Skocz do zawartości

Wybory MT IX kadencji - wyniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

W dniu wczorajszym zakończone zostały wybory członków MT, dziękujemy wszystkim którzy oddali głosy. Na oddanie głosu zdecydowały się 93 osoby(o 21 mniej niż w poprzednich wyborach). Bardzo cieszymy się z tak dużej aktywności userów naszej społeczności.

 

<jak bede w pracy to wstawie jeden screen z wynikami bezpośrednio z ankiety, nie mam pivota w domu obecnie, a długość opcji w ankiecie nie mieści się na jednym monitorze>

 

 

Kolejność prezentuje się następująco:

UROgbWj.png

 

 

 

 

Pierwsze pięć wymienionych przeze mnie wyżej osób (o ile wszyscy wyrażą na to chęć) będzie tworzyć ModTeam IX kadencji. W tym miejscu proszę Feanora, Gabe'a, klinsmann'a, Kuchara i Hawkeye'a o potwierdzenie w niniejszym temacie

Odnośnik do komentarza

Miło było znów przez te pół roku po być w MT, ale całe archiwum już przeczytałem, więc czas dodać miejsce komuś, kto będzie robił więcej niż ja. A sądzę, że następny na liście krzysfiol nadaje się do MT jak mało kto.

 

Dziękuję za oddane na mnie głosy, cieszy mnie wasze zaufanie, pomimo zarzutów o stronniczość które się pojawiały tu i ówdzie.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co by zrobił Icon, gdyby dostał się do MT? :-k Albo co by zrobił z tym MT?

jakby nie dał znaku życia(via PW) to byśmy się wtedy zastanawiali co zrobić z brakiem odpowiedzi i po jakim czasie ew. proponować następnej osobie. w sumie to przy kolejnych wyborach trzeba ująć, że nominowany ma 7 dni kalendarzowych na podjęcie nominacji, inaczej następna osoba z listy.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, to po prostu lepiej byłoby nie bać pod uwagę takich trollowskich nominacji. Czy to Icona czy innych ludzi którzy nie mają już z forum nic wspólnego.

Pewnie masz racje, aczkolwiek obawiam sie że dając przyzwolenie na takie nominacje ukraca potem gownoburze ...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...