Skocz do zawartości

Euro 2016 - temat wspólny i ogólny ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Oczami wyobraźni widzę, jak rywal przeciwko np. Lewemu wpuszcza jakiegoś drwala, który ostrym wślizgiem eliminuje go z meczu, po czy wyłapuje czerwo i za niego wchodzi już "właściwy" zawodnik.

Myślałem o tym, ale to co piszesz to przesada.

 

1. Taka "taktyka" nie sprawdzi się na poważne drużyny.

2. Sądzisz, że ile razy może jakaś drużyna ją zastosować? I mówię tu o turnieju, bo w lidze kompletnie nie ma sensu.

3. Juz dziś miałoby sens wyłączenie we wrzesniu gwiazdy rywali na reszte ligi, a jednak nikt tego nie robi.

4. Jeżeli ktoś by chciał robic takie jatki, to czerwona kartka nie jest przeszkodą.

5. Nie popadajmy w paranoję.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy, że zastosuje raz (np. w finale jakiegoś pucharu czy coś) i to będzie o jeden dzień za dużo.

Bardziej przekonuje mnie pomysł wykluczania np na 5 czy 10 minut zamiast czerwonej kartki przy określonych przewinieniach.

 

Czyli wykosi Lewgo i wraca po 10 minutach? :> Tak, rozumiem, że po okreslonych.... To może choć mozliwośc zmiany po czerwonej złożonej z 2 żółtych?

Odnośnik do komentarza

Zalezy, jakiego radia sluchasz ;) Ja jeszcze nie slyszalem piosenki z ME :) Nawet nie wiem, co nia jest. W przerwach wyciszam zwykle studio, transmisje wlaczam zwykle juz po pierwszym gwizdku i wylaczam rowno z ostatnim :)

 

No i chyba zawsze tak bylo, ze piosenka mistrzostw byla muzycznym motywem przewodnim w calych mediach przez caly czas trwania mistrzostw.

 

Sukcesem jest dopiero, gdy piosenka pozostaje hitem nawet po zakonczeniu imprezy ;) tak jak to :)

Odnośnik do komentarza

Mam w pracy RMFMAXX. No np. teraz studio Polsat Sport, gadają ze Świerczewskim, koniec, bach te dźwięki przy powrocie do studia. Gadają w studio, kończą, bach znowu te dźwięki i ziomek idzie do Gmocha po analizę... No ciągle TE DŹWIĘKI.

 

Nawet nie wiem czy to oficjalna czy co, no ale ciągle to gdzieś słyszę. Teraz Gmoch robi analizę i w tle oczywiście leci.

Odnośnik do komentarza

Nie denerwuje Was ta melodia z Euro? Nosz kurde, wszędzie jest. Studio, radio, w trakcie meczów...

W końcu hymn Euro ;) Ja by mi się nie podobała to by mnie wkurzała ale że jest spoko to jakoś mnie nie drażni ;)

Zresztą u nas na Euro jak leciała ciągle Oceana w strefie kibica to już można się było przyzwyczaić i przejść nad tym do porządku dziennego ;)

Odnośnik do komentarza

Taki mój mały przytyk co do terminarza - dzisiaj i jutro grupa E gra spotkania o 15. Natomiast w niedziele i poniedziałek są tylko mecze o 21 (tylko grupa A i tylko B). Spokojnie mogli zrobić dzisiaj grupa D o 18 i 21, jutro grupa E 18 i 21 a w niedziele analogicznie grupa F. I potem w poniedziałek A i B 18 i 21.

Odnośnik do komentarza

Ustalanie terminarza to raczej nie tylko kwestia uporządkowanych godzin. Z jakiś względów (zaplecze, logistyka, zabezpieczenie, regeneracja, cokolwiek) ustalono mecze tak, a nie inaczej.

A łyżka na to, niemożliwe.

jasonx ma rację w sumie. Przecież to by przyciągnęło jeszcze więcej oglądających.

Odnośnik do komentarza

Ustalanie terminarza to raczej nie tylko kwestia uporządkowanych godzin. Z jakiś względów (zaplecze, logistyka, zabezpieczenie, regeneracja, cokolwiek) ustalono mecze tak, a nie inaczej.

No zakładam, że ktoś mądrzejszy ode mnie to ustalał i pewnie czegoś nie dostrzegam ;) Ale we wtorek i środę grupy C/D i E/F graja 18-21, także chyba jednak się da.

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...