Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Mario

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaku model modemu wi fi usb lepiej kupić, z antenką czy bez?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak siedzisz w piwnicy w miejscu, gdzie jest kiepska sila sygnalu to Ci antenka wiele nie pomoze albo uratuje zycie. wszystko zalezy od miejsca gdzie zamierzasz tego uzywac oraz od zasobnosci portfela

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Modem podłączony będzie do kompa do gniazdka usb na biurku i sygnał ma zbierać za ściany. Cena gdzieś do 40 zł ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście chodziło mi o kartę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie znam tego modelu, złych opinii nie ma, możesz wziąć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warszawa - czy ktoś jest w temacie, jaki internet stacjonarny(tylko internet) najbardziej opłaca się teraz brać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w upc zaczyna sie od 50 zl/mc, nigdy nie mialem problemow z ich internetem, a i z dostepnoscia nie powinno byc problemow w Warszawie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zobacz czy nie masz jakiejś lokalnej firmy - ja korzystam z takiej, która działa tylko na terenie Targówka i Bródna i jest miodzio. Odkąd zmieniłem router, to ani razu mi nie rozłączyło netu, żadnych zwiech. No i największy plus - dodzwaniasz się na infolinię w 30 sekund, a nie 30 minut :)

Gdy zapytałem w UPC czy mogą mi zaproponować to samo w niższej cenie, to powiedzieli, że nie, tylko 20 zł drożej. Więc dalej siedzę w JMDI.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JMDI działa także na Bielanach i Żoliborzu. Swego czasu widziałem ich reklamy w okolicy, cenny spoko mieli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wplywa granie online na pakiet? Ile zużywa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

orientuje się ktoś w warszawskiej ofercie internetu? jakieś promocje studenckie poza upc? pogranicze zoliborza i bielan, jmdi niestety nie obejmuje, na światłowód nie ma co liczyć, stary blok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

orientuje się ktoś w warszawskiej ofercie internetu? jakieś promocje studenckie poza upc? pogranicze zoliborza i bielan, jmdi niestety nie obejmuje, na światłowód nie ma co liczyć, stary blok.

A gdzie dokładnie jeśli można spytać? :> Z tego, co wiem to na Bielanach nawet w starym budownictwie światłowody Orange hulają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kochanowskiego, przeprowadziłem się z nowego budownictwa, zerknalem na wejścia i jakoś mam przekonanie, że to nie jest to :D aczkolwiek mogę się mylić!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kochanowskiego, przeprowadziłem się z nowego budownictwa, zerknalem na wejścia i jakoś mam przekonanie, że to nie jest to :D aczkolwiek mogę się mylić!

Noo :D To teściowie Broniewskiego od strony Kochanowskiego właśnie i mają światłowody. Zapytaj może sąsiada lub Orange w tej kwestii. Z tego, co mi wiadomo, to tam leżą wszędzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogarnij czy masz Multimedia na klatce, mamy 120mb za 5 dych dla studentów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

od jakiegoś czasu mam upc... mogę coś już napisać

oprocz tv zamowilem internet 250mb/s, było jakieś promo, że w tej samej cenie co bez promo net o wyższej prędkości. gość powiedział, że horizon obsługuje max 120mb/s więc dadzą za darmo drugi router. router nie ma anten zewnętrznych jak się okazuje, siedzi w skrzynce w ścianie na wejściu do mieszkania i w znacznym obszarze mieszkania mam prędkość na wifi 240 Mb/s. Jestem w szoku że sprzęt od kablówki potrafi wyciągnąć takie parametry

jedyny spadek prędkości na wifi mam na załamaniu się korytarza do salonu i drugie we wnęce w sypialni -> tutaj prędkość spada do 50-70Mb/s co jak na WiFi uważam, że to kozacki wynik. 

Edytowane przez klinsmann
pomyłka tematów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta