Skocz do zawartości

Euro 2016 - temat wspólny i ogólny ;)


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-05-10/oficjalny-plan-transmisji-uefa-euro-2016-24-mecze-na-zywo-w-polsacie/

 

teraz do mnie dotarło, że w zasadzie z pośród meczów grupowych obejrzę mecz otwarcia, mecze Polaków i to chyba tyle :| no bo w otwartej telewizji są mecze o 15, no a ja w tym czasie pracy. skandal :/

Odnośnik do komentarza

nie wiecie jak to jest z transmisjami na polsacie? bo mam kablówkę (Vectra), nie mam cyfrowego polsatu, te nowe kanaly (Polsat Sport 2 i 3) zostaly utworzone tylko dla posiadaczy cyfrowego polsatu? bardzo kiepsko by było, nawet Anglików bym dzisiaj nie obejrzał

Jak dodatkowo nie zapłacisz, to nie będziesz miał tych nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza

możliwość pokazania przez sędziego czerwonej kartki zawodnikowi jeszcze przed meczem. Trener będzie mógł desygnować do gry innego gracza, ale w ten sposób wykorzysta już jedną zmianę.
- rzuty wolne po spalonych będą wykonywane z miejsca, w którym zawodnik dotknął piłki, a nie jak do tej pory, z miejsca, w którym rozpoczął bieg.
- w czasie konkursu rzutów karnych będzie można zmienić bramkarza.
- jeśli zawodnik będzie próbował wykorzystać "jedenastkę" na dwa tempa i w ten sposób oszukać bramkarza, to dostanie żółtą kartkę, a jego zespół straci prawo do wykonywania rzutu karnego.
- ostre wślizgi będą karane kartkami nawet jeśli nie dojdzie do kontaktu pomiędzy piłkarzami.
- przy rozpoczęciu meczu ze środka boiska będzie można wykonać podanie do tyłu

 

Ciekawe te nowe przepisy szczególnie ten z zamianą bramkarza :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...