Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

12 Tim Howard
2 DeAndre Yedlin
14 Michael Orozco
20 Geoff Cameron
5 Matt Besler
9 Gyasi Zardes
4 Michael Bradley
13 Jermaine Jones
11 Alejandro Bedoya
7 Bobby Shou Wood
8 Clint Dempsey

1 David Ospina
4 Santiago Arias
2 Cristian Zapata
22 Jeison Murillo
18 Frank Fabra
5 Guillermo Celis
16 Daniel Torres
11 Juan Cuadrado
10 James Rodriguez
8 Edwin Cardona
7 Carlos Bacca
:war:
Odnośnik do komentarza

Niektórzy to powinni chyba trochę zwolnić. Ja przypomnę, że przeszliśmy Szwajcarów po karnych. Szwajcarów, którzy gdyby mieli więcej szczęścia, to nawet tych karnych nie musieliby strzelać. Portugalia zagrało słabo z Chorwacją i już czeka nas spacerek? Bez przesady. Chwila nieuwagi i Ronaldo zrobi nam z dupy jesień średniowiecza. Jest fajna szansa, ale nie stawiajmy się w roli jakichś zdecydowanych faworytów.

Odnośnik do komentarza

No własnie zwolnij! Gdzie wyczytałeś między moimi wersami o spacerku z Portugalią?

 

Natomiast to mnie ucieszyło: "Szwajcarów, którzy gdyby mieli więcej szczęścia, to" bla bla bla...

 

Wreszcie słowa "gdyby" nie odnosimy do poślizgnięcia się Polaków. :)

Odnośnik do komentarza

...Szwajcarzy nas cisnęli...

...poprzeczka...

...niby zwycięstwo, ale ze Szwajcarów to powinniśmy skasować już w regulaminowym...

...z taką drabinką, to żaden wyczyn...

...a Milik...

...a Lewy...

 

Jakby ktoś jeszcze chciał przekłuwać, to służę pomocą.

Moje życie powoli zatacza koło. Ostatni raz widziałem naszych w ćwierćfinałach w Hiszpanii (no, prawie, bo tam była hybryda ćwierćfinałów i 1/8), miałem wtedy 8 lat i mecze z Belgią i ZSRR oglądałem w gronie kilku sąsiadów przy jedynym kolorowym tv w kamienicy. Chronologicznie pierwszy był tam mecz belgijski (więc gra mi w pamięci rolę 1/8) i gdy teraz na ekranie miałem przebitki z siedzącym w loży Bońkiem, to miałem dreszcze. Drugi raz poczułem je w chwili, gdy zaczęła się dogrywka. Bo wiecie, nigdy jej jeszcze w tym wydaniu nie przeżyłem. Jeżeli mamy dogrywkę, to znaczy że jesteśmy wysoko! Śmiejcie się, ale właśnie to zestawienie Bońka i dogrywki uświadomiło mi, że to jest rzeczywiste, że jesteśmy wysoko. Panie trenerze, jak ja panu dziękuję.

A co do Portugalii, to mam czarne myśli. Wreszcie zaczęli dobrze bronić, a pierwsze zwycięstwo na turnieju może podreperować im morale.

Odnośnik do komentarza

Ten mecz z Belgią wygrany 3:0, po golach Zbigniewa Bońka, to wydarzenie mojego dzieciństwa. Pamiętam do dzisiaj tę euforię po każdym golu, kilku znajomych wujka i ja siedzący pod stołem, bo dla mnie zabrakło już krzesła. To jest do tej pory najważniejszy mecz, najbardziej emocjonalny, jaki oglądałem. Mam nadzieję, że te mistrzostwa to zmienią.... Tylko żeby..... a Milik..... a Lewy.... coś nam w końcu strzelili ;)

Odnośnik do komentarza

Niektórzy to powinni chyba trochę zwolnić. Ja przypomnę, że przeszliśmy Szwajcarów po karnych. Szwajcarów, którzy gdyby mieli więcej szczęścia, to nawet tych karnych nie musieliby strzelać. Portugalia zagrało słabo z Chorwacją i już czeka nas spacerek? Bez przesady. Chwila nieuwagi i Ronaldo zrobi nam z dupy jesień średniowiecza. Jest fajna szansa, ale nie stawiajmy się w roli jakichś zdecydowanych faworytów.

Portugalia zagrała słabo każdy jebany mecz na tym turnieju męcząc się z Islandią, Węgrami, którym dali sobie wbić 3 gole XD i równie chujową Austrią. Nie rozjebanie ich traktuje na równi z kompromitacją, sorry :(

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to pierwsze tego typu emocje, nie przeżyłem nigdy karnych drużyny, której kibicuje. I nie mówię tutaj o Barcelonach, Manchesterach itp tylko o zespołach, które faktycznie mam w sercu, czyli Polska i Pogoń.

 

Taki szał radości to miałem "na żywo" jak byliśmy w Gdyni i tam wywalczyliśmy awans do Ekstraklasy :).

Odnośnik do komentarza

Ale pieprzycie panowie :P
Wygraliśmy mecz nie ważne jak ale wygraliśmy! Mamy najlepszą drabinkę od 74 a wynik już mamy lepszy niż w 86! Jeśli każdy mecz będziemy tak wygrywać nie mam nic przeciwko możemy nawet wygrywać po karnych 12-11 :D

Z Portugalią wiadomo będzie trudno bo to ciągle 3 drużyna Europy.. I nie można jej lekceważyć ale jeśli Pazdan zatrzyma Ronaldo a Glik i Piszczu Naniego to ten mecz mamy wygrany ;)

A do tego jak Lewy się odblokuje to może mieć pojedynek na noże z Ronaldo :-k

Bądźmy jak Grecja w 2004! :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...