nawet w 9 umieliśmy rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść! W doliczonym czasie gry mieliśmy róg Lallana wrzucił piłkę w pole karne tam stał Cahill który pięknym strzałem głową zapewnił nam 3 punkty w tym meczu! Te 3 punkty jednak niewiele nam dały, bo przegraliśmy 1 miejsce ze Szkocją o 1 bramkę...

Szalony mecz!

 

Przez to, że z grupy wyszliśmy na drugim miejscu trafiliśmy do drabinki „tuzów”...

W 1/8 finału tych Mistrzostw graliśmy z Portugalią. Na szczęście nie już to ta sama Portugalia, co przedtem. Po tym jak Ronaldo zakończył reprezentacyjną karierę w 2015 roku gracze z półwyspu Iberyjskiego już tak nie zachwycają i było to widać w tym meczu... Całkowicie w tym spotkaniu przejęliśmy kontrole graliśmy w nim tak, że ręce same składały się do oklasków. 24. Minuta skrzydłem biegnie Sturridge zauważa w polu karnym Kane i posyła na niego piłkę gracz Crystal Palace wyskakuje w powietrze najwyżej i się nie myli dając nam prowadzenie w tym meczu! Po tym golu już tak nie rwiemy się do przodu i trochę cofamy się do tyłu a Portugalia zaczyna przejmować kontrole na boisku jednak do przerwy to prowadzenie udaje się nam utrzymać. W drugiej części ciągle gramy swoje. Dajemy się ciągle wyszumieć Portugalczykom raz na jakiś czas zagrażając ich bramce. Portugalii nie udaje się wyrównać a to oznacza, że spełniam minimalny cel federacji i melduje się w ¼ Mistrzostw Świata!

 

A w tym ćwierćfinale czekała na nas Holandia. To, co się działo przez 12. Minut tego spotkania urasta do absurdu futbolu! Zaczynamy strzelanie w tym meczu od 4. Minuty. Wolny piłkę ustawia sobie oczywiście Lampard i jeszcze piękniejszym:

 

niż w meczu z Meksykiem wyprowadza nas na prowadzenie! 3. Minuty później jest już 2-0 wyprowadzamy atak piłka trafia w pole karne na nogę Wilsherea a ten nie daje żadnych szans bramkarzowi! 12. Minuta spotkania skrzydłem mknie Sterling przerzuca pole karne piłka trafia pod nogi Sturridge a on z takiego prezentu musi skorzystać Holandia na kolanach a nie minął nawet jeszcze kwadrans meczu! Do przerwy pewnie, więc prowadzimy. W drugiej połowie Holandia zaczyna się powoli budzić. 48. Minuta kontra Oranje piłkę dostaje Depay mija Taylora i pakuje piłkę w okienko bramki Harta. Po tym golu Holandia coraz bardziej naciera. Do końca meczu Holendrzy mają przewagę, ale więcej goli w tym meczu nie udaje się im strzelić. Zagramy w półfinale Mistrzostw Świata!

 

W półfinale Mistrzostw Świata na stadionie w Soczi graliśmy z Argentyną. Można powiedzieć, że miałem małe deja vu ze spotkania z Holandią. Tym razem 3 gole zdobyliśmy w 10. Minut! Strzelanie w tym meczu po akcji całego zespołu zaczął w 2. Minucie Sterling. W 8. Minucie spotkania wyprowadzamy kolejny atak piłka chodzi jak po sznurku między moimi graczami ostatni dotyka jej Lampard i podwyższa wynik meczu! Dwie minuty potem skrzydłem pędzi Sturridge podaje do Lamparda ten do Walkera on wypuszcza w pole karne Sterlinga a ten zdobywa dublet w tym meczu! Po tej bramce Argentyna trochę się budzi z letargu. 24. Minuta piłka zostaje podana do Harta i gdy nic nie zapowiada katastrofy fatalnie wykopuje on piłkę wprost na nogę Messiego, który pakuje ją do pustej bramki i daje jeszcze nadzieje Argentynie. W drugiej połowie ta nadzieja powraca w 56. Minucie wtedy Argentyna wyprowadza kolejny atak tym razem Messi zostaje wypuszczony sam na sam i pokonuje Harta po raz drugi w tym spotkaniu. Jednak mimo rozpaczliwych prób Argentyna już nie doprowadza do remisu. A to oznacza, że zagramy w FINALE MISTRZOSTW ŚWIATA!!!

 

14.06.2018 Roku stadion, w Soczi na ten mecz będzie patrzył cały świat. Wielki finał Mistrzostw Świata Anglia kontra Brazylia! Czas na rozpoczęcie tego spektaklu! 9. Minuta spotkania wychodzimy z akcją Walker wrzuca piłkę w pole karne ta trafia do Lamparda a on wyprowadza nas na prowadzenie w tym finale! 12. Minuta spotkania kolejny nasz atak tym razem zagrany z ataku pozycyjnego piłkę dostaje Sterling i podwyższa nasze prowadzenie! Dwie minuty później fatalny błąd w polu karnym popełnia Walker faulując Oscara decyzja może być tylko jedna wapno! Do 11 podchodzi Neymar i zdobywa kontaktową bramkę. 31. Minuta spotkania znowu skrzydłem pędzi Walker zauważa w polu karnym Kane i wrzuca piłkę wprost na jego głowę a ten trafia do siatki 3-1 dla nas! Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa i tylko 45. Minut dzieli Anglię od Mistrzostwa Świata! Drugą połowę gramy już spokojnie. 58. Minuta tym razem skrzydłem pędzi Sterling przerzuca pole karne piłka wpada na nogę Sturridgea a ten głową pokonuje po raz czwarty bramkarza Brazylii. Po tym golu już się rozprężamy i ostatnie pół godziny meczu gramy spokojnie a Brazylia bije głową w mur. To jest niewykonalne żeby Brazylia odrobiła taką stratę i jej nie odrabia! A to oznacza, że ANGLIA PO 52 LATACH ZOSTAJE MISTRZEM ŚWIATA A JA PRZECHODZĘ DO HISTORII FUTBOLU!!!

