Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?
Fenomen

Euro 2016 - temat wspólny i ogólny ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyscie nie przypomnieli Suareza, to chyba nie byłbym w stanie napisać ani jeden historii z tego turnieju. Nawet nie pamiętam z kim Hiszpania grała w finale albo meczu o 3. miejsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem Euro 16 > MŚ 2010

No ale to pewnie przez dobry występ Polaków i to że wreszcie coś Portugalia wygrała :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybyscie nie przypomnieli Suareza, to chyba nie byłbym w stanie napisać ani jeden historii z tego turnieju. Nawet nie pamiętam z kim Hiszpania grała w finale albo meczu o 3. miejsce.

Hiszpania- Holandia

O brąz Urugwaj- Niemcy

;)

Nie no na tym Euro parę emocji było :-k Węgry- Portugalia fajna gra Islandii no i karne Niemcy- Włochy

:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się znacznie gorzej oglądało wuwuzelowate MŚ w RPA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego Bale'a nie ma w żadnej jedenastce turnieju, skoro wg whoscored osiągnął najwyższą średnią?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mysle, ze niektorzy zwyczajnie sie starzeja i rowniez dlatego te mistrzostwa im sie nie podobaly ;) Dla mnie byly ok - cieszy zwyciestwo doskonalej defensywy Portugalii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mysle, ze niektorzy zwyczajnie sie starzeja i rowniez dlatego te mistrzostwa im sie nie podobaly ;) Dla mnie byly ok - cieszy zwyciestwo doskonalej defensywy Portugalii.

...której 3 bramki wbili tacy mocarze jak Węgrzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cos Ty sie tak uczepil tej doskonalej defensywy? W grupie byla tragedia, a i w fazie pucharowej wiele razy ratowal ich Patricio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry mecz to był Walia - Belgia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

IMHO słaba atrakcyjność euro to ciąg dalszy trendu, nie jakiś incydent. W XXI wieku niemal w każdym turnieju było z tym słabo. Nasze euro dajmy na to było bardzo podobne. I to nie jest kwestia liczby zespołów tylko tego, że ci najlepsi mają już po prostu dość grania w czerwcu/lipcu. To nie jest przypadek, że to był turniej underdogów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cos Ty sie tak uczepil tej doskonalej defensywy? W grupie byla tragedia, a i w fazie pucharowej wiele razy ratowal ich Patricio.

Tak jakby gra w grupie, w której 1) Santos szukał jeszcze optymalnego składu i 2) 3 z 4 drużyn wychodziło miała jakieś znaczenie. Portugalczycy grali świetnie wtedy, kiedy należało - czyli w fazie pucharowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no na tym Euro parę emocji było Węgry- Portugalia fajna gra Islandii no i karne Niemcy- Włochy

Po części podzielam opinię. Zapamiętam zasadniczo: wygrana Portugalii z gospodarzami, kontuzja w finale CR7 oraz Walijczyków i Islandczyków.

W sumie tyle chyba :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piłkarskie święto się skończyło, teraz wracamy do naszej szarej rzeczywistości na dniach nasze drużyny w europejskich pucharach poodpadają.

Dla mnie powiem tylko tyle, żę dziwne były te Mistrzostwa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A we mnie cos peklo po odpadnieciu naszych. W zasadzie to co bylo dalej juz mnie srednio emocjonowalo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie tylko chyba Ty tak miałeś ;)

ja jeszcze do teraz to czuję i przeżywam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak będzie wyglądała sprawa gospodarza za 4 lata? Wszystkie kraje które są gospodarzem nie będą grały w elminacjach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będzie automatycznych kwalifikacji. W eliminacjach zagrają wszyscy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.