Skocz do zawartości

Euro 2016 - temat wspólny i ogólny ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, im dłużej sie zastanawiam tym bardziej pomysl rozszerzenia do 24 ekip mniej mi sie podoba.

Plus jest oczywisty - wiiecej spotkan. Ale taka Albania w sumie musi kilka dni czekac, zeby sie dowiedziec, czy awansowala. Cholera wie czy trenowac do kolejnego meczu czy do domu jechac. Tak wiem, jakby nie bylo rozszerzenia Euro to by ich nawet na turnieju nie było, ale to spokojnie moglo sie tyczyc kazdej innej druzyny.

Odnośnik do komentarza

Kurde, im dłużej sie zastanawiam tym bardziej pomysl rozszerzenia do 32 ekip mniej mi sie podoba.

Plus jest oczywisty - wiiecej spotkan. Ale taka Albania w sumie musi kilka dni czekac, zeby sie dowiedziec, czy awansowala. Cholera wie czy trenowac do kolejnego meczu czy do domu jechac. Tak wiem, jakby nie bylo rozszerzenia Euro to by ich nawet na turnieju nie było, ale to spokojnie moglo sie tyczyc kazdej innej druzyny.

 

Przy rozszerzeniu do 32 ten problem przecież by nie powstał, bo przy takiej liczbie zespołów awansowałyby tylko dwa zespoły z grupy, więc nie byłoby kombinowania - wyglądałoby to tak jak na Mundialu.

 

Ja byłem mocno sceptyczny już w stosunku do tych 24 zespołów, bo bałem się spadku emocji w fazie grupowej, gdzie chłopcy do bicia w postaci Albanii czy Węgier będą zbierać lanie. No ale rzeczywistość mocno to jak na razie zweryfikowała i w zasadzie to powiedzenie, że w Europie nie ma słabych drużyn staje się coraz bardziej prawdziwe. Więc w sumie, 32 reprezentacje - czemu nie?

Odnośnik do komentarza

Kurde, im dłużej sie zastanawiam tym bardziej pomysl rozszerzenia do 24 ekip mniej mi sie podoba.

Plus jest oczywisty - wiiecej spotkan. Ale taka Albania w sumie musi kilka dni czekac, zeby sie dowiedziec, czy awansowala. Cholera wie czy trenowac do kolejnego meczu czy do domu jechac. Tak wiem, jakby nie bylo rozszerzenia Euro to by ich nawet na turnieju nie było, ale to spokojnie moglo sie tyczyc kazdej innej druzyny.

Nie musi czekać kliku dni, już teraz mogą się pakować. Moim zdaniem minusem jest to, że wiele drużyn gra przede wszystkim, żeby nie przegrać, bo 3 punkty mogą już dać awans, stąd chyba całkiem sporo remisów.

Odnośnik do komentarza

Liczba uczestników sama w sobie mi się podoba, ale porównywanie zespół z trzecich miejsc między grupami nie. Tylko nie za bardzo widzę opcję, żeby to udoskonalić.

Jedyne co by można zrobić to tylko żeby 3 drużyny wychodziły z trzecich miejsc. Innej opcji nie widze :-k
Odnośnik do komentarza

pewnie trzebaby poczekac az wszystkie druzyny skoncza faze grupowa, ale po tym co zobaczylem do tej pory wygra ktos z trojki Hiszpania, Wlochy i Niemcy, czyli w sumie bez jakichs wiekszych niespodzianek. za to czwartym polfinalista bedzie jakas mniej renomowana druzyna, moze Chorwacja, moze Walia, a moze Polska :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...