 

SPEKTAKL!!!

 

Kto by się spodziewał, że osiągnę sukces po takiej:

 

Drabince

 

Czas na nagrody tego, Mundialu Rosja 2018:

 

Najlepszy Piłkarz

:wub:

 

Złoty but

 

Młody zawodnik

 

Bramkarz turnieju

 

11 MŚ!

 

A na sam koniec:

 

Podsumowanie tego turnieju!!!

 

To była piękna kariera w moim wykonaniu. Nie przeczę parę razy poleciała mi w czasie jej grania łezka... Podsumowanie całej KARIERY w kolejnym poście...

 

USA 0-0

Tunezja 4-1 ( Prowse X2, Sturridge, Kane )

Szkocja 1-1 ( Kane )

Meksyk 3-1 ( Lampard X3 )

RPA 1-0 ( Cahill )

Portugalia 1-0 ( Kane )

Holandia 3-1 ( Lampard, Wilshere, Sturridge )

Argentyna 3-2 ( Sterling X2, Lampard )

Brazylia 4-1 ( Lampard, Sterling, Kane, Sturridge )

Odnośnik do komentarza

Ten ostatni post dzisiaj się rozstaniemy... ;)

 

 

Ta kariera była dla mnie pięknym przeżyciem. Nie raz grając mecz rzucałem przy niej qrwami i innymi przekleństwami. Przy nie jednym sukcesie pociekła mi łezka wzruszenia. Co tu dużo pisać zżyłem się po prostu z Crystal Palace i moją Kadrą Anglii. Dawno żadna kariera mnie tak nie wciągnęła ( najlepiej o taktyce na mecz myśli się pod prysznicem :D ) No cóż, ale musiałem ją skończyć w najlepszym momencie, jaki tylko mogłem sobie wymarzyć. Po wygraniu w jednym sezonie klubem Ligi Mistrzów a Reprezentacją Mistrzostwa Świata. Dłużej po takich sukcesach nie można było tej kariery już ciągnąć.... Teraz czas na podsumowanie tej mojej cudownej KARIERY:

 

Czas na to, co przeżyłem w klubie w czasie rozgrywki. Czas na :

 

Kluczowe fakty

 

Dużo też nazbierałem z klubem :

 

Trofeów

 

Podkreślone zdobyte za mojej kadencji :)

 

Fajne padły też:

 

Rekordy

 

W czasie trwania tej kariery.

 

Jak przejmowałem Orły klub był w czwartej 10 na świecie. Wyprowadziłem klub na :

 

Podium

 

Finanse klubu za mojej kadencji też zostały poprawione. Crystal Palace jest pod względem finansów:

 

8 w Europie!

 

Jeszcze taka ciekawostka, co do mojej osoby. Zostałem po tej karierze:

 

8 Menago Świata!

 

Po Mistrzostwie Świata z Anglią mogłem zrobić tylko jedno:

 

Odejść

 

Ale zostawiam Kadrę w dobrych rękach ;)

 

Z Anglią też nie próżnowałem. ( Zaznaczone zdobyte tytuły przez mnie plus 2 miejsce w Mistrzostwach Europy )

 

Trofea z Kadrą

 

Dużo też przeżyłem z Reprezentacją oto jej:

 

Kluczowe fakty

 

Warto zwrócić uwagę też na rekordowe osiągnięcia w Anglii. Szczególnie warto zerknąć na lidera liczby występów dla Reprezentacji Anglii:

 

Rekordy

 

Wiele sław w czasie mojej kariery zdecydowało się powiesić buty „na kołku”. Było ich tak dużo, że nie zmieściły się na jednej stronie ;):

 

Zakończone kariery

 

Zakończone kariery cd

 

Dużo przeżyłem w czasie trwania tej:

 

Kariery

 

Kto wie czy nie zostałem najbardziej wszechstronnym trenerem na Świecie :-k :

 

Osiągnięcia Kariery!

 

Na koniec czas na garść statystyk. Czyli kariera w:

 

Pigułce!

 

Były głosy na forumku, że FM nie można przejść ja go chyba:

 

PRZESZEDŁEM!!!

 

SPANIE JEST DLA MIĘCZAKÓW! :D

 

PS: Pragnę podziękować wszystkim, którzy w czasie trwania tej kariery napisali w poście miłe słowo za te nie miłe słowa też dziękuje, bo dzięki nim jeszcze bardziej starałem się zmieniać swoje błędy. No cóż ta kariera przechodzi do historii mam nadzieje, że kiedyś rozegram również udaną. Nie mówię, więc żegnajcie tylko do spisania w jakieś innej mojej szalonej karierze ;)

PS2: Jeszcze mała prośba do adminów nie kasujcie od razu tematu, bo może ktoś zechce tu jeszcze zostawić miłe słowo w związku z moimi osiągnięciami. :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...