Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Maj


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dziecka, Wybory do MT, nowy miesiąc...

Dzieje się trochę. Do tego dołączamy dziś nasze comiesięczne głosowanie na karierę, którą się Wam Czytelnicy najlepiej czytało w minionym miesiącu.

 

W maju powstało kilka nowych karier i niestety, poszło do zamknięcia parę ciekawych pozycji. Oby nowy miesiąc przyniósł nam powiew dobrego.

Teraz koniec narzekania. Oddaję głos Wam.

 

Głosujemy!

 

Stop 10.06.2016.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ciężki orzech był w tym miesiącu. Zasadniczo najbardziej chyba śledziłem Loczka. W drugiej kolejności był Spajk, tylko mnie zawiódł, że porzucił Dzianę ;)

 

Daję głos na "Piece of cake" i tego już chyba samograja z CR7 w składzie.

Odnośnik do komentarza

Emocje we Francji się zaczęły, u nas w typowaniu Kariery Miesiąca właśnie się zakończyły za poprzedni miesiąc. A te emocje były, naprawdę.

Rozstrzał w Waszym głosowaniu był spory, padło aż tytułów. Niby za kwiecień było podobnie, ale tam jeden opek wygrał zdecydowanie. Teraz było zdecydowanie inaczej. Żeby nie przedłużać:

  • "Co rano to samo" - Spajk - 3 głosy,
  • "Piece of cake" - Loczek - 2 głosy,
  • "Niemożliwe nie istnieje" - steken - 2 głosy,
  • "Kurnikowe kroniki, edycja kolejna" - Fenomen - 1 głos,
  • "Żyrondyści" - 1 głos,
  • "4:40, słońce wstaje" - Makk - 1 głos.

 

Tym samym zwycięzcą konkursu naszego comiesięcznego zostaje Spajk, który zmienił coś małego na coś większego w swojej karierze. Co, kto i jak, to tego nie zdradzę. Zachęcę tylko do czytania.

Tak samo, jak resztę opków.

 

Gratulacje dla... wszystkich :)

 

Zaraz się wakacje zaczną, szał piłki będzie trwał, a my naszykujemy coś ciekawego (mamy nadzieję) dla FM-maniaków i karierowiczów. Szczegóły już niebawem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...