Skocz do zawartości

Czy to miasto, czy miasteczko?


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęła się szkoła, minęła kolejna rocznica rozpoczęcia II Wojny Światowej a my zaczęliśmy naszą grę we Wrześniu!

 

Wrzesień 2013

 

Miesiąc zaczynaliśmy od meczu z Niecieczą u siebie. Kibice długo na bramkę w tym meczu nie, musieli czekać szybko, zrobili to goście i objęli prowadzenie w tym meczu już po 12. minutach gry.

Od tej chwili zaczęliśmy bardziej atakować i udało nam się przed przerwą wyrównać strzelcem gola Smektała! W drugiej połowie Nieciecza znowu rzuciła się do ataku i niestety po raz kolejny objęła prowadzenie. Znowu moi zawodnicy zaczęli po tym golu grać do przodu, ale wtedy zdarzyła się rzecz niesłychana!

I zakończył nasze marzenia o remisie w tym meczu... Ponosimy pierwszą porażkę w tym sezonie...

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy Wigry w dalekich Suwałkach. To już, było zupełnie inne spotkanie, graliśmy w nim swój futbol i, można powiedzieć, tłamsiliśmy gospodarzy. Choć wygraliśmy tylko jednym golem, ale liczą się 3 punkty, a nie styl ich zdobycia.

 

W następnym spotkaniu na Słowackiego graliśmy z Flotą Świnoujście.Był to dla nas ciężki mecz jako pierwsi objęliśmy prowadzenie, ale dopiero po 40. minutach gry. W drugiej części gospodarze jednak po karnym wyrównali, ale to do nas, należało ostatnie słowo w 84. minucie Piesio pięknym strzałem, zapewnił nam 3 punkty!

 

W kolejnym meczu graliśmy u siebie z Olimpią Grudziądz. To nie,był mecz, jakiego oczekuje od moich podopiecznych. Zła gra w obronie gra bez ryzyka, choć, prowadziliśmy do 92. minuty nie, udało nam się tego prowadzenia utrzymać błąd w polu karnym karny i remisem kończy się ten mecz! Po meczu byłem bardzo zły na moich piłkarzy...

 

Ostatni mecz Września rozgrywaliśmy w Nowym Sączu z tamtejszą Sandecją. Mecz, był nudny jak flaki z olejem sytuacji w nich, było jak na lekarstwo a jak nie ma sytuacji to nie ma bramek. 0-0 po przeciętnym spotkaniu.

 

[8 kolejka] Nieciecza [6 lokata ] 1-3 ( Smektała)

[9] Wigry Suwałki [7] 1-0 ( Łukasiewicz )
[10] Flota Świnoujście [13] 2-1 ( Mikita, Piesio )
[11] Olimpia Grudziądz [11] 1-1 ( Sierpina )
[12] Sandecja [10] 0-0

 

Kwartał w zespole za mną. Podsumowując, jestem zadowolony z lokaty w lidze oraz kontaktów z piłkarzami i Sergio. Prywatnie też już zaaklimatyzowałem się w mieście i coraz lepiej już się w nim odnajduje. Po Wrześniu jesteśmy liderem tabeli i żeby tak zostało, jak najdłużej aż być może nawet do Czerwca!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...