Skocz do zawartości

Euro 2016 - temat wspólny i ogólny ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz już mogę napisać. To był najgorszy turniej międzynarodowy jaki przyszło mi oglądać w moim życiu. Jak dobrze że się już zakończył.

Nie bój żaby, zdaje się, że MŚ też będą rozszerzone :p To już w ogóle będziemy świadkami pasjonujących pojedynków na 0-0.

Z opinią się zgodzę jak najbardziej.

Nie raz, nie dwa mówiłem, że powiększanie ME jest bezsensu z punktu widzenia atrakcyjności. Wcześniej IMO ME stały na większym poziomie niż MŚ. Już nie.

Odnośnik do komentarza

ale tu nie chodzi raczej o rozszerzenie, bo najbardziej chujową była faza pucharowa, nudne dla większości defensywne granie i wyczekiwanie karnych. Rozwiązania są 2 - albo likwidacja karnych i granie dogrywek do upadłego, co zmniejszy kunktatorstwo. Drugim rozwiązaniem likwidacja dogrywek i od razu karne, co jednak imo się przełoży na jeszcze większe murowanie w 90. minutach. Współczesny futbol to gra przede wszystkim mocno taktyczna i defensywniejsza niż nawet to 10-15 lat temu.

Odnośnik do komentarza

No w 2010 był Urugwaj, był karny dla Ghany w ostatniej minucie 1/4 finału, był gol widmo Lamparda, coś można było zapamiętać z tego turnieju. A niestety, te mistrzostwa, gdyby nie Polska, wyleciałyby mi z pamięci za tydzień. Nie było żadnego meczu z historią, dramaturgią, takiego, który będzie się wspominać przez dłuższy czas, są tylko takie o których chce się jak najszybciej zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...