Skocz do zawartości

Uma equipa fantástica. Parte dois


Lucas07

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kiedykolwiek, jeśli kupię FM w preorderze to pewnie koniec tej kariery ;). No a w nowym FM chciałbym pograć jakiś serio długi sejw, a do tego Sporting chyba za łatwy, z drugiej strony czymś innym może mi się znudzić :P.

---

Przetarciem przed startem w Lidze Mistrzów było spotkanie przeciwko „Zebrom” z Porto. Kontuzji nie wyleczył Medeiros i on do gry wróci pewnie dopiero w następnym ligowym pojedynku. W dodatku problemy zdrowotne trapią też Pedro Ferreirę, ale nasz pomocnik wróci właśnie na starcie w Champions League. Postanowiłem zastosować sporo rotacji, część moich podopiecznych narzekała na zmęczenie po powrocie ze zgrupowań reprezentacji.

 

Mimo dokonanych przeze mnie zmian prezentowaliśmy naprawdę atrakcyjny futbol. Kibice mogli być zadowoleni z tego co oglądają, przynajmniej do momentu finalizacji naszych akcji. Okazji nie brakowało, lecz skutecznością to już się nie popisaliśmy. Kilka świetnych interwencji zanotował Gaston Rodriguez, bramkarz gości i to on w pełni zasłużenie został wybrany zawodnikiem meczu. Najbliższy szczęścia był Horta, który trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Szkoda straty punktów, ale tego dnia Urugwajczyka pokonać się nie dało.

 

14.09.2018, Estadio Jose Alvalade, Lizbona

Frekwencja: 40,577

Liga NOS, 4/34

 

Sporting [2] – [7] Boavista 0:0 (0:0)

 

Silva 6.8 – Esgaio 6.9, Figueiredo 7.0, Palhinha 6.3, Semedo 6.8 – Gelson 7.8, Geraldes 7.0 (45’ Mario 7.0), Adrien 7.0, Horta 6.8 (45’ Empis 6.9) – Gomes 6.8, H. Silva 6.7 (45’ Silva 6.4)

 

MVP: Gaston Rodriguez [boavista] – 9.1

Odnośnik do komentarza

To już przechodziłem i nie dla mnie, za mało jestem cierpliwy :D. Myślę o wzięciu w nowym FM jakiegoś zespołu z Liga NOS typu Setubal czy Guimaraes. Samo przebicie się przez trójkę Benfica - Porto - Sporting powinno trochę zająć, a będzie przyjemniej, przynajmniej dla mnie. Póki co jednak "szesnastka"!

---

Przygodę z kolejną edycją Ligi Mistrzów zaczynaliśmy przed własną publicznością. Do Lizbony przylecieli aktualni mistrzowie Grecji, Olympiacos. Bukmacherzy dość jasno wskazali nas jako faworyta tego pojedynku i liczyłem na udany start oraz komplet punktów. Do składu wrócił Ferreira, ale zgodnie z przewidywaniami wyleczyć nie zdołał się Medeiros. Cieszyło to szczególnie ze względu na pauzę za kartki Adriena jeszcze z poprzedniej edycji rozgrywek.

 

Przez jakiś czas czułem się jakbym oglądał powtórkę naszego meczu z Boavistą. Od początku rzuciliśmy się na rywala, ale znów trafiliśmy na dobrze dysponowanego bramkarza zespołu przeciwnego i nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Dwie kapitalne okazje zmarnował Rui Pedro i to do niego można mieć największe pretensje o stratę punktów. W dodatku Grecy to zespół lepszy od „Zebr” i są w stanie przeprowadzić groźną kontrę, taka akcja dała im prowadzenie w czterdziestej drugiej minucie. Na szczęście błyskawicznie wyrównaliśmy, wrzutka Esgaio i wykończenie Andre Silvy, do którego nie mogłem się przyczepić. Po przerwie obraz gry zmianie nie uległ, tak samo zresztą jak wynik. Co ciekawe Chelsea też notuje wpadkę i bezbramkowo remisuje z Red Bullem. Może ta grupa będzie bardziej wyrównania niż mógłbym się spodziewać.

 

18.09.2018, Estadio Jose Alvalade, Lizbona

Frekwencja: 48,270

Liga Mistrzów, 1/6

 

Sporting – Olympiacos 1:1 (1:1)

 

0:1 – Ramon Abila 42’

1:1 – Andre Silva 43’

 

Silva 6.9 – Esgaio 7.5, Oliveira 7.0, Carvalho 6.8, Empis 6.3 – Gelson 7.2, Mario 6.9 (69’ Geraldes 6.9), Ferreira 6.9 (69’ Palhinha 6.7), Horta 6.9 – Pedro 6.4 (69’ Gomes 6.8), Silva 7.4

 

MVP: Ricardo Esgaio [sporting] – 7.5 (asysta)

Odnośnik do komentarza

 

 

To już przechodziłem i nie dla mnie, za mało jestem cierpliwy . Myślę o wzięciu w nowym FM jakiegoś zespołu z Liga NOS typu Setubal czy Guimaraes. Samo przebicie się przez trójkę Benfica - Porto - Sporting powinno trochę zająć, a będzie przyjemniej, przynajmniej dla mnie. Póki co jednak "szesnastka"!

Uniao Leiria. Ty już wiesz czeMU :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...