Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

A z kanałami nie próbowałem, zobaczę jutro.

 

Nie pamięta, bo jak włączyłem 5ghz to automatycznie 2,4ghz upadło, bo nie da się na tym modemie (da się gdziekolwiek?) nadawać dwóch naraz, no i od razu wyświetliło brak internetu i wyświetliło listę dostępnych połączeń.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Poradziłem sobie, bo faktycznie TV nie ogarnia 5ghz.... Zarobiłem sobie kabel i puściłem neta do TV po kablu i mam WiFi 5ghz, ale wyszedł problem... drukarka, mam HP P1102W WIFI i coś mi nie bangla, nie wiem czy to wina nowej sieci (zgubiłem chwilowo płytkę instalacyjną) czy może ta drukarka też nie obsługuje 5ghz wifi? Wie ktoś, gdzie to znajdę info?

HP p1102w
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Moim zdaniem wybór jest prosty. Jeśli jest możliwość internetu z kabla to brać z kabla.

 

Limity - streamy, jutuby updaty systemu, konsola itp potrafią bardzo szybko zjeść transfer. Ale ważniejszą sprawą jest stabilność takiego neta. U mnie różnie z tym bywa, czasami śmiga pięknie i nie ma problemu ale zdarzają się takie dni/godziny, że ciężko otworzyć stronę nie mówiąc już o oglądaniu czegoś czy graniu po sieci. Wtedy włącza się biała gorączka i bardzo żałuję, że nie mam normalnego neta z kabla.

Odnośnik do komentarza
Ano właśnie. Limit, limitem, ale jak stabilność kiepska, to chyba jednak zostanę przy tym kablu.

 

Jeszcze tak zauważyłem, że ludzie kombinują inaczej z tymi limitami. Kupujesz starter Red Bull Mobile za 9 zł, ładujesz konto za 50zł i masz możliwość uruchomienia nielimitowanego LTE. Tak naprawdę jak się doczyta to wychodzi, że limit to 100GB, potem niby zjeżdza do 2 Mb/s. Po doładowaniu konta, co 30 dni aktywujesz sobie to LTE kodem, z tym, że musisz mieć min. 30zł na koncie. No i router/modem kupuje się samemu.

No, a w dodatku takie "nielimitowane" oferty LTE są na allegro, np. tutaj.

Na forum elektrody piszą, że te "allegrowe" doładowania niby są legalne.

Moim zdaniem właśnie średnio..

Ktoś słyszał albo korzysta z tego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...